Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

dadika1114
14. nov 2010

@nini78 jaj taaak .... no ja budem normalne na izbe nie na extra 🙂 takze asi len cez tie navstevne ... hmmm no nevadi ... chcela som sa len informovat.Dakujem

natali1
14. nov 2010

@dadika1114 pozeram, ze mas prave dnes termin. tak ti prajem, nech vsetko dobre dopadne... 😉
potom daj vediet, co a ako. 🙂

dadika1114
14. nov 2010

@natali1 dakujem 🙂 jasneee budem hned pisat 🙂

dadika1114
14. nov 2010

@nini78 ozaaj este tak ma napadlo mam si brat zo sebou aj perinku do porodnice ci oni davaju ? ja si prinesiem az ked pojdem domou? a ani oblecko mu ziadne nemusim brat? Dakujem

nini78
14. nov 2010

@dadika1114 perinku nepotrebuješ a ani oblečenie, až keď pôjdeš domov. Ak , tak si zober čiapku, keď pôjdeš na návštevu, na tej chodbe občas prefukuje. A ja som mala so sebou aj deku, keď som išla na chodbu na návštevu tak som ju dávala ešte cez perinku, lebo bol oblečený len v bodyčku, a holé nohy v perinke, a na tej chodbe bolo chladnejšie. A držím palce 😉

dadika1114
15. nov 2010

@nini78 no decku mam zbalenu v taske aj ciapocku,tie tenucke rukavicky aby sa neposkriabal a aj jedny ponozky.Ale ved to by som mu dala asi len na tu chodbu.Dakujem za info 😉

natali1
16. nov 2010

@dadika1114 suhlasim so vsetkym, co ti napisala nini78.
ja som mala so sebou aj par obycajnych plienok - 2-3 kusy.

bedovci1
16. nov 2010

ahojte, pridávam sa k Vám idem do PN pôrodnice...termín mám cca 26.1.11...... 🙂

natali1
18. nov 2010

@bedovci1 ahojky, tak to sa teda urcite stretneme. tusim si najblizsie mojmu terminu porodu... 🙂
mas uz dohodnuteho nejake doktora alebo to nechavas na nahodu?

katren
18. nov 2010

ahojte maminy, nemate nahodou nejake skusenosti s MUDr. Vodičkom????chcela by som zmenit dr. a dostala som tip na tohoto. Dakujem za vsetky rady 🙂

isabella_fly
18. nov 2010

@natali1 tak to sa tam mozno stretneme viacere, aj ked mne hrozi predcasny 😅

kkiki
18. nov 2010

jej baby no ja uz vas nestihnem koli sc mam najneskorsi nastup 9.2 ak by bolo dovtedy vsetko oka ...

bedovci1
18. nov 2010

@natali1 ahoj, tak snáď sa stretneme.... 🙂 , ja chodím na sono Dr. Glesovi, min, týždeň keď som bola, tak malá bola otočená KP, to by znamenalo cisársky...ten už mám pri prvom synovi, tiež bol KP....no uvidíme či sa naša malinká otočí a pôjdeme normálne rodiť.....chcela som Dr. Glesa pri pôrode, bol mi aj pri prvom (ale ide v tom čase na dovolenku)....tak neviem ako to dopadne.....uvidíme podľa sona v dec......

kkiki
18. nov 2010

@bedovci1 ahoj pozeram ze ty uz doma alana mas 🙂 jasom chcela uz pri oliverovi, ale prehlasovali ma, ale tentoraz uz ma neprehlasuju 🙂))

bubulka722
18. nov 2010

@bedovci1 Kedy nastupuje Dr. Gleso na dovolenku?

natali1
19. nov 2010

@isabella_fly predcasny? no ved uvidis.
nase babo ma tiez o par tyzdnov "predbieha", tak uvidime.
vcera som bola u dr. a vraj sa to uz chysta. ako pri dcerke, i teraz mi babo pada. tak som utekala vcera vecer pani kopacovej do vrboveho. brusko mam vymasirovane, babo podvihnute a som podviazana plienkou...
@bedovci1 ja som chcela tiez dr. glesa pri porode, lebo som ho mala pri prvom a bola som veeeelmo spokojna. no volala som mu zaciatkom tohto mesiaca a povedal mi, ze janaur ma uz plny. tak som si zajednala dr. dojcana. tiez su na neho chvaly, tak dufam, ze to bude fajn. tomu by som sa mala ist ukazat o nejake 3 tyzdne prvykrat.

bedovci1
19. nov 2010

@kkiki Ahoj, pozerala som, že budete mať tiež Alanka..... 🙂 ..mne sa to meno strááááášne páči aj po skoro 7 🙂 rokoch by som nemenila a dala ešte raz.....určite sa nedaj doma prehlasovať..... 😀 😀 😀

bedovci1
19. nov 2010

@bubulka722 ahoj, Dr. Gleso mi spomínal ak si dobre pamätám od 17.1.11. - 24.1.11....je na dovolenke... 😉

bubulka722
19. nov 2010

@bedovci1 Ďakujem!!! Ešte nie som na 100% rozhodnutá, či budem u neho rodiť. Uvidíme!!! 😉

bedovci1
19. nov 2010

@natali1 ahoj, mne tiež padá dolu bruško.... ☹ a neuveríš, ale aj ja som bola včera večer u p. Kopáčovej na odporúčanie mojej kamarátky a bolo to neuveriteľné.... 🙂 tak strašne som sa dobre cítila....veľmi ma bolieva žalúdok a včera keď som prišla od nej, tak prvý krát ma nebolel a normálne som sa vyspala....(nie v kŕčoch), tak určite ju ešte navštívim....pomohla mi....zlatá žena.... 🙂 .....no ja uvidím tiež ako to dopadne so mnou..pani Kopáčová mi povedala, že bábo je otočené dolu hlavičkou, tak snáď sa malá otočila, podľa toho by som sa rozhodla či cis., alebo normálny pôrod.....a Dojčana tiež veľmi chvália 🙂 🙂 🙂

natali1
19. nov 2010

@bedovci1 kedy si tam bola? neboli ste viaceri v cervenom aute?
my sme tam cakali cca od pol 8ej asi tak hodku v aute. ked ma pani kopacova videla, tak hovorila, ze tehotne maju vzdy prednost a druhykrat sa treba postavit hned k branke. to som nevedela. ale bolo by mi hlupe, predbiehat sa, ked boli pred nami 3 auta.
ja sa u nej tiez super citim. a ta vona byliniek v tej izbe, hmm... 🙂
ona je velmi mila zienka. ja som k nej chodila aj pri prvom tehotenstve, lebo som mala tiez tento problem s padanim bruska. ked sa nam narodila tami, tak mi poslala po jednej mojej kamaratke bylinky do kupela pre babo. zlata je... 🙂

nini78
19. nov 2010

@bubulka722 ahoj, ak si neni ešte s Glesom dohodnutá, je veľmi malá šanca že ťa odrodí, ak nebude mať službu, keď prídeš rodiť 😉

bubulka722
19. nov 2010

Som s ním dohodnutá od augusta, ale neviem či chcem rodiť v priestoroch PN pôrodnice. Bola som si to tam obzrieť a pripadá mi to tam strašne stiesnené, žiadne súkromie ani intimita. Dosť ťažko by sa mi tam rodilo. V TN sa toho veľa zmenilo a veľmi ma priťahujú samostatné pôrodné boxy, kde má žena s mužom potrebný pokoj. Dokonca vraj sú ústretovejší k prirodzeným pôrodom a personál na novorodeneckom je tiež oveľa lepší. Pôjdem to tam obzrieť a rozhodnem sa. Brala by som alternatívu pôrodu v TN s dr Glesom... 😀

natali1
19. nov 2010

@bubulka722
@nini78
suhlasim s nini. ja som toho dokaz, ze uz neberie januarovky. volala som mu zaciatkom tohto mesiaca a uz mi zial len oznamil, ze ma januar uz plny. ale bol mily, ze keby rodim vo februari, tak nie je problem... :DDDDDDDDDDDDDD no skoda, posunut sa termin az tak neda. 🙂

nini78
19. nov 2010

@bubulka722 🙂 🙂 🙂

bedovci1
19. nov 2010

@natali boli sme tam okolo 17.30 hod. a tiež som najprv čakala asi pol hod., potom som sedela v aute už mi bola zima a nakoniec ma zobrala, nevidela hneď, že som tehotná a hovorila to isté čo tebe, že tehotné berie prednostne....mala som sa postaviť vraj pred bránku....no mne to bolo tiež také blbé... 😉

mia.k
19. nov 2010

@natali1
@bedovci1 , babulky neuveríte,ale tiež som včera myslela na pani Kopáčovú,že možno k nej zájdem,len neviem kde býva a ako sa k nej chodí,či sa treba objednať,alebo stačí len prísť a v akom čase. Ak by ste mi vedeli poradiť,budem vám vďačná. Mne tento týždeň začali dosť silné bolesti dolu v podbrušku,tak som šla k doktorovi a povedal mi,že sa mi skrátil kŕčok na maternici a hrozí mi predčasný pôrod. Nakázal mi ležať a že pravdepodobne budem musieť ležať až do konca tehotenstva. No len ako môžem ležať,keď mám doma dva a pol ročného syna a nemá mi moc kto pomáhať. Muž chodí z práce až večer domov a Rodičov mám v PN a ja bývam v HC. V stredu mám ísť do PN na sono,tak som zvedavá,čo mi povie Karaba na to, no a kedže som eštelen v devetnástom týždni a už sa mi skracuje kŕčok, uvažovala som,že či by mi s tým nejako nevedela tá pani Kopáčová pomôcť,lebo by som nerada o bábo prišla.

natali1
19. nov 2010

@mia.k vazne? si predstav s tou pani kopacovou... 😀
treba jej najskor zavolat (0903 037 131) a ona ti povie, kedy by si mohla prist.
byva vo vrbovom na polnej ulici 20. ta ulica je nie velmi dlha, byva cca uprostred. na branke ma pripevneny nejaky listok - vcera som si ho chcela precitat, no nejako som nestihla. ale asi je tam nieco takeho zmyslu, ze tam byva...
ona ti urcite pomoze. je to ZLATA ZIENKA, ja ju mam velmi rada. pomasiruje ti brusko a sama ti povie, co a ako.
mala by si lezat? no to sa tym doktorom povie, len tym nasim deturencom to nikto nevysvetli. 🙂
no nech vsetko dobre dopadne, potom daj vediet, ako si pochodila.

natali1
19. nov 2010

@bedovci1 tak to si tam bola skor.
no druhykrat, ked tam pojdeme, uz budeme vediet, ze mame prednost. len ci to pochopia ti, ktorych nechtiac "predbehneme"...

mia.k
19. nov 2010

@natali1 vďaka moc,zase si mi raz pomohla... 😉 Ešte že ťa tu mám. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre