Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

lentilkaza
14. dec 2011

ahojte,
ja som rodila v Cadci pred cca 2 mesiacmi, chytilo ma to v sobotu o 17tej a epiduralku som dostala, pichali mi ju pocas noci 3 krat, ale mala som tam svojho gynekologa, mozno preto, zariadil...

dominika_sk
14. dec 2011

@solinkarka no, pre RL treba isť do CA na matriku, čim skor. moj priatel nemohol, tak bol asi až tyždeň alebo aj viac po tom, ako sa maly narodil. maš dosť času, ale tak lepšie skor, lebo skor si povybavuješ.

solinkarka
14. dec 2011

@dominika_sk no to poslem tiez mm pre to...a co vsetko treba hned po porode vybavit? ja neznasam tieto vybavovacky a som z toho jelen kam ist

lucyja13
15. dec 2011

Ahoj kočky,
chcem sa opýtať, či je nutné absolvovať všetky monitory v čadci, keĎ tam chcem rodiť. Počula som, že je to treba,ale niekto hovori,ze vraj je to jedno. Dik

solinkarka
15. dec 2011

@lucyja13 ahoj...ja planujem ist rodit do CA a doktor mi povedal ze by som mala chodit tam...ale kedze to robi aj on v ambulancii budem chodit k nemu, inak by som musela do tej CA..

lucyja13
15. dec 2011

@solinkarka dik , no moc mi neodlahlo, dnes ma prepustili z nemocnice v Za, mala som nejake problemy. Termin mam az neskor, ale uz vopred zistujem. Nevies, ci je EPI v Ca nepretrzite,lebo na stranke je pisane, ze za 150€ ti ju pridu pichnut aj v noci.

solinkarka
15. dec 2011

@lucyja13 neviem ale ked si precitas vyssie prispevky tak mi jedna kocka pisala ze EPI davaju od 8.00- 15.00 cize ziadny anesteziolog v noci nepride...aspon ona mi to tak napisala

martinkatinka
15. dec 2011

@lucyja13 - ja som chodila k svojmu Dr. na monitory a nebol problém, on to mal v ambulancii. Aj keď do nemocky by som to mala bližšie, bo bývam cca 10 minút od nemocnice, ale chodila som na Čierne 😀

lucyja13
16. dec 2011

@martinkatinka Jasne, lenze mne skor ide o to, ze moja doktorka monitor nema,tak budem musiet chodit do nemocnice, asi do ZA, tak dufam,ze ked pojdem rodit do CA, tak to nebude vadit, ze som na monitory nechodila tam.

evka4
16. dec 2011

@lucyja13
@solinkarka baby, ja neviem, ako to s tou EPI je nastopercent, ale ked som rodila ja, tak tam bola zena, ktorej anesteziolog prisiel pichnut EPI mimo sluzby...takze je to asi cele len o dohode.

tinuska2011
16. dec 2011

@lucyja13 na monitor by si mala chodit tam kde chces rodit,lebo ak sa im nieco na zazname nezda oni si ta tam nechaju aj polezat

angelin84
16. dec 2011

Pekný deň prajem...ja som tiež zvažovala Čadcu, lebo môj doktor(Paučin) je tam pôrodník...len ma odrádza tá epi...rada by som tam ale išla pozrieť a informovať sa, snáď aj zajtra poobede, bude cesta okolo z PL 😉...tak by som dala zaručené infos 😎

lucyja13
16. dec 2011

@angelin84 Ja som pisala do CA, tak cakam odpoved,.na stranke je pisane, ze vraj by mala byt k dispozicii aj v noci,ale to sa nikdy neda povedat. Ved aj ZA ma na stranke pisane,ze podavaju EPI a ked som tam teraz lezala na rizikovom,tak mi doktorka povedala,ze tam sa rodi vraj iba bez.Tak neviem.

petah82
16. dec 2011

@lucyja13 ano, v ZA iba bez EPI, musis mat nejakeho znameho doktora, vtedy sa da. na strankach niekedy riadne klamu 😠

simrada
17. dec 2011

@lentilkaza a koho mas gynekologa, ked ti dokazal vybavit epiduralku? ako sa ti to podarilo vybavit?

lentilkaza
18. dec 2011

@simrada ja mam Paucina, na monitory som chodila k nemu, ale hovorili, ze v nemocnici kde chces rodit ti monitory urobia zadarmo, inak sa platia

angelin84
18. dec 2011

Super, aj ja mám Paučina, je veľmi zlatý🙂...mne jedna maminka, s ktorou som si písala a rodila pred 10 mesiacmi napísala, že v ZA epi nedostala, aj keď si ju žiadala. V CA je to časovo obmedzené. Tiež tam nie je pravda, čo píšu na stránke. Teda dá sa to, pokiaľ je váš lekár v CA aj pôrodníkom 😎

lucysha
18. dec 2011

lucija13, ja som rodila v CA pred viac ako rokom. Na monitor som chodila do ZA a ked sa pytali, kde chcem rodit , povedal som, ze v ZA. Tyzden pred porodom som sla na monitor do CA a rovno som tam ostala. Personalu v ZA som povedala, ze chcem rodit ZA, lebo inak by mi vraj neurobili monitor.... Neviem ako to je, ale toto mi poradil moj lekar. V Za bol vtedy monitor zadarmo a v CA sa platilo 1 euro. Ale porodnicu som si bola obzriet skor, aby som vedela, do coho idem a kde mam vobec ist, ked to na mna pride 😅 .

lucyja13
18. dec 2011

@lucysha A nevadilo v CA,ze si nemala vsetky monitory urobene u nich?Ja som na rizikovom a posledna vec,co sa mi chce je dochadzat tyzdenne do CA, ak to nebude nutne. Nevies ako je to s EPI v CA?

zuzu188
18. dec 2011

@hanam ahoj..odporúčila by som ti Reháka..ja som s ním bola maximálne spokojná 🙂

evka4
18. dec 2011

baby, co sa tyka EPI v cadci, najlepsie bude, ked si tam zavolate, na recepcii su velmi mile sestricky, ktore vam na 100% povedia, ako to presne je 🙂

lucysha
19. dec 2011

lucyja, nie monitory im nevadili, tiez sa mi tam nechcelo chodit kazdy tyzden. Ako je to s EPI neviem, lebo ja som rodila sekciou. Skus zavolat, tie sestricky a cely personal su super.

lentilkaza
19. dec 2011

@lucyja13 nevadilo im to, ja som u nich nemala urobene ani jedny monitory, okrem tych, ked som tam lezala. EPI cez pracovny den dostanes urcite, ja som rodila v sobotu vecer a tiez som dostala... ale ako som uz pisala vyssie, vdacim za to svojmu gynekologovi

lucyja13
19. dec 2011

Takze kocky, volala som tam, je to vraj ako je pisane na stranke, takze by to malo byt k dispozicii 24/7, jediny rozdiel je potom v cene, to zn. v noci sa plati viac.

brmbolcek
19. dec 2011

@lucysha - presne som to aj ja tak robila , chodila som do ZA na monitor a tiez som klamala, ze budem rodit v za aj ked som vedela, ze budem rodit v CA 🙂 no to 1 euricko stalo za to 🙂 a porod taktiez 🙂 bola som elmi spokojna 🙂

solinkarka
19. dec 2011

Baby ja by som rada vedela ako je to s klystirom....na zozname co do porodnice je napisany ale nedaju mi ho oni? nechcem zbytocne kupovat, co potom s tym? diky 😉

evka4
19. dec 2011

@solinkarka ahoj, mozes si kupit yal klyzmu, je to zevraj setrnejsie, ak si to nedonesies, tak ti daju klasicky klystir. yal klyzma je zevraj na predpis, mne ju ale bez problemov predali na narodnej v ziline v tej velkej lekarni. v baleni su 2ks, mozes sa spojit s inou mamickou a kupit to napoly, lebo ti treba len jeden...

solinkarka
19. dec 2011

@evka4 ahoj a ako myslis setrnejsie? no ja by som aj na poli kupila z nejakou mamickou len nepoznam zatial ziadnu ci?
babyyyyy hlaaasi sa niekto???

evka4
19. dec 2011

@solinkarka to, ze yal klyzma je setrnejsia k 'vnutru', mi povedali sestricky v porodnici. kedze som klasicky klystir nikdy nezazila, neviem to porovnat. ale tento yal bol v pohode, ziaden masaker. kupim si to aj druhy raz ak budem znova rodit. inak, to dvojbalenie stoji cca 7 eur, tak to nie je az take strasne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre