Pôrodnica Dunajská Streda. Máte skúsenosti?

ejdzi
27. nov 2006

Ahojte babenky, ste tu niektora, co ste rodili, pripadne sa chystate rodit v DS? Na nete je toho o tejto porodnici dost malo a diskusia takmer ziadna... Rada by som nasla niekoho kto sa chysta sem.

bessdonna
28. nov 2022

inak baby piste piste,ako to teraz v ds vypada

bessdonna
28. nov 2022

@veronika1037 akonto myslis ze ta budu drzat v bolestiach?ved ta nemozu odrodit kym si neni otvorena.tomuto nerozumiem

veronika1037
29. nov 2022

@bessdonna Nagy napríklad

veronika1037
29. nov 2022

@bessdonna ja dom rodila druhý krat pred rokom aj pol keby si chcela info napíšem.... momentálne neviem ako sú na tom.

bessdonna
29. nov 2022

@veronika1037 ahoj,aj to by mi dost pomohlo.

veronika1037
29. nov 2022

@bessdonna okopirujem príspevok
Ahojte, sme síce doma už vyše týždňa, až teraz som sa dostala k písaniu 😅
Strašne som sa bála, lebo som bola pred 5 rokmi nespokojná s celým priebehom pôrodu, avšak teraz som zmenila názor. Prišla som v noci s tým, že som začala krvácať. Slúžila pani doktorka Babynets vyšetrila ma skonštatovala, že som otvorená na 2 prsty že si poležím na čakačke 2 hodinky a uvidí, či postupuje otváranie sa alebo nie. Ak nie tak pôjdem na gynekologické oddelenie. Pani doktorka bola veľmi milá aj pôrodné asistentky. Samozrejme mala som kontrakcie ktoré som ani necítila ale otvorená na 2 prsty stále. Takže ma zobrali na oddelenie a tam to začalo. Každých 5 minút kontrakcie. O 6 ráno ma preložili na oddelenie a o 12stej som už prosila aby ma vyšetrili, lebo som mala každé 4 minúty kontrakcie už sa to nedalo vydržať. Prišla mladšia pani doktorka neviem ako sa volala. Vyšetrila ma, tiež bola strašne milá ako úplne všetci s ktorými som sa stretla. Zhodnotila, že sa už ide na čakačku že už postúpilo otváranie.
Došla som tam a prišiel mladý pán doktor, zistila som, že sa volá Keresztényi. Pravdepodobne bol dosť čerstvo po škole, ALE!!! Prístup bol fantastický. Fakt som si lepšie nemohla priať. Všetko mi vysvetlil, ukludnil. Pôrod bol relatívne rýchly aj keď bolestivý. Mám minimum stehov. Už v ten deň som sedela úplne v pohodicke aj keď je možné, že aj preto ze som bola druhorodicka.
Aj na šestonedelí boli sestričky neskutočné. Vždy pomohli.
Odporúčam všetkými 10timi túto nemocnicu ☺️☺️☺️☺️

bessdonna
29. nov 2022

@veronika1037 dakujem.akurat si neviem predstavit 4minutove kontrakcie hore na izbe bez ctg....to ako keby si rodila doma

veronika1037
29. nov 2022

@bessdonna hore na oddelenie majú tiež ctg. Každú hodinu napajaju.

bessdonna
30. nov 2022

@veronika1037 to je super potom.a normalne ste 2na izbe a druha to vidi ako si v kontrakciach?

veronika1037
2. dec 2022

@bessdonna no keď ta dajú na oddelenie, že sa ešte neotvaras, tak ta dajú hore už si nepamätám ci je to rizikové alebo klasická gynekológia. Boli sme 3 na izbe. Ešte som vychytala aj strednú postel. Strašné muky to boli, Strašné kontrakcie a oni len na mňa kukali lebo obidve čakali na operáciu. Zvijala som sa tam, bolo to trošku neprijemne, že potrebuješ kľud a kukaju na teba ...

bessdonna
6. dec 2022

dievcata,da sa znovu rodit u Dr. Branyika v DS?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre