Pôrodnica Myjava. Čo všetko treba priniesť?

lahoda1
22. feb 2013

Dobrý deň, chcem sa spýtať babuliek, ktoré rodili niekedy teraz na Myjave, že čo si všetko mám priniesť pre seba a pre malunkého keď pôjdem rodiť? Hlavne tie najpotrebnejšie veci, lebo čo som čítala poriadne v týchto podobných diskusiách tak nič tam nebolo už k veci a riešili tam úplne iné veci tak som sa nič nedozvedela.....

petrahankova
2. jún 2014

@l7067 super,blahoželám,tak to máš za sebou.A kto ti bol pri porode,aky doktor?Nevieš ktore dni sa tam robia planovane sekcie?

andromedia
3. jún 2014

@l7067 jeej blahoželá k malunkej...ja tiež pôjdem rodiť na Myjavu....tak pozerám nejaké info a rady....a dostala sa až sem 🙂

alyca
24. jan 2015

@lahoda1 ahoj, chcela by som sa este spytat, tych jednorazovych nohaviciek kolko asi budem potrebovat? ja mam jeden balik (5ks), nie je to malo? Co sa tyka vloziek mam jedno velke balenie (10ks) a potom klasicke 20ks. Neviem ci to staci, lebo vraj zena aj pred porodom aj po porode velmi krvaca.

lahoda1
autor
24. jan 2015

Žena pred pôrodom krváca? to neviem o tom. A každá žena krváca inak ale určite si zober 2 balenia tých popôrodných vložiek. a ten jeden balík nohavičiek stačí one sa dokonca dajú aj oprať(veľa báb si ich tam aj prepieralo) ja som si zobrala aj klasické nohavičky keď som už toľko nekrvácala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre