• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
katrin tak tak..
23. okt 2006 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..inak, podľa tej fotky, ten box nie je tzv. "koza"? vyväzujú sa nohy pri pôrode, alebo ako to je? :confused:
23. okt 2006 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin to je polohovatelne kreslo, daju sa tam aj nohy vylozit, ale aj nemusia, je super ze si na nom mozes vybrat polohu v ktorej budes rodit.. My uvidime ako dopadneme na kardio, ak to nebude v poriadku, caka nas urcite planovana sekcia este niekedy pred Vianocami, takze pockam a uvidim..
23. okt 2006 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, tak ja ti vravím stále, že my si to odrtpíme spolu :grinning:
23. okt 2006 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin nepipaj, dostanes :grinning:
23. okt 2006 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie potreby kde sa vyvazuju nohy hore su vacsinou odmontovane, ked je treba, ked to zena chce a pod. tak sa daju namontovat. ked sme boli na "obhliadke" porodnice my, boli odmontovane..... :wink: tak nejako si to predstavujem :wink: a je super, ze ta postel je polohovatelna, predsa len, v uplne vodorovnej polohe sa tlaci dost tazko :confounded: ...........
23. okt 2006 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii sak to.. ja si viem predstavit skor taku nejaku polosed/poloklak..
23. okt 2006 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sa ide rodit tak sa ten stol prerobi raz-dva na "kozu" a nohy mi automaticky
zaviazali hore Vraj sa da viac vypolohovat ako klasicky stol, a rodila som skor v polosede Ked vas uz budu pripravovat, bude vam jedno co s vami robia, je to adrenalin, ten pocit ze za chvilu je babo vonku a stanete sa maminou:slight_smile:)Vsetko vam povedia kedy a ako tlacit resp. netlacit, je to naozaj cele uplne prirodzene, urcite budete vediet co robit Este k nastrihu ak ho budu robit, trocha neprijeny pocit-citit ze to robia ale nie je to nejaka bolest Drzim vam prsty a zavidim ze mate tento krasny den pred sebou Fakt, uvidite ked budete mat pri sebe babo na vsetko zabudnete:slight_smile:)
23. okt 2006 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi niektorá poradiť kolko oblečenia a aké potrebujem pre malé do pôrodnice? ďakujem :wink:
25. okt 2006 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, potrebuješ len to, čo oblečieš bábatku keď pôjdete domov... nič iné nepotrebuješ (možno len rukavičky a čiapočku)
25. okt 2006 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem katrin ... ešte že som sa spýtala ja by som určite vzala na každý den niečo :grinning:
25. okt 2006 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, to ja by som musela zobrať dve skrine so sebou... si zober, koľkokrát dieťa za deň prezlečieš... :astonished:
25. okt 2006 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata... chcem sa spytat, kedy je najneskor nutne nahlasit, ze budem mat zaujem o epiduralku?... bola som totiz vcera s porodnikom... ale akosi som sa ho na to zabudla opytat... :sweat_smile:

a druha otazka... do kedy nejneskor treba spisat zmluvu zo svojim porodnikom... (ked mu chcem zaplatit)... aj na to som zabudla... :angry:

hold... ta tehotenska demencia :grinning:
27. okt 2006 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adetka ono to asi závisí od porodnice, na antolskej treba absolvovať 20 min školenie na epi a vraj sa to dá nahlásiť ked prídes rodiť a o tej zmluve by ti mal povedat porodník... Ja čakám kedy to spomenie. :wink:
27. okt 2006 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa jej to rovno spytam ak mi nepovie.. Ak na to bude :sweat_smile:
27. okt 2006 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...

ja som si zacala zhanat mail na mojho porodnika... ale asi to necham na 36. tt... ked sa s nim opat stretnem...
27. okt 2006 o 17:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka: to bude este horsie.. s tym zabudanim :slight_smile:
27. okt 2006 o 18:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem začiatkom novembra na krv a pritom ako mi to zapisoval sa pytal aj na epi či nad tým rozmýšlam tak ja že hej a niečo k tej krvi dopisal, takže možno pred epi treba ešte nejaké speci krvné vyšetrenie, neviem :wink:
27. okt 2006 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaplatit si stantart je zbitocne kazda si ten porod musi prezit sama rozpravanie o porode je zbytocne kazda to preziva inak ja som na antolskej rodila nemozem si stazovat ale prvu dceru som porodila v malackach bolo to ok.
4. nov 2006 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam termin 22.12. a tiez chcem ist na Antolsku, uz som dohodnuta s prof. Borovskym. Moja kamoska tam rodila v septembri, druha pred 1,5 rokom. Pochvalovali si. obe odporucali EPI, ten nads. porodny box je podla nich uplne zbytocny, ako aj nadstand. izba - ta je dobra v pripade, ze si ju zaplatite celu, ze tam nie je nikto okrem vas, mate svoju pohodu, ale to vychadza uz dost vela... priniesli si tie podlozky /jednej stacili 2, druha minula 8, zalezi od krvacania a chuti byt stale v cistom/, kosele vraj stacia erarne, aj vlozky daju, ale je lepsie mat svoje, pre babo dostali vlastne vsetko tam, aj tu masticku na ritku.. a ozaj, ich muzi dali hned sestrickam cokoladky a vraj to zazracne zabralo.. :slight_smile:
Chodite na pripravu k tej Jezikovej? Kedy to byva? Je to zaujimave?Ja som sa tam stale nedovolala...!
Vsetkym vam drzim palce.
6. nov 2006 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnecnica: s tym cvicenim, najistejsie je tam asi ist osobne, niekedy pred cvicenim.. lebo inak je tam dost tazko sa dovolat..
ja som chodila na cvicenia v piaotk o jednej, tak skus napriklad pred tym , teda, pokial byvas niekde blizko, tak si mozes spravit prechadzku..cvici sa tusim aj v stredu o 8mej a ostatne casy neviem
6. nov 2006 o 10:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz tu prednasku o epi absolvovala. sice nie na antolskej, ale mam peciatku v tehu knizke. malo by to stacit :wink:
slnecnica, podla mna nadstandard nie je zbytocny luxus, je to len o pohodli a o troche sukromia. tyka sa to najma porodneho boxu :wink:
6. nov 2006 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnecnica, myslim ze cvicenia mava p.jezikova kazdy den.
Skus jej zavolat rano okolo pol osmej, mne sa to podarilo na prvy sup :slight_smile: a ona si ta potom zaradi na nejaky den kedy budes chodit cvicit. Mne sa to pacilo najskor sma si troska pocvicili a potom pokecali co a ako bude :slight_smile: :frowning2: aspon som mala dobry pocit ze som nieco robila.
6. nov 2006 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a ako to je v pripade, ze maju viacere kocky zaplateny porodny box a idu rodit naraz? teda viac ako jedna? kam daju tie ostatne? na normalne saly? vratia potom ten poplatok?
6. nov 2006 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to by teda aj mna zaujimalo..... lebo to ze sa tam stretnete viacere nevie nikto zarucit..... no a podla mna sa to plati az potom, takze by sa neplatilo......

treba byt ta prva..... :grinning: :grinning:
6. nov 2006 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olinka, kto skor pride (rodi), ten skor melie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Poplatok samozrejme vratia (vlastne neviem, ci sa neplati potom, pred odchodom z porodnice
6. nov 2006 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim si, ze ta porodna sla exclusiv je hlupost, skor by som privitala nadstandard izbu s prebalovacim pultom, pohodlnym kreslom na dojcenie a sedenie po porode :grinning: pamatm si, ze bol horor vobec sa vysplhat na postel a nieto este aj prebalovat na nej, aj tam krvacat..keby som este niekedy rodila (co pochybujem, budem o chvilu sama ), tak :sweat_smile: urcite by som sa pytala na nadstandard izbicu..to ma vyznam..aj keby som tam nebola sama, to neva..
6. nov 2006 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja aj to aj to :wink: aj izbu aj por.box :wink:
6. nov 2006 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihih... ja som doteraz na cvicei nebola... a vlastne by som od pani Jezikovej chcela akurat vediet ako mam spravne dychat a tlacit pri porode... vo stvrtok budem na Antolskej od 7. hod... do obeda... tak sa pojdem spytat...
6. nov 2006 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci sa to neplati dopredu. preto ma to zaujimalo.
6. nov 2006 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok