Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mata128
3. aug 2017

@ipat86 ziadne objednavanie ani nic....v 36tt prides,sadnes,cakas.....nic viac,nic menej 🙂

tami90
3. aug 2017

😒

ipat86
3. aug 2017

Ach, to zasa bude v tych horucavach...

bea25
12. okt 2017

Dobrý deň, prosím Vás kedysi veľmi veľmi dávno ordinoval na Antolskej gynekológ MUDr. Sutta. Prosim, ak niekto vie, kto prebral jeho pacientov ( súrne potrebujem kartu ) pošlite mi prosím info, najlepšie sms - 0915993536. Ďakujem za každé info

zitmi
25. okt 2017

Nema niekto kontakt na doktora jana dlhopolceka ? Chcela by som si ho zazmluvnit ../ dakujem

asocial
25. okt 2017

@zitmi kedysi patril k doktorom, ktory sa zazmluvnit nedali..ale moj mladsi ma dva roky🙂
ja som nemala nikoho zazmluvneneho, a a bolo vsetko ok..
na doktora dlhopolceka som natrafila len nahodou , v ramci vysetreni, a musim povedat, ze je to uzasny clovek, uplne, ide z neho take teplo, strasne zlaty clovek..

spytaj sa dole v tych poradniach...uvidis..
drzim palce

rencici27
5. nov 2017

No ja mam svoj nazor na Dlhopolceka a teda za mna robi zle utz (2krat sa prime pmylil)..a za dalsie ma tak blbi vyraz tvare ze sa stale smeje takze ked zene oznamuje ze potratila tak to je potesujuce ...

cleona
7. jan 2018

Ahojtr. Chcela by som sa spytat ci mi neviete poradit akp najlepsie kontaktovat Dr. Dlhopolceka kvoli zazmluvneniu. Treba prist osobne v casw ked ordinuje alebo existuje aj nejake cislo na ktore sa da zavolat? Vopred dakujem za odpoved.

zitmi
7. jan 2018

@cleona v utorok ordinuje v poliklinike na antolskej na poschodi -1 , cislo dverí 16 myslim. Na dverach je napisany pan doktor Kollár. Ale mam na neho telefonne cislo ak by ste mali zaujem ...

cleona
7. jan 2018

@zitmi ahoj. Bola by som velmi vdacna za číslo. Mohla by si mi ho prosim poslat na IP? Dakujem.

novell11
24. jan 2018
novell11
24. jan 2018
vrku.vika
30. apr 2018

Dobry vecer,rodili ste v posl.mesiacich niektora na Antolskej?ja mam termin zaciatkom augusta a odporucili mi Antolsku a zaplatit si Dr.Rozemberga alebo Dr.Redecha.Ma s nimi niekto skusenosti?
Da sa tam zaplatit nejaky nadstandard?Dakujem za kazdu info.V

saty.predaj
24. máj 2018

Mamicky mate niektora odfotene ordinacne hodiny mudr havaldu? Dakujem

zuzlik_666
30. máj 2018

@saty.predaj Havalda uz na Antolskej nepracuje

saty.predaj
30. máj 2018

@zuzlik_666 dakujem. Akurat dnes som tam bola ze je skrtnuty. Aj viete preco?

zuzlik_666
1. jún 2018

@saty.predaj robi uz iba u Sv Michala, neviem preco

mamamojejdcery
1. jún 2018

Ahojte 🙂 cca o mesiac mám termín a tentoraz som sa rozhodla rodiť na Antolskej. Je to tam stále take super? ☺️ Ďakujem.

mamamojejdcery
6. jún 2018

@zuzlik_666 ďakujem

101001228
10. sep 2018

Ja Antolsku neodporúčam, podla mna je to MASIAREN.. Ja som rodila 10/2016 a v ten den nas "rodilo" sekciou 13 mamičiek. Ups, veď kto by mal čas venovať sa každej niekoľko hodin, aby to dala prirodzene..

tanidlo85
14. sep 2018

@101001228 ja mam taku istu skusenost, v den ked som rodila, bol jeden jediny prirodzeny porod, zvysok sekcie, aj mna nakoniec rozrezali

july_pk
14. sep 2018

@101001228
@tanidlo85
Ja som tiež bola 10/2016 sekciou, ale to bola plánovaná kvôli môjmu zdravotnému stavu. A dlho sme sa pred tým na poradniach rozprávali či to predsa len neskusime prirodzene, ale moja neurologicka neodporúčala... Prave že ja mám opačnú skúsenosť. V deň keď som rodila ja, boli po mne ešte dve kočky, ale tie nemohli porodiť cez 24 hodín prirodzene a až potom robili sekcie.

melmel78
7. feb 2019

Ahojte v aprili mam termin a uvaxujem nad Antolskou. 2x som tam lezala na 5.p kde su rizikove a nemozem si stazovat tak ma zaujima ci aj v pripade porodu je to v ramci moznosti.

july_pk
7. feb 2019

@melmel78 za mňa super. Výborná starostlivosť o dieťa aj mamičku, super prístup sestričiek aj novorodencov aj mamičiek. Určite najlepšia voľba v ba. A čo mám známe ktoré rodili nedávno, tak stále je tam rovnako výborne. Len odporúčam.
Síce horšie na poradniach pred pôrodom ak si nezaplatis lekara, ale po pôrode to určite stojí za to

mamamojejdcery
7. feb 2019

Tak ja mám pôrod za sebou 7/2018 a bol fantasticky ♥️♥️ Tak ale asi je to aj o šťastí na koho natrafíte ;)

melmel78
7. feb 2019

@july_pk
diky baby a vy ste prvorodicky ci nie? Lebo ja budem. Rada by som partnera pri sebe ci to nebude problem. Ako to funguje ked mam zaujem? Treba chodit do poradne pred tym alebo sa staci niekam zahlasit? Koho ste mali porodnika? Je lepsie si zazmluvnit alebo je to jedno?
@mamamojejdcery

mamamojejdcery
7. feb 2019

@melmel78 ja som mala druhé bábätko, a priateľ bol cely čas pri mne 🙂 brali to prirodzene že je tam nikomu som nič nenshlasovala. Nemala som zazmluvneného nikoho, nebolo treba, podľa mna sú tam všetci super. ;)

july_pk
7. feb 2019

@melmel ja som mala plánovanú sekciu a tam nemohol byt pri mne, ale hned ako sa malý narodil, zabolali ho za ním, mohol ho držať, mojkat, pofotit a potom išiel preč. Bolo to hned vedla operacnej saly, takže som ich po celý čas videla.
Som prvorodicka

perla2017
17. mar 2019

Ahojte, ja som rodila uz 5x na Antolskej, vzdy planovanou sekciou (vsetky sekcie doteraz mi robil MUDr. R.Sysak, PhD., on je odbornik uznavany nielen na Slovensku, ale aj v zahranici, navyse ako clovek je velmi fajn, ma skvely profesionalny aj ludsky pristup ku pacientkam) a vzdy som bola VELMI spokojna s “porodnicou” - cize konkretne, “moj” pan doktor Sysak - skvely!!, aj mnohi ini lekari - odbornici, starostlivi; zenske sestricky (az snad na 1 vynimku) velmi prijemne, ochotne, priatelske; sestricky na novorodeneckom odd. - skvele!!!!!, vzdy ochotne poradit a pomoct (aj o 2.h v noci doslovne su ochotne pomoct maminke s prikladanim babatka na prsnik), lekari - neonatologovia uzasni, laskavi, navyse odbornici. Ja osobne porodnicu na Antolskej na 100% ODPORUCAM 👌👌👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre