Pôrodnica Michalovce - skúsenosti

andrea1996
9. dec 2015

Ahojte buduce mamicky...prosim mate niektora skusenost s porodnicou v Mi ako sa spravaju lekari a sestry voci.maminkam a miminkam ?? 🙂 dakujem 🙂

mimmka33
18. dec 2015

Ahoj, ja som rodila pri primárovi Filkorovi, som aj jeho pacientka. Sestričky su tiež fajn, mozno zo sestonedelia trosku nervoznejsie ako z novorodeneckeho. Je ich menej a urcite maju Viac roboty. Ale co som potrebovala, to mi doniesli. Urcite by som nesla rodit inam. Nemam ziadnu negativnu skusenost, odhliadnuc od toho,ze budova je v hroznom stave.

andrea1996
autor
18. dec 2015

@mimmka33 taak anO..dobre ze sa nerozpadne..alee co uz moozno ju prerobia 🙂 len mam obavy. Lebo moja doktorka mi povedala zee neslubuje mi ze pride ku.porodu lebo ma po zdravotnej stranke problemy...tak ze v januari sa dohodneme ze co a ako...a bojim sa toho zee ked nepride ona...a ma to chyti...taa ze ma pošiju ako kravu ☹ z toho mam strach velky ☹ ☹

petulda333
19. dec 2015

Ja neodporucam...hrozny stav nemocnice,plno ciganiek (nie som rasistka ale mat ich na izbe a ten smrad blee) a sestricky asi dve mile zvysok hrozny pristup..ja som tam nerodila iba dvakrat lezala na porodnici a zakazdym tyzden ale bolo to hrozne..ja som rodila v humennom a super...babatko na izbe,ukazu ti ako mas kupat atd a vanicku a vsetko mas na izbe..aj pristup super...

petulda333
19. dec 2015

@andrea1996 ja som mi nemocnicu nachvilu zvazovala len preto ze som chcela svoju dr ku porodu...ale poviem ti v tej chvili ti je jedno kto tam bude...pri mne sa vystriedali dve smeny a dr ma zasil paradne,je pravda ze stehov som mala ldn par...a na tych par minut co tam dr bol mi to bolo jedno

tweety13
15. júl 2016

Vedeli by ste mi prosim napisat co je potrebne do konkretne michalovskej porodnice?

d_a_n_a
17. feb 2017

Ja sa chcem opýtať, či už niektorá máte skúsenosti s novým šatom a prístupom http://svetzdravia.com/moja-porodnica/michalovc...

ashe
3. máj 2017

aj mňa by to zaujímalo, nejaké novšie postrehy a názory 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre