Pôrodnica Partizánske a Topoľčany - skúsenosti

adrianka7d
25. júl 2020

Ahojte mamicky chcela by som sa spytat na vase nazory na tieto porodnice, zaujima ma najma nazory mamiciek co rodili nedávno aspon rok 2019-2020, a bola by som rada keby sa nasli mamicky ktore boli v oboch, ja som bola pri synovi v Topoľčanoch a teraz uvazujem aj nad Pe takze budem rada ak sa podelite somnou o nazory. A dalsia otázka su uz niekde aj monitory dychu?dakujem.

voyager
26. okt 2020

@adrianka7d ahoj, rodila som október 2019.v PE, nestihla som prípravu v nemocnici, nakoľko som rodila predčasne. Ako prvorodicka som netušila, čo ma čaká. Nemala som epidural, bo mi nestihli spraviť testy, bolesti jasné, ale pre mňa táto pôrodnica a personál boli pre mňa top aj čo sa týka pôrodu aj popôrodnej starostlivosti. Malý mal aj monitor dychu.

adrianka7d
autor
26. okt 2020

@voyager ahoj no ja nakoniec idem do Topoľčian budem mat planovanu sekciu a uz tam chodim na poradne, uvidime ci som sq rozhodla dobre.

mssmelly
26. okt 2020

@adrianka7d ahoj, ak mozem poprosit mozes si vybrat aj lekara ktory ta odrodi? A mozes mat partnera pri porode ci ako to teraz je?

nykkushka
26. okt 2020

Ja som rodila v marci 2020 v Topoľčanoch a za mňa super. Mala som epidural a zvládla som to.
Monitor dychu majú na každej izbe pre každé dieťatko.
A je možnosť vybrať si pôrodnika ale za to sa tuším platí ale 100e.

adrianka7d
autor
27. okt 2020

@mssmelly ahoj lekara si mozes vybrat ale myslim ze zazmluvnenie stoji az okolo 100-200€, kedy mas termin? Ja zhruba o dva týždne ak mas neskor tak mi napis potom kludne spravu a poviem ti co a ako 🙂 lebo bola som pred 4 rokmi.
@nykkushka ano maju monitory? Aj na obycjanch izbach? Ja som pocula ze nie preto mam v plane zobrat si svoj.

nykkushka
27. okt 2020

@adrianka7d ja som lezala na vip ale pravidelne som počula ako to vrešti z normálnych izbe 😊

adrianka7d
autor
27. okt 2020

@nykkushka tak to mali vlastne, lebo pisem si s jednou babou co rodila teraz v piatok a nemaju.

nykkushka
27. okt 2020

@adrianka7d akurát vam idem odpísať, že sa ospravedlňujem za chybne info, tiež som písala znamej ktorá rodila pred mesiacom a že to si nosili svoje z domu. Prepacte za chybne info 😉

adrianka7d
autor
27. okt 2020

@nykkushka v pohode nic sa nedeje ja si tiez vezmem

mssmelly
6. nov 2020

@adrianka7d ahoj, termin mam az v januari takze urcite pojdes skor 😁 ale budem velmi rada ak by si ma potom informovala 🙏🏻🙏🏻

adrianka7d
autor
6. nov 2020

@mssmelly kludne mi napis utorok mam sekciu tak mi napis potom spravu a poviem ti ako bolo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre