Pôrodnica Nitra, máte skúsenosti?

bea97
2. nov 2019

Ahojte baby je tu niekto kto ma skúsenosti s touto porodnicou chcela by som sa spýtať aké to je rozhodujem sa aj nad touto porodnicou 🙂

katarinka89
2. nov 2019

@bea97 a nieje NATO ešte priskoro? Veď si len v 8t. ??? Užívaj si to a pôrod ries trošku neskor

bea97
autor
2. nov 2019

@katarinka89 ja viem ze je to ešte skoro ja len chcem vedieť názory druhých ľudí ale máš pravdu

0kristina0
2. nov 2019

Ak chces ma istu epiduralku tak tuto nemocnicu neodporucam ak ti to je jedno tak uplne v pohode, nemala som negativnu skusenost.

bea97
autor
2. nov 2019

@0kristina0 ja podľa mňa pôjdem určite cisársky keďže čakám dvojičky

lenjaaon
2. nov 2019

Ja som tam absolvovala cisársky rez dva krát v roku 2015 a minulý rok. Čo sa týka pôrodnici tak je to v pohode. Prvý krát som mala spinal, akútny cisársky rez, malinkú mi na chvíľu ukázali, zobrali. Cisarsky bol večer, malú mi doniesli zavčasu ráno na kojenie, ukázali mi ako mám kojit, aj keď som kojila len mesiac, tam nejaká sestrička, s ktorou som síce nemala dobrú skúsenosť, strasne silila mamicky do kojenia, kontrolovala sledovala, hubovala,ale zvládli sme to tam, na druhý deň od cisárskeho mi dali preč vyvody, tretí deň mi dali malinkú, 4 deň svorky. A keďže malá mala žltačku domov sme išli na siedmi deň. Druhý cisársky som mala celkovú, malú mi doniesli asi dve hodinky po tom ako som sa prebrala, hneď sa prisala, malinká bola úžasná, sestričky úplne super, už som bola druhorodicka takže už nás tak nekontrolovali. Na tretí deň má zbavili svoriek, na štvrty skontrolovali malú a na piaty deň domov. Len tá strava je taká nijaká, ale to v každej nemocnici. Gynekologické oddelenie, to je iná kapitola...

bea97
autor
2. nov 2019

@lenjaaon takže by si odporúčala nitriansku porodnicu?

veverickav
2. nov 2019

Ja urcite odporucam..2 skusenosti. Rok 2017 a terajsi ;)

bea97
autor
2. nov 2019

@veverickav prečo rok 2017?

veverickav
2. nov 2019

@bea97 vtedy sa mi narodila dcera ;)

maj98
2. nov 2019

Ja som rodila dvojičky cisárskym rezom v nitrianskej nemocnici pred dvomi rokmi a pôrod bol super. Rezal ma primar Mlyncek s mladou pani doktorkou, nepamätám si meno myslím Korcova alebo tak, boli úplne ukážkovi. Sestrička a anesteziologicka mi celý čas rozprávali a hľadkali ma po vlasoch lebo som sa bála a moc mi to pomáhalo. Pôrod bol naozaj super bez komplikacii. Čo už však bolo na sestonedeli, rozhadane sestričky, ktoré si to riesili cez ubolene mamičky a beznrannych novorodencoch.. keď bola dobrá smena všetko bolo ok, keď mali sluzbu nejaké pohadane zenske tak čistá katastrofa. Jedna ti káže jedno a druhá naschvál opak a potom nevieš čo máš robiť. Takže rodiť ano ale potom...

lenjaaon
3. nov 2019

@bea97 ja osobne s ňou nemám s ňou zlé skúsenosti takže ano

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre