• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Čadca

6. apríla 2017 
Ahojte a skusenosti s Mudr.Paucinovou nikto nahodou nemate???
27. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katterinka ja som sice pri nej nerodila ale bola tam ked som tam lezala ja aj ma vysetrovala po porode tiez je supe.velmi mila osobka :slight_smile:
27. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzic1 - BLAHOZELAAAM!
28. apr 2009 o 01:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ginepra aj tebe blahozelám :wink: tak sme sa tam úplne tesne obišli :grinning:
28. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lienocka ty si mala kysku dohodnuteho? Napis ako to prebiehalo, alebo aku mas skusenost podrobnejsie do IP. Dakujem.
5. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam napisala som ti do ip. nemala som ho dohodnuteho ale ak ho chces mat pri porode mozes si ho dohodnut. ak daco kludne sa opytaj.pa :slight_smile:
6. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam je pomaly jedno koho máš pri porode na zlého doktora alebo sestričku tam nenatrafíš snažia sa ti pomocť ja teras porodila
6. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lienocka, gratulujem andrea, aky bol porod?
6. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porod bol super skoro bezbolestný rodila ma doktorka Margušová ani ma nenastrihovala
7. máj 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a v akej polohe sa rodi v Cadci? a moze byt partner s vami aj od I doby alebo az neskor?
11. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam pri porode ležíš na porodnej koze a partner može byť po celý čas :slight_smile:
11. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lezis na chrbte alebo sa pouziva polohovatelne porodnicke lozko?
11. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj má byť do leta zrekonštruovaná porodná sála - uvidíme, aké bude nové vybavenie. Predpokladám, že zatiaľ o tom nikto nič nevie.
12. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ležiš na chrbte ale je polohovatelné :slight_smile:

danka5 možno ty už budeš rodiť v novom ak sa chystáš rodiť v čadci
12. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a polohuju ho, akoze mozes byt nie uplne nalezato? Kurnik ja nechcem lezat uplne na chrbte je to neprirodzene.
nuz o tri tyzdne sa tam idem kuknut tak sa popytam :wink:
12. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam, tak sa spýtaj aj na to, kedy bude nová porodná sála, a aké bude vybavenie - potom napíš info. /dík/
12. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: ok napisem
12. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.dr.kyska je super. ja som rodila v ZA, pr.v Cadci to nebolo este takto spravene a on tam bol. Prisiel ma pozriet, ale ked prisiel taky chlap, tak som sa pri nom citila velmi bezpecne. no menila sa mu sluzba o siestej a ja som porodila o osmej, takze som ho nestihla, ale rodila som pri dr.Tavacovi. aj ten bol super. bol prijemny, ved dr.pri tlaceni toho vela nenarozprava :slight_smile: ale nebol odmietavy, skor ludsky. potom mi zablahozelal k zdravemu syncekovi, zasil ma za par minut, vobec som to necitila, pr.ma super napichal a bolo
13. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oalaa dakujem za info :wink:
14. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte budúce mamičky,
tak porodne saly by mali byt prerobene na konci juna, uvidime ci sa to stihne a pokial ide o zariadenie, este sa poriadne nevie co tam bude po novom.
19. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava ake to bude :wink:
20. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamaratka rodila nedavno pri dr paucinovi a bola tiez s nim velmi spokojna a chvalila ho. dokonca jej vyvbavil aj epidural , takze porod prebehol v pohode, bez velkeho nastrihu. aj ked len v provyzornych podmienkach porodnej saly ale sestonedelie krasne prerobene- a ludsky personal.. :grinning:
23. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauricka,ja chodim k paucinovi, je fajn a rodit sa tiez chystam do Cadce, ale to mam este kopec casu.Baby ,boli ste niekde na 3D alebo 4D sone v okolí Žiliny?
25. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemame nejaku novu maminku ktora rodila v Cadci?
2. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna vraj 4D sono robí aj dr. babjak v žilinskej nemocnici, kamoška tam už bola, len sa s tým nemocnica zatiaľ moc nechváli, tak si skús zavolať alebo ísť na ženské a dohodnúť sa. A vraj 4D ma aj dr. Hartel vo svojej ordinácii, ale nepoviem ti koľko to tam vychádza. Ja som bola ešte v Heliose v Martine, tam to vychádza 67€.
2. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babz odkedy sa chodi ked chces rodit v CA na monitor do nemocnice. musi sa to robit tam?
2. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rodila som v Cadci minuly tyzden a mozem povedat, ze vsetci boli uplne super.
3. jún 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte rodila ste niektora v Cadci s EPI? Ake vysetrenie ste museli pred epiduralom absolvovat a kedy? Dakujem za info.
22. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hanam,
nepotrebujes ziadne vysetrenie, len to musi byt hlavne cez den, v noci to malokody pichaju a nejlepsie je ked je to do 3poobede, kym su tam vsetci lekari, lebo nie kazdy anesteziolog to picha. A dalej musis splnat idste kriteria aj po porodnickej stranke, ale o tom ta bude uz informovat lekar na porodnici :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dakujem meganka, takze vsetko sa riesi tesne pred porodom? Ja som myslela ze musim absolvovat aj nejake speci vysetrenie chrbtice a nejake vysetrenia u anesteziologa?
22. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok