Ktorú pôrodnicu si vybrať - Nitra alebo Piešťany?

gaaranoluna
12. jún 2019

Ahojte, som z Hlohovca a rozhodujem sa kam ísť do pôrodnice, odporúčali by ste Nitru alebo Piešťany? Nejaké skúsenosti? Do Trnavy určite ísť nechcem

nana8989
12. jún 2019

@gaaranoluna ja som bola v Galante a bola som spokojná. Nitra u mňa neprichadzala do úvahy, po skúsenostiach kamarátok, ale možno mali len smolu... Piešťany neviem posúdiť..

st44
12. jún 2019

Ja som rodila v nitre cisarskym. Bola som spokojna aj so starostlivostou o mna aj o malu. Aj jedlo bolo ok. Zalezi na tom, co clovek ocakava a ake ma naroky. Bude to uz 2 roky coskoro co som tam bola

sonicka777
12. jún 2019

Rodila som 4x v Piešťanoch a spokojnosť🙂do Nitry by som nešla..

cuculiatko88
12. jún 2019

trikrat Nitra a max. spokojnost 😉

zuzipolo
12. jún 2019

@gaaranoluna ja som rodila v Nitre pred rokom a bola som spokojná,hlavne na šestonedelí boli veľmi milé a ochotne sestričky...

markaterka
12. jún 2019

Ja som rodila dvakrát v Nitre a všetko úplne v poriadku.

natia29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saluda
13. jún 2019

Kedysi to bola v Nitre bieda, ale zlepšujú sa. Tretie mi už aj na brucho priložil, aj keď len na chvíľku. Vobec som to nečakala, milé prekvapenie. Závisí asi aj od porodnika. Aj na setonedeli vidím posun vpred 😉

saluda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
finett
15. júl 2019

mozem sa opytat, preco nie Trnava? Ja byvam blizko NR a chcem ist do TT. A aj moja nitrianska sestricka mi odporuca skor TT 🙂

gaaranoluna
autor
15. júl 2019

@finett na TT mám zlé referencie od známych, čo tam prednedávnom rodili... pásové pôrody, žiaden záujem o rodičku...

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jexica
23. feb 2020

nitra super 😊odporucam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre