• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
Ahojte. Ja som prve dieta rodila v starej nemocnici: 50 minut ma nechali tlačiť a spamätali sa , až ked malá nemala ozvy. V tehotenstve som schudla 25 kil a nebrali na to ziaden ohlad aj ked gynekolog odporucal jasne cisarsky. Porod skoncil vakumextraktorom, mala bola ozivovana a doteraz ma zdr.problemy, takže u mna takto v starej. Okrem toho nas bolo na izbe 5, netiekla voda a celkovo technicky stav izby bol dezolatny. 3 dni mi neprezliekli krvavu postelnu bielizen.A v monobloku som rodila druhého syna a tam absolutne nádhera. Až na jednu zo sestier na ktoru nikdy nezabudnem vdaka jej hrubosti,ale lekar bol skvely proesional a poporodna starostlivost takisto skvela.
4. apr 2016 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte o 4 tyzdbe prechadzam k porodnikovi podla referencii sa mi pozdava Mudr.Pitonak.Aky je postup ak by som ho chcela ako porodnika na sekciu?Prve som mala tiez Sc ale v Kosiciach len pani Dr.uz nerobi...
30. jún 2016 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi poradiť či robi nejaky lekar morfologiu v 20tt aj v nemocnici (niekto iny ako pani dr. Vaškova) ďakujem
6. sep 2016 o 11:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé tehulky, POZVÁNKA , PRIPRAVA NA PORODA MATERSTVO s pôrodnou asistentkou (PA) pre tie, ktoré zvažujete, premýšľate o svojom vlastnom pôrode a vlastnej zodpovenosti, aktivite, ktorá patrí predovšetkým, do vaších rúk, premýšľate o vlastnom prístupe k životu a zdraviu, a to vlastným pričinením sa k dôležitej jedinečnej príležitosti, ako je obdobie pred pôrodom a príprava naň...je tu, pre oslovených, intenzívna víkendová príprava k pôrodu v SNV 20.-21.17 tehotenstvo, pôrod, starostlivosť o dieťa, dojčenie, očkovanie, nosenie ... s pôrodnou asistentkou s licenciou a odborníkmi, ktorí sa venujú daným témam vo svojej dlhodobej praxi. Kapacity sú obmedzené, preto je potrebné nahlásiť prípadný záujem, odoslať príhlášku na víkendový kurz prípravy na pôrod - VNŽ, čo naskôr. Všetky info nájdete na www.porodnaasistencia.sk...... aj na facebooku: Pôrodná asistencia https://www.facebook.com/porodna.asistentka/?ref=bookmarks
4. jan o 04:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby neviete niektorá presné číslo na CTG do monobloku aby som sa objednala. Ďakujem
27. feb o 12:59  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok