Pôrodnica Nové Zámky (koronavírus) 2021 a vaše momentálne skúsenosti

panda11
31. jan 2021

Ahojte. Chcela by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosť s pôrodom v Nových Zámkoch počas momentálnych opatrení (najlepšie už za tento rok). Ako to tam momentálne prebieha? Môžem si zobrať vlastné vecičky pre babätko? Mám si zaplatiť samostatnú izbu alebo momentálne je zbytočné nad niečim takým premýšlať? Termín máme 28.6.2021 ale chcela by som rodiť plateným cisarským. Ďakujem pekne

suzitok
31. jan 2021

Plateny cisársky ti neurobia... samostatná izba sa zarezervovať neda, proste ked prides na príjem, bud je voľná, alebo nie...
Samozrejme veci si mozes doniest vlastné, aj sa to vyzaduje...
Priebeh je aj teraz pomerne kľudný, ajked maju trošku viac rodiciek ako bezne..

panda11
autor
31. jan 2021

@suzitok Ďakujem pekne

sejbipi
22. feb 2021

Teraz je tam plnka. Vraj sa nedá zarezervovať ani lekár. Oddelenie prerábajú, takže nadštandard nie je vôbec dostupný a treba sa pripraviť na stiesnené podmienky.

cianka14
14. mar 2021

@suzitok Ahoj. A je tam možnosť sprevádzajucej osoby (manžel) pri pôrode? Alebo aspoň navstevy počas pobytu v nemocnici?

suzitok
15. mar 2021

@cianka14 ahoj, ak sa nic nezmenilo, tak momentalne nie, kvoli covidu...

sejbipi
18. mar 2021

@cianka14 bez šance

ninka1991
13. apr 2021

Ahojte nejake aktualne info????

sejbipi
13. apr 2021

@ninka1991 Ahoj, ja momentálne viem len toľko, že pred hospitalizáciou sa robí pcr test. Pozitívne rodičky majú zvlášť oddelenie, bábätká sú pozitívnym mamičkám odobrané, dokonca sa mi zdá, že im robia aj test 🤯🤯🤯 stále bez partnera

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka1991
24. apr 2021

Takze uz len vydrzat do pondelka 😁

zuzka1181
3. máj 2021

Ahojte. Aké máte prosím vás skúsenosti s pôrodnicou v Nitre a v Nových Zámkoch, prípadne je podľa vás niekde lepšia pôrodnica v okolí NR? Termín mám v júli, chcela by som aj partnera pri pôrode, tak snáď to bude možné. Ďakujem.

sejbipi
3. máj 2021

@zuzka1181 určite radšej zvoliť NZ oproti NR. Aj Topoľčany sú fajn, ja cestujem z Nitry do Trenčína 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre