Pôrodnica Nitra verzus Levice

zirafkadominicka
16. dec 2015

Ahojte zienky...mam problem s vyberom porodnice...kedze som z Nr kraja tak som ani nerozmyslala nad inou porodnicou ako v Nitre ale podla recenzii co som zatial citala ma vobec nelaka. Chcela som tam ist aj skrz toho ze mi tam pracuje aj buduca svokra ako sestricka len uplne na inom odd...po ruke mam aj Levicku nemocnicu a recenzie na nu sa mi pacia ovela viac co sa tyka hlavne personalu tak mi prosim poradte kam...

svetka66
16. dec 2015

Ak mozem poradit, skus si precitat TOPOLCANY. ja osobne mozem len odporucit. a isla som 35 km a nelutujem ani nahodou. lutovala by som NR, takze Ta plne chapem.

pettulka22
16. dec 2015

Ja som rodila obe deti v Lv,budem aj tretie.Neviem porovnat s nitrianskou,ale zo svojej skusenosti odporucam Lv,hlavne su tam uzasne porodne asistentky,ktore strasne pomozu a podporia a maju ludsky pristup.Aj sestricky na sestonedeli,ale aj na gyndebked som lezala pred porodom su super.

svetka66
16. dec 2015

a tak vidis, aj Levice su super, ked pise maminka...len NR nieee...

sashabb
16. dec 2015

Ja to to trochu zvrátim 🙂 Išla som do Topoľčian no už by som tam v živote nešla! Odtiaľ ma previezli do Nitry a nemôžem povedať pol krivého slova 😉

spoony
16. dec 2015

Ja som prvého syna rodila v Topoľčanoch a nedám na nich dopustiť super prístup ako primára, tak aj celého personálu. Fakt profesionálny až nadštandardný prístup, moje hojenie po CR bolo rýchle a bezproblémové. Vtedy sme bývali priamo v Nitre a počas tehu som tam bola 2krát hospitalizovaná a povedala som si tak tu nikdy..... A tak sme išli do Topolčian, hoci to bolo ďalej ale neľutujem.

boozlesk
16. dec 2015

Kebyze byvam v tom okoli,idem rodit do Banskej Stiavnice,pozri si recenzie 🙂

misiatko.p
16. dec 2015

vsetko sa casom meni... aj situacia v nirianskej porodnici. ja sama som doslova pred styrmi rokmi z nitrianskej porodnice usla a isla som rodit do BB... pristup doktorov v NR k tehotnym zenam bol otrasny, arogantny, zosmiesnujuci... no des.... ale... tohto roku v maji som rodila zas, ale uz v NR a mozem len odporucat... starych doktorov sa zbavili, na ich miesta nastupili mladi ludia s respektom voci tehotnym, empaticki, chapajuci... sestricky detto. ja mam velmi dobru skusenost z druheho porodu a NR mozem len odporucit.. ci uz je to oddelenie sestonedelia alebo gynekologia 🙂

erka21
16. dec 2015

Ja som rodila v Nitre aj v Leviciach ovela viac sa mi pačilo v Nitre v Leviciach bol sice dobry personal, samozrejme vzdy sa niekto najde kto Vam pobyt zneprijemni, ale vizera to tam strasne steny plesnive, sprchy nic moc.Vsetko take stare. V Nitre bolo pekne prijemne prostredie tiez dobry personal samozrejme zase niekto kto to zneprijemni ale bolo tam ovela lepsie ako v Leviciach. Ked raz bude tretie urcite idem do Nitry 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre