Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

domika9
25. jún 2010

za dva týždne pribral 280g
teraz mame 4430 myslím

onellyo
25. jún 2010

@domika9
moj pribera v priemere 300 g tyz,,
ale az po nutrilone,, neviem ale podla mna
keby bolo zle lekarka ti predpise nitrilon,, 🙂

vinka
25. jún 2010

@domika9 nechodíš k nám tak ti musím napísať tu.Sa mi minule snívalo s tebou. 😀 😀 Si mi volala a ja som bola v rakusku.Tak so m ti zdvihla a oznámila,že som v rakusku.Ked prídem na sk.sa ozvem.Jak som sa ráno smiala ked som sa zobudila 😀 😀

domika9
25. jún 2010

ale chodím aj do druhej temy len malo píšem -no a ktovie či ti nebudem volať lebo sa chystam vyskušať tu ,,tortu ale urobim na plech ako kolač a prekrojím napol a idem skusiť aj tu potahuvu hmotu tak potom dam vedieť ako som dopadla 😀 😉

vinka
25. jún 2010

@domika9 😀 😀 😀 😀 tak daj potom vedieť. 😉 Tak aj nám niečo napíš.Aj naša si ☹ ☹ ☹ ☹

domika9
25. jún 2010

ved jasne ked ja mam aj malo NB doma lebo mm si ho nosi do roboty tak až podvečer tu som a to pokial prečítam aby som bola v obraze tak sa mi aj spať chce 🙂 ale chodím 😉

zdenka_pp
26. jún 2010

Tak čo? Dnes nikto nič a o ničom? 😉

stamion
26. jún 2010

Ahoj Zdenka, konečne je víkend tak babenky sú so svojími mužíčkami takže ich nebudeme rušiť 😉

mimuska21
26. jún 2010

ahojte moje zlaté.no stamion,máš pravdu,trebalo sa aj mužovi povenovať aj stavbu poupratovať a doma sa pomotať,ale ved to poznáš.viete čo?včera sme boli na oslave a keby ste videli aký bol mathias zabávač ,nemal chybu,všetkých svojich smiechom prekričal. 😀 je malý ale vybitý.fakt si to užival.

stamion
27. jún 2010

No Mimuš tomu verím,že ich pozabával,a ten ich smiech 😀 Simonko sa tak hrubo smeje aj tvoj malý?Ale ako píšeš že sú malí a už sú vybití ako poistky 😀 Vieš aká som rada že už máme dokončený dom,ale oddychnúť si neoddýchnem asi nikdy,lebo okolo domu je stále čo robiť a popritom ešte deti tak ja neviem čo je to nuda 😀

mimuska21
27. jún 2010

ahoj stamion,no to máš pravdu ani ja neviem čo je nuda,nechápem ako sa niektoré ženy môžu nudiť,vieš my bývame aj teraz v dome a ja mám vždy čo robiť a ja som taká, že na zadku neposedím,vždy si niečo nájdem. 😀 to mám už v sebe. ja by som tiež chcela mať dom hotový,ale na rok to už dúfam bude. ale nejak už len bude.vieš čo ani by som nepovedala,že ma hrubý hlas,taký normal by som skôr povedala ale niekedy sa mu podarí aj hrubý výkrik. 😵

trinka
28. jún 2010

ahojte babulky, dlho som nepísala... predstavte si, že Lili mi urobila takú modrinu na prsníku, že sa mi to zapálilo či čo... normálne sa mi lúpe kože, písala som annag a poradila mi nech si to natieram canestenom... ☹ také čosi po siedmych mesiacoch... ☹

zdenka_pp
29. jún 2010

joj, pozerám, že babenky tu nechodia, veď je pekne, tak kto by sedel za pc, no nie? Aj my sa chystáme, lenže chcem ešte počkať, lebo mi sa stále vychystáme na tú najväčšiu horúčavu, a to sa rýchlo unavím.

Trinka, Lili musí mať riadnu silu, keď ti spravila modrinu.. Ozaj má už malá zúbky? Zaujíma ma to, ako je to s dojčením, keď sa bábu robia zúbky, či sa to dá zniesť.

Ozaj baby, ešte otázka ohľadom plávania bábätiek. Bola niektorá s bábom plávať len tak sama? Zaujíma ma, či voda je tá voda je vhodná pre deti. Či bazén, ktorý slúži na lekcie plávania je iný od tých, kde sa normálne pláva. Chcela by som skúsiť, ako malý zareaguje na vodu. Tak rozmýšľam, že by sme s mm išli len tak na hoďku skúsiť, ako to bude.

mafia102
29. jún 2010

Zdeni, Vinka chodi plavat, uz sa dost dlho chystam aj ja s nou, tak dufam, ze nam to tento tyzden konecne vyjde 🙂

vinka
29. jún 2010

Mafia no to dúfam aj ja.Ja to mám už trošku ťažšie kedže nemám kde Vivien nechať.Ale ma teší,že Chiara nezabúda čo sa naučila. 😀 😀 A môžem aj po 2 týždnoch pauzy s nou pracovať 😀 😀 Potom by sme si to maly zosúladiť a chodiť pravixdelne.To je aj pre deti lepšie 😉

trinka
29. jún 2010

@zdenka_pp Zdenka mala ma dva zubky, dnes jej vysiel tretí, s kojením nie v tomto problem, dáva si pozor, len pra krat sa jej stalo že ma zakusla ked bola nervoznejsia.
Zdenka my chodíme normálne na kurz do aquacity, tie kurzy v termálnom bazéne nie v normálnom...

stamion
30. jún 2010

Trinka a ako sa to malej páči? Dávaš jej nejaké plavky,alebo plienky do vody?

onellyo
30. jún 2010

baby ako to riesite ked je tak teplo...???
natierate brobcekov alebo ich nedavate vobec na slnko??
a co tvARICKA KED SVIETI DO KOCIARA???
🙂 🙂

vinka
30. jún 2010

Ja nenatieram lebo na slnku nieje vôbec Chiara.Ani s tvárou a v túto hodinu sme doma.Od 11 do 16 sedím doma.Aj tak Vivien medzi tým časom obeduje spí a kým sa preberie a sa vymotáme je dávno po 16 😀 😀 Takto to asi riešim. 😀 😀

trinka
30. jún 2010

My máme opalovaci krémik. Cez obed von nechodíme , skor doobedu alebo okolo 4tej... 😉 vela pit a vzdušne oblecenie.
@stamion mala je nadšená 😀 žabka vodná

tatianka.g
30. jún 2010

holky prosim poradte mi, pri nastupe na matersku som odniesla papiere na socialku v dvoch kopiach lebo si platim aj dobrovolne zdravotne poistenie.
Ale platim si aj doplnkove dochodkove poistenie, s tym netreba nic riesit?

onellyo
30. jún 2010

@tatianka.g ANO AJ TAM TREBA JEDEN PAPIER

zdenka_pp
2. júl 2010

teplo teplo, všetci sú vonku 😀

stamion
2. júl 2010

Presne Zdenka, konečne sa dá ísť vonku 🙂 V stredu som bola v poradni,tak Simon má 8400g, mne skoro oči vypadli keď som videla to číslo na váhe 😉 Ale doktorka ho pohladkala po brušku a povedala že je krásne bábätko,tak som rada že môžme papať ako doteraz 😵

vinka
2. júl 2010

@stamion 😕 😕 😕 😕 Kriste Chiara tolko nemala ani jak 10 mesačná.No darmo modelka sa v nej nezapre.Ved nemôže byť tučná modelka. 😀 😀 😀 Ale nie Stamion chlapci sú ťažší oni majú asi ťažšie kosti.To aj Damián chudý bol ale vážil dosť.A tie dve priberajú tak nad risku a jedia jak besné 😀 😀

zdenka_pp
2. júl 2010

Stamion, Simon je teda riadny Valibuk. My ho čoskoro dobehneme. Dnes sme sa vážili,tak mi vyšlo, že Adam má 6,5 kg. Mliečka mám zatiaľ dosť a asi mám "značkové", keď sa mu tak darí 😀 😀 😀

stamion
2. júl 2010

No Zdenka tak Adamko je tiež fajný valibuk 😉 Vinka ale aj moja dcéra mala 5 mesačná 8 kg,to sú proste obaja poriadní papkáči 😀

mimuska21
3. júl 2010

ahojte,dlho sme už nič nepísali.čítam stami,že máte už cez 8kg,super,my tiež už budeme mať 8kg ,ale poradňu máme až v auguste tak sa načakám.zdraví sme,tak som rada.zúbky ešte nemáme,ale už by sme chceli mať. 😀

stamion
3. júl 2010

No Mimuš ani my ešte nemáme zúbky,dnes bol zase Simon nervózny,pchal si celú ruku do pusy 😉 Máte veľmi neskoro poradňu nie?

mimuska21
4. júl 2010

Stamion,no tak nás objednali,lebo malý je v poriadku,pekne priberá tak,že stačí až začiatkom augusta a budú mať aj dovolenku.ale som aj rada,lebo ja nerada chodím po lekároch,ved keby mu niečo bolo tak by som išla skôr.ale všetko je v najlepšom poriadku.no malý si tiež v kuse pchá ručky do pusky. a aj moju si dáva. 😀 a vôbec pchá si všetko,hračky,lyžičku ked papká,všetko tvrdé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre