Pôrodnica Rastislavova v Košiciach

ivush
28. aug 2007

Ahojte maminky,

bola by som rada keby ste sem prispeli vašimi skúsenosťami z pôrodu, pobytu a starostlivosti o vás a vaše bábätko v tejto nemocnici...Nech vieme čo môžeme očakávať 😉

januliatko1985
27. okt 2011

@swanqueen Dr. Sedliak, ja tiez moj doktor, tiez som rozmyslala, ze budem rodit pri nom, ale nakoniec mi svokra vybavila Dr.Ginelliho, bola som aj s nim velmi spokojna. 😉

swanqueen
27. okt 2011

@januliatko1985 a neurazil sa Dr Sedliak ze si si nevybrala jeho?

januliatko1985
27. okt 2011

@swanqueen nic mi na to nepovedal, ked som mu povedala, ze idem rodit k druhemu, len to, ze on je dobry a myslim, ze on ma sam toho dost v ordinacii .ved je to tvoja volba koho si vyberies 😉

swanqueen
27. okt 2011

@januliatko1985 ked mne je to take trapne povedat ze som si vybrala niekoho ineho, ako keby som si myslela ze on nie je dobry, vies 🙂 a inak si nepocula aky je porodnik? keby som sa predsa len nakoniec rozhodla pre neho?

januliatko1985
27. okt 2011

@swanqueen tak to ti neviem povedat , ze aky je porodnik, gynekolog a odbornik je dobry to viem 😉

swanqueen
27. okt 2011

@januliatko1985 no ja tiez k nemu chodim uz 12 rokov a som spokojna.. len neviem ci si ho vybrat na porod... 😒 snad sa niekto najde, kto ma osobnu skusenost a poradi 🙂

ciccka
1. nov 2011

ahojte, ma niekto termin okolo 17.11 ?

vlocka33
2. nov 2011

ahojte, chcela by som sa opytat ako to je s navstevami v porodnici? Mam na mysli to, ze nechcem aby babatko ukazovali cudzim ludom (konkretne svagrinej, velmi nam ublizila a ublizuje) bojim sa aby babu neublizila a neporobila zle. Ona to velmi rada robi to zlo a ja si nezelam aby vobec niekedy videla moje dieta. Da sa to nejako vybavit v porodnici aby neukazovali dieta bez mojho vedomia? Samozrejme rodicom, starym rodicom to je ine. Alebo oni ukazu babo hocikomu kto sa predstavi ako rodina?

ciccka
2. nov 2011

@vlocka33 ja si myslim, ze ked si vyslovne nebudes zelat, aby bolo babo ukazane tym ktorym osobam, personal to musi respektovat

lencika1
2. nov 2011

ahojte dievcata, ja budem rodit uz co chvila a vybrala som si dr. Sedliaka tak snad bude vsetko OK 🙂

deny3
2. nov 2011

@vlocka33 síce som rodila pred dvoma rokmi, no pokiaľ viem, tak sa tam nič nezmenilo, bábo máš pri sebe na izbe, najneskôr na druhý deň, pri cisárskom cca o deň neskôr, návštevy zvonia pri vonkajších dverách, ty žiadaš sestričku, aby prišla ukázať bábetko, ty ho nesmieš nosiť von z izby, pochybujem, že by hned po pôrode ukazovali bábetko len tak hocikomu, aj ked je to rodina,

swanqueen
2. nov 2011

@lencika1 ahoj, prosim ta kedy ides rodit? ja tiez rozmyslam nad dr.Sedliakom,lebo k nemu chodim,ale este nie som rozhodnuta. v pondelok idem prvykrat do nemocnice.

lencika1
2. nov 2011

swanqueen - termin mam presne 5.12. tak uvidime.. tiez k nemu chodim a do nemocnice pojdem asi rovno po poradni cize v utorok.. Ty mas kedy presne termin ?

swanqueen
3. nov 2011

@lencika1 ja mam tiez termin 5.12. 🙂 jeeej srandaa 🙂 tiez mam poradnu v utorok, mozno sa tam uvidime 🙂 mne povedala sestricka, ze ked sa rozhodnem rodit u neho,tak nemusim chodit do nemocnice,ale k nemu do ambulancie az do konca. lebo on tam ma aj monitor, mna uz 3x napojil, asi aj teba.

lencika1
3. nov 2011

@swanqueen vazne ? hehe tak sa mozno stretneme 😉 planujes teda rodit v starej ? Ja ano .. lezala som tam tri tyzdne a bolo to OK. Mne sa uz zacna snivat o porode. Ja som prvorodicka ty tiez ? Objednana som hned na 8, 20 😀 fajne.. za tehotenstvo aj pomimo tam cakam hodiny 😀

swanqueen
3. nov 2011

@lencika1 hej hej, aj ja sa chystam v starej rodit. ja som az na 12 objednana. u neho klasika cakat dve hodiny 🙂 tiez som prvorodicka,takze neviem co a jak. takze vravis ze v pohode je tam? dali ti aj zoznam co ti treba do nemocnice? ja som si to este nebola pozriet, az v pondelok idem. si priamo z kosic?

lencika1
3. nov 2011

Pozriet som nebola detailne ale ked som lezala na gynekologickom tak co to som zahliadla.. Podla mna aj lekari su dobri mozno by ani netrebalo zazmluvnovat, ale moja mamka trva na tom, aby som mala svojho porodnika.. Aj ked zase je tam riziko, ze ked ta odrodi iny tak neviem ako sa na to budu divat lekari priamo z nemocnice a ci ich starostlivost nebude potom horsia.. Som priamo z KE.

Zoznam do nemocnice este nemam upresneny ani este nemam vsetky veci 😀 planovala som tento tyzden ale som nejaka nachladena..

Inak keby som cakala dievcatko tiez by to bola Simonka 😉

daniela242
3. nov 2011

Ahojte má niekto termín v januári a bude rodiť na rastislavke?

zuziq8
3. nov 2011

@vlocka33
@deny3 ja viem ze este ked som nemala malu na izbe na druhy den, ukazali ju aj mojim rodicom aj babam ktore lezali so mnou na gynde pred porodom... ale myslim si ze ked im povies nech male neukazuju bez tvojho vedomia, tak nebudu 🙂

zuziq8
3. nov 2011

@lencika1 ked mas zazmluvneneho lekara a on ti nemoze nahodou prist k porodu, tak ta odrodi jeho "partner"... ale ked uz mas zazmluvneneho,tak vacsinou rodis v jeho sluzbe 🙂

lencika1
3. nov 2011

@zuziq8 tak ak nebude moct prist tak to bude sranda 😀 😀 😀 lebo on nie je z nemocnice je sukromny, ale myslim, ze ho tam poznaju .. Som fakt zvedava co a jak bude.. 🤐

swanqueen
3. nov 2011

@lencika1 faaakt? jeeej si ma potesila,lebo to meno vyberal priatel, ja som chcela ine, ale jemu sa velmi paci, tak bude Simonka 🙂 takze vy cakate chlapceka? a meno? my sa v pondelok rozhodneme uz definitivne a v utorok povieme Sedliakovi. uz najvyssi cas 🙂 to by bola sranda keby nas rodil obidve v jeden den 🙂

lencika1
3. nov 2011

@swanqueen hej ked bude dalsie dievcatko urcite to bude Simonka.. ako moja sestra 😉 po sebe by som meno nedala 😀 ale zase moj manzel chce po sebe takze bude maly Janik 😎 Ja uz sa nerozhodujem dam si zazmluvnit Sedliaka a uvidime .. mozno ani nebude moct prist ktovie co bude v ten den D 😝 Tak podla terminu by sme sa tam mali stretnut 😀

zuziq8
3. nov 2011

@lencika1 takze on vobec nerobi v nemocnici? 😕 no ved uvidis co ti povie on🙂

lencika1
3. nov 2011

@zuziq8 nie niekedy robil a potom si otvoril sukromnu ambulanciu aspon myslim, k porodom vsak naisto chodi je to gynekolog-porodnik

swanqueen
3. nov 2011

@lencika1 ale urcite bude moct. mojho bratranca zena rodila v septembri 3.dieta. jej porodnik sa na nu vykaslal, tak som jej vybavila Sedliaka, to bolo v 38tt, uplne ze na poslednu chvilu a bez debaty ju zobral a o tyzden na to uz rodila a prisiel, odrodil ju a vraj bol strasne mily. chvalila ho.
tak potom daj vediet ako to s tebou vyzera, ci nejdes skor nahodou 🙂

lencika1
3. nov 2011

@swanqueen vazne takze vsetko prebehlo OK ? a bol sa na nu potom este pozriet ? rodila v Starej ?

swanqueen
3. nov 2011

@lencika1 ano ano, v starej, on ju odrodil. lebo ona prve dve deti rodila v novej a aj teraz mala ist do novej,ale nastal nejaky problem s tym jej porodnikom, neviem ci sa na nu vykaslal ci co, tak nevedela co ma teraz robit, tak som jej odporucila Sedliaka, sme mu volali, ze aky je problem, ze ide za chvilu rodit, tak ju bez debaty zobral a o tyzden na to odrodil. jasne ze prisiel, aj sa bol na nu pozriet. vraj bol velmi zlaty.

zuziq8
3. nov 2011

@lencika1 aha, lebo aj moja lekarka ma sukormnu ambulanciu, ale robi aj v nemocnici, tiez je gyn-por.. 🙂

lencika1
3. nov 2011

@swanqueen no super tak to si ma potesila 🙂 a zazmluvnenie vychadza stale na tych 170 eur?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre