Pôrodnica v Považskej Bystrici

arabes
25. jan 2014

Aké máte skúsenosti s pôrodom a pobytom v nemocnici v PB....Rozhodujem sa či tam ísť či nie bábo sa má narodiť v apríli...
Dakujem za odpovede

zuzi0911
25. jan 2014

@arabes ahoj je tu uz taka tema ale ja som tam rodila dva krat aj lezala mimo porodov a aj ako pohotovpst som ju musela vyuzit...personal ke velmi dobry ..dr su priatelsky a snazia sa pomoct a hlavne vytvorot dobru atmosferu...opat by som tam osla...

arabes
autor
27. jan 2014

Dakujem za tvo nazor...citala som aj tie ostatne prispevky a asi sa veru rozhodnem rodit tu v PB. Zvladli to ine zvladnem to snad aj ja 🙂 a je to poruke :D

michaela45
28. jan 2014

ahoj no ja som rodila taktiež v pb a povedala som nikdy viac malý sa narodil v 37tt a dostal veľmi silnú žltačku a nevedeli mu ju viliečiŤ ako to novorodenecké sa môže hanbiť 10dní sme museli ležať v nemocnici bola som ako prvo rodička nič my s malým neukazali ani kúpanie ani prebaľovanie lebo bol stále pod ožarovaním 110hodín bol pod tým svetlom a nič potom sa nad nami zľutovali a pustili na 10deň domov stým že sa sem ešte vrátim ale už pojdem medzi choré deti po dvoch dňoch nám prišli výsledky ktoré nám brala obvodáčka a bilirubín mu opeť vystúpil a mali sme bežať okamžito na príjem leže ja som to už tak nenechala teta my vybavyla nemocnicu v Martine nakoľko ona tam už rodila a aj tam býva šli sme tam a zmerali mu bilirubín zistili že ho nemá až taký vysoký na hospitalizáciu dali mu stiecť infuzku koli dehidratáci a za dva dni sme šli domov a musím si zaklopať od vtedy žiadne komplikácie v Martine som mala malého stále na izbe a v PB my ho nechceli ani ukazovať ani mne ani oteckovi povedala som nikdy viac v PB nerodím.....Toľko s mojej skúsenosti v PB

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre