Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
27. jún 2009

jeej, gratulujem susy aj lucke!

hlavne nech su babenka zdrave a maminkam skore zotavenie 😉

u mna ziadne zmeny ale zato nervozita stupa... 😅

inneska
27. jún 2009

kuki...no ja tu som a ešte aj budem neviem dokedy 😀

majka...inak zatial žiadne náznaky pôrodu?? 😅

majkas
27. jún 2009

inn ee, akurat chodim na velku som bola od vcera uz 2krat, co u mna nebyva zvykom, ja skor raz za 2 dni. som akurat citala v knizkach ze pocas prvej doby sa mozu vyskytnut aj hnacky, tak neviem ci to mam povazovat za iste naznaky 😉

inneska
27. jún 2009

hej, telo sa akoby samo od seba začne vyprázdňovať, teda sa pripravuje na pôrod 😉 tak žeby 😉 😉 😉

majkas
27. jún 2009

no tak uvidime... inac to cakanie ked uz ti povedia ze kazdu chvilu je fakt hrozne....

inneska
27. jún 2009

majka, to verím...mne sa to vlečie aj takto,ked viem, že ešte nič 😅

beju
27. jún 2009

Keď som včera končila u Oravca a on mi povedal, že tak uvidíme sa budúci týždeň v piatok, skoro som sa rozplakala.
To čakanie je ozaj nekonečné.

Majka nebojkaj sa!!! Hlavne sa snaž upokojiť. Všetko prebehne v úplnom poriadku uvidíš. 🙂
Normálne by som si to s tebou vymenila.

My s innes si ešte počkáme .... ach jo

inneska
27. jún 2009

bejka, neboj, aj na nás príde 🙂 my si zatial ešte môžeme bezstarostne oddychovať 😉 ale do 2 týždňov máme aj my naše poklady u seba 😉

kukenzi
27. jún 2009

no co baby, majkas, inn, beju, uz ste niektora odisli do porodnice?

majkas, hnackami to veru moze zacat, pri prvom som ich sice nemala, ale pri druhom som hned rano isla 3x 😅

inneska
27. jún 2009

kuki...no s beju to máme ešte zatial v nedohladne, ale majka by už mohla 🙂 necháme sa prekvapiť 🙂 ja si zatial ešte zvesela vypletám z papiera a oddychujem a koníkujem 😎

mneme
27. jún 2009

novym maminkam lucke a susy srdecne gratulujem k babatkam 🙂 , ostatne skoro-maminky, drzte sa 😉

tehula
27. jún 2009

gratulujem novym mamcam.

Beju, mne to tiez povedal v 39tt, ze este o tyzden, skoro ma kleplo a pak som tam nabehla hned pondelok v strese a podvecer som aj porodila 😀

Vychadzka bola super, len pocasie by mohlo prestat blbnut. Muz utekal s kocikom pred burkou jak o zavod, ledva som im stacila 😀

inneska
28. jún 2009

dobré ránko 🙂

tak už aj majkas máme v pôrodnici 🙂 o 5.45h jej odtiekla voda, zatiaľ je bez kontrakcií....

luc2
28. jún 2009

ahojte maminky, tak gratulujem k babatkam, nech riadne papkaju a rastu ako z vody.

tak aj na makas konečne prišla rada. tak hádam o tejto dobe už ma Tamarku pri sebe.
ja som sa konečne po dvoch mesiacoch vyspala. asi Sofi vie, že dlho si už nepospíme 😀 .

inneska
28. jún 2009

majka zatial stále nič 😅 asi stále rodí 😕

tehula
28. jún 2009

ahojte tehulky a maminy.
Co to mame za pocasie? 😠 Ja som taaaaaaaaaaaaaak chcela ist kocikovat a zas len doma kvasime. Skoncia tie dazde uz niekedy?

Majkas, drzim palce, uz to mas isto za sebou

hanam
28. jún 2009

baby ako prebieha pobyt otca pri porode na antolskej? musi mat aj nejaky kurz, alebo ak sa rozhodne tak ide? Moze byt pri partnerke od zaciatku?

kukenzi
28. jún 2009

ahojte,

takze majkas je uz v porodnici, jupi, urcite uz ma aj babatko pri sebe 😵

kukenzi
28. jún 2009

hanam, nemusi mat ziaden kurz, treba len zaplatit, samozrejme len v pripade, ze sa jedna o spontanny porod. je tam s tebou, po priprave (vstup. prehliadka, prip. holenie, klistir, ctg)

hanam
28. jún 2009

aha, tak fajn...pretoze ja by som chcela rodit mimo BA lenze v pripade ze to nestihnem rozhodujem sa kam sem. na kramaroch vraj manzel moze byt s tebou az ked si uz dost otvorena a to sa mi zda takle cudne. a ruzinov velmi nepoznam.

beju
28. jún 2009

Ahojte dievčence!

Tak u Majky sa Oravcove prognózy naplnili 🙂 Len nech všetko dobre dopadne. 🙂))))) Držím palce!!!

Ja som dnes bola na Antolskej tak isto, ale na pohotovosti - strašne mi znova začal krvácať ten môj nešťasný malíček, tak mi naň hodili 1 steh. Tak dúfam, že to už bude o.k. Teraz ma to tak poštipkáva ...

inneska
28. jún 2009

bejka, no čo by si mala ísť do nemocky s tým, že rodíš a ty si tam chodíš dávať malíček zašívať 😀 ale pekné od teba, že čakáš na mňa 😉

beju
28. jún 2009

jaj innes ako by som fakt nemala čo robiť .... môj muž však zajtra ide na 2 dni na služobku, tak som mala strach, že keby náhodou motyka vystrelila a ja by som šla rodiť,nech im to tam všetko neskrvavím.
Ale už je to fajn....hlavne, že to prestalo krvácať.

Máš nejaké správy od Majky? Asi je ešte skoro, aj keď je to už 10-11 hodín.

kukenzi
28. jún 2009

ahojte,

majkas neposlala ziadnu sms?

tehula
28. jún 2009

beju> nie vsetky sme tu rodili tolke hodiny. Mam pocit, ze sa to tu s nastupom kazdej tehulky casovo skracuje. Prajem vsetkym bruskatym, nech to maju rychlo za sebou a bezbolestne 😉

Zajtra idem kocikovat prvykrat sama, pocasie snad bude pekne

kukenzi
28. jún 2009

ja idem zajtra prvykrat s malou v kociku a s malym... od zajtra gazdujeme sami

kukenzi
28. jún 2009

teda, prvykrat kocikovat sama a s malym, bez akehokolvek doprovodu

tehula
28. jún 2009

Kuki, ja detto. Uz riesim, kto mi otvori vytahove dvere a ako tam budem jednou rukou kocik stelovat 😀

kukenzi
28. jún 2009

ja sa kocikovania vobec nebojim, skor toho, ci ma bude syn pocuvat, ako doteraz, alebo bude lietat ako sarkan a ja pridem spotena domov ako mys. v jednej ruke kocik, v druhej syna

tehula
28. jún 2009

Zajtra pozerajte palbu, bude tam o tych umrtiach na Antolskej. Nechapem, co to tak hnusne rozmazavaju. Urcite sa zas clovek nedozvie pravdu..... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre