Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

martanka11
26. jan 2010

Katherine27 prosim ta ak zistis od Paucina, ci mozes k nemu chodit na monitor, daj vediet. Ja tiez planujem rodit v Cadci, ale na monitor, ak sa da, by som radsej chodila tu v ZA. Inak tiez mam planovanu sekciu a termin mam okolo 25.4.

miminkaa6
26. jan 2010

mna by tiez zaujimalo ako to chodi na tych pasoch....mohla by to tu niektora tak trosku podrobnejsie popisat?🙂 ze kolko tam asi priblizne chodi ludi,kolko sa tam caka,kde presne to napr. je (poschodie.....) 😉 ako to prebieha v nutri atd. nech sme pripravene na to co nas asi caka a neminie 😎

a este by som rada chcela pochopit zmysel toho razitka z plucneho co treba v osmom mesiaci, ked tam netreba ani kartu ani ziadne vysetrenie nerobia...fakt som nepochopila ten zmysel...

cipriska
26. jan 2010

ahoj miminaak6, dnes som bola na pasoch v cadci. prisla som okolo 10 a cakala som asi hodinku, predo mnou bolo asi 5 kociek. len tam nechas knizku a ked maju volny monitor tak volaju. inak si tam asi 15 min. daju ti len take gumove pasy so sondami a lezkas si. nie je to bolestive ani neprijemne. len pocuvas srdiecko svojho mimiska.
mne to opakovali asi po hodine lebo sa im nezdalo ako rychle bije mimiskovi srdiecko ale potom to bolo ok.
inak je to na 5 poschodi /je tam vytah/ ked vystupis z vytahu, hned oproti je recepcia. sestricky su mile a ukludni ta mozno aj pohlad na prijemne prostredie oddelenia - na rozdiel od vsetkych ostatnych....

miminkaa6
27. jan 2010

diky moc....no je dobre ze to tam ide celkom rychlo ja som si myslela ze to bude ovela dlhsie trvat ked tam urcite chodi vela bab....
😝
a okolo ktotej tam tak ist? 😒 moze byt tak nejako okolo deviatej desiatej?nemaju tam nejake prestavky(obednajsie 😕 ).a mozem tam ist aj s manzelom???

cipriska
27. jan 2010

miminkaa6 : ja som isla okolo 9 a bolo tam viac bab,ale ked som prisla ten druhy krat okolo obeda uz nemali nikoho. na obednu prestavku sa asi striedaju. manzela mozes zobrat ale v ambulancii pre neho nebude miesto, pocka ta v cakarni 🙂

filiatko
27. jan 2010

ahojte myslim ze na pasy mozte ist i poobede. Je tam naozaj mily personal, a myslim ze pokial nebude neake ina zena na monitore mozes tam vziat i manzela, pretoze su tam 2 monitori. Skus sa opytat a uvidis. Ja sa chcem opytat cipriska ty chodis este do poradne alebo uz chodis len priamo na zaznamy? 😉 dakujem

cipriska
27. jan 2010

ahoj filiatko, v utorky idem k svojmu doktorovi na poradnu a potom idem do nemocky na monitor. Miminkaa6 a filiatko, kedy mate termin?

miminkaa6
28. jan 2010

ja az 28.3 😵

filiatko
28. jan 2010

ja 19.2. 😉 ale mozno i skor, neviem dufam ze malicky vie kedy sa vypytat

cipriska
28. jan 2010

filiatko ja 17.2. ale to vies tiez to moze byt skor, mozno sa uvidime 🙂 uz mas vsetko prichystane?

filiatko
28. jan 2010

no da sa povedat ze asi ano 🙂 ten hruby zaklad asi je a co ty?

cipriska
28. jan 2010

stale rozmyslan co treba. ale ako ty hovoris hruby zaklad je. oblecko som vela nekupovla, lebo neviem co to bude, priebezne dokupim, ved dnes nie je problem nieco kupit. no ne? kedy si bola na pasy?

filiatko
28. jan 2010

ja som bola na pasy prvy krat teraz v utorok 🙂 a zas o tyzden a tiez i na kontrolu. a ako sa citis?poslickov uz mas?

cipriska
28. jan 2010

aj ja som bola v utorok, mozno sme sa videli. citim sa super, mam vela energie, stale nieco robim 🙂 mohla by som kludne aj stahovat nabytky. mam take krciky ale myslim ze poslickovia to nebudu.a ty ako?

janka1224
28. jan 2010

Ahojte,

ja mám termín 26.3.2010, máte niekto zoznam čo si treba zobrať so sebou do pôrodnice v Čadci?
ďakujem 🙂

andrejka82
29. jan 2010

Ahojte,ja budem tiež rodiť v Čadci a termín mám 23.3 2010 alebo 28.3 .

janka1224
29. jan 2010

Ahoj Andrejka,

to sa možno stretneme, keď už máš malú Emmku už vieš čo ťa čaká. Ja čakám prvé mala by to byť Anetka ale keby náhodou chlapec tak Matej. Je druhé tehotenstvo iné ako prvé? Ako to prežívaš. Čo mám kamarátky a majú viac detičiek tak hovoria, že druhé tehotenstvo je horšie ako prvá, tak neviem...
Prajem aby všetko dobre dopadlo 😉

andrejka82
31. jan 2010

Ahoj Janka 1224

No myslím si že určite je iné ale horšie sa mi ani nezdá,pri Emmke mi vôbec zle nebývalo a pri tomto druhom prvé tri mesiace ale už je to dobré.A ty pôjdeš zo Žiliny rodiť do Čadce?Ideš si dať epidurálku? 😅

adka_praha
3. feb 2010

plienky pre mrnuska, rybilku, obrusky na utretie prdelky 😀 , sebe veci...nocnu koselu, poporodne vlozky, a tak...podlozku tu nepremokavu netreba...sestricky daju ked tak...a ked nebudete mat ani tie vlozky, svet sa nezruti, tiez maju, len tie poporodne, co kupite v lekarni alebo v zdravotnickych potrebach su podla mna lepsie...kazdopadne na lezania odporucam take velke...budete mat pocit ze mate hadam aj plienku na zadku ale bude to pohodlnejsie... 😅 teda tot moj nazor... 😉 prajem vela stastia, zdravia vam aj malickym a rychle porody... 😉

kacenika
4. feb 2010

ahoj jani, ja mám termín 27.3.. Chcem sa opýtať, Ty ideš na monitor chodiť do Čadce alebo do Žiliny a do Čadce len rodiť?

janka1224
4. feb 2010

Ahoj Anadrejka82,

epidurálku si nejdem dať, radšej by som to prežila prirodzene. Aj keď už začínam mať veľké obavy. Čím sa mi to blíži tým som nervóznejšia. Ja som z Radole, to je pri Kysuckom Novom Meste, minulý rok sme dokončili chalupku a nasťahovali sme sa tu. Takže patrím pod Čadcu, ale aj tak by som išla rodiť do Čadce.
25. 2. 2010 mám poradnu u svojej doktorky a potom by som už mala začať chodiť na pásy do Čadce.
Na ktorom poschodí je robia ten monitor?
Diky
Pa janka 🙂

andrejka82
5. feb 2010

Ahoj,myslím si že úplne navrchu ako je pôrodnica tam som chodila na pásy.Ja som rodila tiež bez epidurálky a v pohodičke.Ja už sa teším keď budem mať potom lebo už mám také brucho že až 😀

janka1224
6. feb 2010

Ahoj, ja som pribrala 11 kg a som v 34 tyždni, takže ešte niečo pôjde hore 😕 Pribrala som hlavne do bokov a bruška a niečo sa mi "nalepilo" aj na zadok.
Dúfam, že nám do všetko dobre dopadne 😵

balintka
8. feb 2010

ahojte babeny. Chdite njektora na monitory do cadce? chcem sa spytat, ci aj vy platite nejake poplatky za monitor. neviam ako je to u sukromnikov, ale v nemocnici som nikdy neplatila. teraz po mne chceli poplatok za monitor. mate nejaka skusenosti s platenim? skusim si zavolat do MT a zilini,ci sa to tam plati tak isto.

lenocka84
8. feb 2010

ahojte baby
chcem sa opytat kedy je vhodne ist si obzriet porodnicu kde len rodit?
zvazujem medzi cadcou a zilinou

filiatko
8. feb 2010

ahojte, monitor sa neplati v nemocnici. je na piatom poschodi ked sa opytate na recepcii vam povedia 😉 LENOCKA obzriet porodnicu mozes ist kludne teraz, najdi si stranku cadcenskej nemocnice- porodnicu a tam je cislo na hlavnu sestru Duranovu, kd jej zavolas da sa s nou dohodnut na exkurzii 😉 inac v Cadci su aj preporodne kurzy.

cipriska
8. feb 2010

ahoj lenocka, monitor uz je spoplatneny. ale len 1 € od minuleho tyzdna. inac som lezala v Cadci minuly tyzden na pozorovani a bolo to tam fajn, aj sestricky a doktori su ok.bola som kuknut aj porodnu salu a prodne boxy. myslim ze v ziline take urcite nemaju....

balintka
8. feb 2010

cipriska, mne sa to moc nepaci, ked ma posiala moja doktorka na pasy do nemocnice a tam zasa platim. su monitory nejaky natstandart? moje kamaratky zatial nikde neplatili. skusim to zistit ,ako je to v inych nemockach na okolo a ci je to povine chodit na monitor.

cipriska
8. feb 2010

ahoj balintka, ja som bola druhy krat, zajtra idem treti, prvy krat som neplatila, potom to jedno euro, vraj to zacali spoplatnovat v ten den.ci je to povinne to ani neviem, skor je to asi vo vlastnom zaujme.

balintka
8. feb 2010

cipriska zajtra idem do martina, robi tam znami na ženskom, opytam sa ho, ako to je smonitormi, nikdy sa to neplatilo...ako to nie je povine tak nemusim na to chodit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre