Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

doubletgirl
13. okt 2012

@zuzana92101 to akoze fakt? nic neukazu? to mi asi daju babo takym stylom, ze na staraj sa? a ja laknuta mozem na to neviniatko iba kukat lebo nebudem nic vediet? to co je za system zase. ved na co potom clovek lezi v tej nemocnici ked nie je o nikoho ani postarane? ani o mna ani o babo. sak keby lezim doma tak vsetci okolo mna lietaju a skorej sa clovek zotavi ako v takej nemocnici... chore uz toto, cim dalej tym lepsie to asi bude ...

vladuska99
13. okt 2012

No o hajzloch ani nehovor..tiez moje naj miesto 😀 no ja mu nabalim krabicku cig a poslem ho na nealko pivo minimalne🙂 no mozno najdu chlapi dajaku spolocnu rec a utece to rychlo... lebo neviem si predstavit cakat dve hodky,jaj sakl mna poraza ked cakam u diabetologa llen hodku a pol co musim po jedle a ne este u gynekologa ze by som tolko cakala.. a gynekologa mas koho? @polacka

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 no, ja idem v utorok na ctg a budeme dohadovat na to cisarskom.. takze asi nie :(

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 ja mojmu tiez cigy a zapalovac a prachy nech si ide ked tak. haha. ja mam v piestanoch kubranskeho, a dochadzam skoro z noveho mesta z dediny

doubletgirl
13. okt 2012

@polacka ja mam taky pocit ze v pn nemocnica nema ziadny system v nicom. kedze zuzana92101 pisala, ze prvorodickam neukazu ani zakladnu starostlivost o babo? sak to je zaklad co maju dat, a namiesto toho ti bude ciganka vodu podavat .... lebo nikto nema na nic cas s personalu

doubletgirl
13. okt 2012

@polacka aj ja mam kubranskeho 🙂 teda lajdu 🙂

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl ano vraj neukazu nic,..aj ja budem jak tela takze budeme dve..presne jak hovoris

polacka
13. okt 2012

@doubletgirl no ved to aj mne pisala tie zazitky, ako nechcela by som, nakolko ty mas este aj sekciu, tiez sa nebudes moct pohnut hormony spravia s tvojou naladou svoje a este aby ta tam aj napospas nechali sesticky, tak to je moc ako. aby sa ti bez uplatku nedostalo nicoho? ked si aj zdravotne platis riadne aj vsetko... normalne som vytocena na tu porodnicu

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 to ste ma "potesili" ja ze nebudem nic studovat... vsade pisu nech necitame nic, radsej vidiet ako stokrat citat. a ja nebudem vediet ani ako plienku dat... smutne toto zdravotnictvo :(

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl. No sak dalsie ctg nebudes mat? Zisti a ak hej tak vies kedy..a preco mas cisarsky? @polacka no super posleme chlapov na spolocnu ccigaretku:D no vy dve mate aj rovnakych doktorov,ste sa uz mozno aj stretli🙂

polacka
13. okt 2012

@doubletgirl baby keby sme sa tam stretli vsetky tri, len vy mate terminy o dost skor ako ja skoda. mohli sme si ponadavat.

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 mozno sme sa aj stretli ani o tom nevieme🙂 Inak si myslim ze dokazete aj jedna aj druha dat opateru svojmu dietatu aj bez pomoci. ked je clovek v krize vselico dokaze. sak to bude len pet dni a doma to bude lepsie omnoho. ja si vsetku starostlivost o male radsej citam nech som neni z toho tupa uplne a odkazana na inych. tak uvidim aka bude prax.

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 beriem na vedomie 🙂 no mam sekciu lebo sa mi spravila tam dole krcova zila a keby idem priprdzene tak by som mohla vykrvacat. boli by s tym proste problemy tak to budu takto riesit... tak som zvedava, potom si povieme co je lepsie :D mozno sa uvidime, nebolo by na skodu 🙂 a ty polacka mas kedy termin?

zuzana92101
13. okt 2012

@doubletgirl Nie, neukazu nic. Dokonca, aj ked ides z porodnice, tak vecicky na oblecenie das sestricke a ta ho oblecie na cestu domov! Ja som bola na izbe s mamickami prvorodickami a tie boli tiez v uzase, ze nic neukazu, "porad si ako vies".

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl. Mozes citat kolko chces,ja odoberam mamu a ja aj super lnizku som dostala,ale to nieje ono je lepsie ked ti to niekto ukaze...kamosle vynadali sestrcky ze zle dala maleho do perinky a po sekcii ho videla az za 2dni..takze jej znamy co dosli pozret jej posielali mmsku ako vyzera jej dieta..ale vraj tam je aj nejaka dobra sestricka dokonca je znamej rodina,tak si to musim vyzistit.. a ja ich mozem osrat a nie ich podplacat,isli dobrovolne studovat a rozhodli sa pre to,tak nech ah plnia prisahu...a viem ake maju platy takze ich nemienim podporovat,ja nemam na take rozdavanie...🙂 max kava a bonboniera,ako podakovanie ked si zasluzia ovsem

doubletgirl
13. okt 2012

@zuzana92101 to aby som mala stale niekho na telefone... mami a ako toto, mami a ako hento.... hadam ma prepadne materinske puto a vsetko budem vediet :D inak neviem co to ako bude

polacka
13. okt 2012

@doubletgirl ja mam bud 20.11 alebo 23.11-27.11. si mozem asi vybrat

vladuska99
13. okt 2012

@polacka ja tiez citam,studujem ale prax je ina...ja mam strasny strach chytit babetko,ved je take krehke..bojim sa :( a kedy mas termin? Mozno pojde skor co ty vies?

polacka
13. okt 2012

ja uz musim ist pridem vecer

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 ved ano precitane mam aj ja nieco. len ja si to stale neviem predstavit ze ako to tam vlastne funguje... ked po cisarskom nemozes chodit, nevidis dieta, nestaraju sa tam o teba, a ked uz ta postavia na nohy daju ti dietatko a mozes ficat ako 100% mama bez ukazky. fajn to tam je tesim sa naozaj len potom neviem naco su tam tie sestricky....

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl. Sak to...ze maju ta na haku..a porad si ako vies..mozme diufat ze nam pomoze nejaka skusenejsia mamicka...alebo sa zlutuje nejaka sestricka...

zuzana92101
13. okt 2012

@doubletgirl Neboj sa, vsetko sa naucis a vela veci my maminky vieme, aj ked si myslime, ze nie 😉. Treba mysliet pozitivne, ze vsetko bude dobre, vsetko dobre dopadne a tak aj bude. Na nete je mnozstvo informacii, takze v dnesnej dobe sa da najst aj nemozne. 😉

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99
@zuzana92101 no, baby hadam budete mat pravdu. a za kratky cas sem budeme moct napisat nejake to plus piestanskej nemocnici 🙂

zuzana92101
13. okt 2012

@doubletgirl Dufam aj ja, kiezby to tak bolo 😉. Nic nie je ani cierne ani biele, ale urcite toho pozitivnejsieho by mohlo pribudnut... Menej bonbonier, obalok a sekcii a viac usmevu a pozitivnych reakcii 😉.

cemi
13. okt 2012

@doubletgirl ja som rodila dve v piestanoch a cisarskym a nemozem nic zle povedat. A mne vsetko ukazali sestricky, aj s kojenim pomohli, prsia mi natahovali aby som vedela ako si babo prilozit. Dokonca aj nejaky film nam pustali.

vladuska99
13. okt 2012

Dufam🙂 mozno je to aj o stasti ze sa sestricky dobre vyspia...uz nech je to za nami🙂 v utorok daj vediet ako pochodis u dokyho @doubletgirl

cemi
13. okt 2012

@doubletgirl odkial mas take negativne info o porodnici? Chodili mi malych prikladat hned po cisarskom a ked uz som bola v stave sa o nich starat dali mi ich aj na noc. A pri druhom som si maleho obliekla sama a sestricka mi vynadala, ze ona mi to chcela ukazat. Nechod tam s tym ze tam je vsetko naprd, sama si potom tie krasne prve chvilky s babatkom pokazis.

doubletgirl
13. okt 2012

@cemi ja len citam co tu baby pisu z vlastnej skusenosti. keby tu bol aj pozitivny komentar tak nic nepoviem. a som rada, ze si mala pozitivny pobyt na porodnici. preto dufam, ze nedopadnem ako niektore co tu pisali a budem len s usmevom a s mnozstvom zazitkov len v dobrom spominat 🙂 nic ine si nezelam 🙂 a myslim si ze ked si isla prvy krat tiez si mala obavy tak ako my mame...to je asi normalne 🙂

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 jasne, dam vediet 🙂 hadam bude vsetko ok a stretneme sa v urcenom termine 🙂

cemi
13. okt 2012

@doubletgirl obavy mam aj teraz a poriadne 🙂 ale co spravim, nie je to hotel. Zslezi aj od teba aky si typ. Boli baby co vkuse kritizovali jedlo tam, ja som bola taka hladna ze vzdy som vsetko zjedla 😉 A takto sa da pozriet na vsetko co sa tam deje. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre