• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
My sme cumel potrebovali tiez len raz, ale to preto, ze mala bola 3 dni pod lampou a dost plakala... Keby nemala zltacku, cumel urcite nepotrebujeme, ale bolo fajn, ze som si ho zobrala... :wink:
6. dec 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si idem prave balit tasku...za chvilu je to tu :sweat_smile: a na pupok sa nema brat nic???Ja som este nebola tam v poradni idem az v utorok...a potom ako casto sa chodi???
6. dec 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenri, kazdy tyzden
6. dec 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka,ono si tam po cisarskom 7 dni kvoli stehu.mne ho rano vybrali a o 12:00 som uz aj odxadzala.ja nemocnice tiez nemusim. :sweat_smile:
cumel sme mali iba prve dni,kedze branusko je extremne save babo,ale uz cumlik davno nepozivame,branko ho uz nexce :slight_smile:

fenrika,na pupok si netreba brat nic,oni ti tam daju vsetko.
pre babo si zober urcite rukavicky lebo oni ix maju malo a capicku tiez a potom plienky a utierky na zadocek to je vsetko co budes potrebovat :slight_smile:
6. dec 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby...a neviete nahodou ako su tam poradne ???Lebo v utorok idem na ultrazvuk a potom chcem ist prvy krat k niekomu
6. dec 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska: ja som na stehy dosla z domu, necakali kym ich vyberu..uz sa vidim, ako ich budem otravovat, ze chcem ist domov :wink:
6. dec 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka,tak to ja som bola radsej ze uz sa tam nemusim vracat :grinning:
6. dec 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja bez cumlu ani na krok :grinning: krpci mali strasne silny a az neukojitelny saci reflex. V zivote mi nepustili prsnik, ze stacilo. Vzdy som ho musela vymenit za dudku a tu tahali non-stop. Podla mna je lepsie ho mat a nepuzit ako...Ja som pri Ajke nemala a tahala mi vkuse malicek, kym mi nedoniesli dudku...Intezivne dudlovali do roka, potom iba na zaspavanie a okolo 1 a3/4r sme cumel schovali definitivne :wink:
6. dec 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj maly ked dostal cumel, tak prso uz nechcel. Zamiloval sa do silikonu a k prsku nechcel ani pricuchnut(potvora :angry: ), tak som si musela odsavat. dodnes sa smejeme, ze mi domov prinesie nevesticku iba so silikonmi. :grinning:
6. dec 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj a cumla sme sa zbavili az pred 3 rokom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule takze mozem brat dudlik? nefrflu? :angry:
6. dec 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes :grinning: . aj keby frflali, aj tak sama uvidis ci ho budes potrebovat :slight_smile:
6. dec 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ano,,,,je to moje mimi,,,,teda bude :dizzy_face:
6. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, tak drzim palceky uz to mas zapar :slight_smile:
6. dec 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenrirka; kedy si sa objednavala na ultrazvuk, ja som volala dnes a dali mi termin az 17.12... podla toho, ze kedy robi uzv lekar u ktoreho mam poradnu..
takze ty si v poradni teraz utorok nakoniec nebola?:slight_smile:
6. dec 2007 o 19:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebola:(((( :frowning2: ...teda bola som na antolskej ale nemal tam poradnu akurat ziadny...jednej sestri a ona ze to musite pozerat na dverach kde je napisane prenatalna ambulancia a v ten den uz nikdo nebol..teda bola niaka doktorka,ale ja nechcem zenu..
A ja som objednana na 11 a to som tam volala pred tyzdnom..takze tam pojdem do tej poradne v ten den ako na uvz
6. dec 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za vase nazory na cumlik... jasne, ze je lepsie, ked ho babo nemusi, ale fakt je, ze saci reflex babu neovplyvnime. radsej si ho vezmem a mozno nepouzijem :wink:

ena: diki... som nevedela, ze maju aj erarne ciapocky :wink: takze oni tam maju fakt asi vsetko :slight_smile:
6. dec 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellosona, ja som mala cumlík so sebou a aj som ho použila, lebo malá chcela dudlovať aj ked nebola hladná :slight_smile:
6. dec 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenrirka: tak to sa mzono aj uvidime, lebo aj ja idem 11teho do poradne, opat s malym, tak ked pojdes okolo, tak zakukni hned pri prvej ordinacii ;)Ale ohlas sa, ze si to ty, lebo bez foto tu na MK ta tazko identifikujem ;)
6. dec 2007 o 23:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fotku som sa sem snazila dat len vypisuje ze je moc velka..A na kolku tam ides???
7. dec 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ako casto sa chodi na antolskej do poradne mne doktor vravel ze budem chodit 2x do tyzdna.?
7. dec 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kazal chodit len raz za tyzden
7. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalka je raz za tyzden, ja som chodila podla potreby aj 2x.
7. dec 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem :wink:
7. dec 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenrirka; raz za tyzden sa chodi..
a chcela by som tam byt najneskor na deviatu, minule som chcela o 7mej z domu vyrazit a nakoniec sme sli o 9tej :slight_smile:)
7. dec 2007 o 15:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
enus, a maly ti tam v pohode vydrzi?
7. dec 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica: no, najprv je v kociku, zje rozok s maslom co mu zabalim ako skolakovi na desiatu.. doma nechce, a ked sme vonku, tak bez problemov :slight_smile:).. potom mu povytahujem auticka, knizku.. a potom ho to omrzi, tak ho musim z kocika vypustit, polieta si po chodbe, ja za nim a tesne pred tym ako sme na rade, ho musim narvat naspat do kocika a vnutri je v pohode.. len preventivne mu este supnem cumel do pusy..
a inak, potom trpnem, ze ci nebudem mat vysoky tlak :slight_smile: ale naposledy bol v pohode 120/80 :slight_smile:)

no a teraz sme tak do 2 hodin cakali.. ale rekord s filipom mame cakanie 2 a tri stvrte hodiny a zvladli sme to.. aj ked som sa za nim dobre obehala ;)
7. dec 2007 o 19:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena-ja tam mam byt medzi 8-9 ale pojdem radsej skor,hadam ta stretnem....zacalo ma boliet brusko a uplne dole...take ze to akoby pichlo...sa trocha zacinam bat :sweat_smile:
7. dec 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ena neviem ci som ta nahodou nevidela,ale uz som bola na rade tak som nemohla obehnut....cakala som tam najprv na ten ultrazvuk 2hodiny a potom doktorovi drobnemu do poradne...na ultrazvuku mi povedali ze mali je vacsi...vazi uz 3600g a doktor zas povedal ze je to v poho...no neviem..
a mam taky dotaz do porodnice si mozem zobrat aj tie plienky na 3 az 6kg,alebo to bude velke???
11. dec 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenrirka,
my sme mali 3320g a najskor sme mali pampersky od 3-6kg, ale doma mi stale pretekal....kupili sme tesco plienky od 2-5kg a su uplne super!!! stoja omnoho menej a su naozaj perfektneee....teraz ma danielko uz viac ako 5kg, ale stale mame tuto velkost plienok...:slight_smile:
11. dec 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok