Pôrodníca NZ, skúsenosti?

kristiehud
22. okt 2018

Ahojte baby , chcela by som sa spýtať mamičiek , ktoré rodili v NZ na ich skúsenosti s pôrodnicou.
Plánujem tam ísť rodiť , tak má to celkom zaujíma. Momentálne som 33tt (TP15.12.)
Ďakujem 😘

karla171
22. okt 2018

ja som tam rodila podla mna ako vsade inde.je to o nieco lepsie ako niektore male nemocnice..ale klasika ziadny luxus co sa personalu tyka ale odrodia ta..komplikacie sa mozu prihodit vsade,.plus je spickove novorodennecke oddelenie .kde sa vedia o babatka postarat.takychto je len 6 na celom sk.bilancia z inuleho roka ktore uverejnila nemocnica bolo tusim 2-6 tis porodov a z toho 6 deti zomrelo pri porode.teda pocas minuleho roka.

kristiehud
autor
22. okt 2018

@karla171 ďakujem 😊

potvora1
22. okt 2018

@kristiehud ahoj, ja som tam rodila už dva krát, naposledy minulý rok v októbri. Pokiaľ žena nečaká, že ide do Inter hotela, ale do pôrodnice porodiť svoje dieťa, je to tam ok... Možno Ti niekto napíše, aby si išla radšej do Komárna, do Nitry (ale to skôr neodporúčam) kto mal dobrý a ľahký pôrod odporučí Ti tu pôrodnicu, kde rodil...ked boli problémy, už by tam asi nešiel. Veľa mamiciek sa sťažuje na novorodenecké oddelenie, ale veľa záleží aj od samotnej mamičky, ako sa správa, ako sa snaží... Ja som si okolo malého chodila hneď ako ma tam priniesli, viacmenej som ich nepotrebovala, ale keď bolo niečo treba, chcela som sa uistiť, alebo poradiť, vždy ochotne poradili... Ale zas, my sme si aj sadli, s niektorými sestričkami aj doktorka mi sme čo to aj srandovali, ja som asi schytala také veselé smeny na oddeleni keď máš nejaké otázky, kľudne napíš

mirell
23. okt 2018

@potvora1 ja som rodila v 2016 nesťažujem sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre