Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

yara2
18. júl 2008

🙂 ahojte maminky. mate niektora skusenost alebo ste rodili pri dr.zalzale?? taky chusdi,na muza nie velmi vysoky,okuliare. ja som ho tam raz videla, ako sa bavi s jednou pacientkou,zdal sa mily,ale to mi nestaci... myslim,ze nie je slovak,lebo mal taky iny prizvuk.
poznate ho niektora,poradite mi??

filipi
18. júl 2008

lienka tá lekárka, ktorá sa tu spomína sa volá Mudr. Kozolková a lekárku, ktorú opisuje sofia to nie je určite tá istá. Kozolková je menšia chudučká s copom a nemaľuje sa. Takže určite to nieje ona, ale kto to je nemám potuchy a lekárov tam poznám dosť.

sofia, ja na tvojom mieste by som to riešila. Predsa vieš, ktorý deň si tam bola a o koľkej a musí predsa byť záznam, kto vtedy slúžil. Ja som tiež mala problémy s istým Mudr. Suchánkom a s manželom sme to riešili. Určite to tak nenechaj. Skús sa obrátiť IP na Zoldy robila tam sestričku. 🙂 😉

sirinka
18. júl 2008

filipi teda suchanek ma mal na izbe, ked som lezala na gyn s kontrakciami a bol uplne odmerany a na otazky odpovedal s vysmechom... 🙄 oni snad pokial im fakt nezaplatis, tak nemaju zaujem sa poriadne o pacienta postarat...

yara2
18. júl 2008

kocky, mozem ist na prehliadku porodnice aj ked som este len v druhom mesiaci?? ja nie som z BA ale rodit budem(chcem) v ruzinove a do BA sa dostanem asi tak za 2-3 tyzdne a potom uz asi dlho nie. tak by som si to chcela ist pozriet uz teraz,ked tu najblizsie pricestujem.
nie je nejaka podmienka,ze na "exkurziu" mozem ist len ked som uz v tej nemocnici nejako zapisana alebo ohlasena? a komu to mam nahlasit,ze sa chcem prist pozriet? dik,ahojte

filipi
18. júl 2008

sirinka to máš teda pravdu, suchánek to je fakt exot. Mám s ním veľa skúseností. Ja som to tu aj opisovala čo som s ním pozažívala. Rodiť uňho tak ja neviem.

daisy33
18. júl 2008

yara 2, na prehliadku porodnice kludne mozes ist, nie je podmienka v ktorom si mesiaci. len sa treba telefonicky opytat, ci sa prave v ten den bude robit ta prehliadka, lebo niekedy ked tam nie je stanicna sestra, alebo vela roboty, tak prehliadky nerobia.

slavica2
18. júl 2008

suchanek je odmerany a viem, ze ludia maju problemy s jeho pristupom, aj mna irituje, ale na utz a screeningy je jeden z najlepsich.

tribitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavica2
18. júl 2008

tribitka, ty si rodila v ruzinove tiez? ako sa postarali o malinku? alebo ju previezli na antolsku?

aktak
18. júl 2008

neviete ako je to s kapacitou na nadstandarde? dlho sa caka neviete?

skrecok
18. júl 2008

Aktak to je velmi tazka otazka. Zatial nikto nevie, raz je volny a raz preplneny. Len treba mat stastie. 😉 Kamoska pred 2 rokmi mohla rezervovat nadstandart (bol takmer vzdy volny) a teraz vraj sa uz neda 😒 .

aktak
19. júl 2008

ano teraz sa uz neda, tak som zvedava ci sa mi ujde, dufam ze ano 🙂

claudinka
19. júl 2008

aktak to dufame vsetky 😉

zuz11
19. júl 2008

no ani pred dvoma rokmi ked som rodila ja sa nedal rezervovat, bol preplneny ale podla mna sa vzdy miesto najde ak nie hned tak max na druhy den, bola porodnica natrieskana ked som rodila ale mam pocit ze sa kazdej uslo 😉 lebo ved kazdy den prepustaju a az tolko porodov denne nie je ako odchodov moyno je to narovnako 😉 a co viem z 10 tak nie kazda ide na nadstandard 😀

sofia1
20. júl 2008

kočky kdea kedy sa v ružinove vybavuje epidurál? 🙂

minitrouble
20. júl 2008

sofia - hmm termin neviem - ale staci ist na -1 (minus prve - cize dolu schodmi) tam jak je poliklinika a tusim do prava a spytat sa na poucenie o epiduraly - oni ti tam daju daco vyplnit a neico ti o tom povedia sa ta popytaju - ale zavolala by som si tam ze kedy to maju otvorene - fakt si to uz nepamatam 😝

livika
20. júl 2008

Sofia:kazdy pracovny den od 13:00-14:00!Bolo to tak v decembri,aspon myslim,teraz mam normalne vypadok 😕 !Ale ja som bola v pondelok. 😵

sofia1
20. júl 2008

livika a to je v nemocnici alebo v polikl.? 🙂

livika
20. júl 2008

V poliklinike,normalka tam kde su vsetky ambulancie na -1 a myslim cislo dveri 13.

aktak
21. júl 2008

tak kamoska rodila pred mesiacom a vravela ze za NOC mali 18 porodov!!! 😲 tak neviem neviem ako to bude s tymi izbami 😀

jesssie
21. júl 2008

ahoj aktak
veď to je to, čo som tu už spomínala, že maminy musia dávať aj na iné odd. v nemocke a nie to ešte aby tam vpustili manžela na nadštandard na 5 dní 😖

livika
21. júl 2008

V decembri,ked som bola ja mali za den 13.Total narvano....

aktak
21. júl 2008

manzela to vobec nehovorim, len ze ci je vobec mozne sa dostat ako mamina na nadstandard, dufam ze hej

livika tak si oredstav tych 18 len za noc a k tomu mozno dalsich 10 cez den aj s cisarakmi 😖

jesssie
21. júl 2008

aktak
pozerám ty už to máš za chvíľku tak držím palce aby si sa dostala na nadštandard

aktak
21. júl 2008

jessie dakujem, aj ked nedostanem svet sa nezruti, ale potesi ked mas blizko zachod a sprchu, no ved uvidime

potom dam vediet ako to tam vyzera, ale to z oddelenie praska vo svikoch je asi dost jasne kazdemu 😀

zuz11
21. júl 2008

no snad ked pojdem ja budu vsetky cakatelky este sviatkovat 😀 😀 😀

yara2
22. júl 2008

kocky,ako je to s rannymi vizitami po porode v ruzinove??
myslim, ci je to tak,ze sa tam dohrnie cely personal plus skupinka medikov a neviem kto este...
nic moc ked tam bude na mna 100 ludi zizat,jak lezim v kaluzi krvi.
teraz mi mozno poviete,ze mi to bude vtedy jedno a ze to je normalne a ze oni su na to zvyknuti... ale JA na to nie som zvyknuta a pre mna to nie je normalny pocit. takze cim menej ludi,tym lepsie pre mna..
tak ako to je?? mozem aj pripadne odmietnut pritomnost medikov alebo studentov zo zdravotnickej skoly??

drnda1
22. júl 2008

yara - ked som tam ja rodila, chodili na vizitu 2,3 lekári a asi 2 sestry...nebola to taká tragédia. 😝

yara2
22. júl 2008

dik drnda.... vyjadrite sa aj ostatne mamky,prosiiiim 🙂

jesssie
22. júl 2008

yara2
tí medici tam sú preto lebo to majú povinné a niekde sa to naučiť musia. Inak ja som takú situáciu zažila iba po prvom pôrode, druhýkrát už som medikov nezažila v Ružinove. No asi som mala šťastie lebo behalo ich tam dosť. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre