Pôrodnica s nadštandardnou izbou a voliteľnou polohou

21. apr 2021

Prosím môžete odporučiť pôrodnice kt. Maju nadstandartne izby, rooming in, a voliteľnu pôrodnu polohu? A ešte by som potrebovala rady že čo urobiť preto aby ma nemuseli šiť, čiže aby sa tam dole nepotrhalo ??? Dakujem

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. apr 2021

To s tou porodnicou myslím tak že je jedno v akom meste by bola, hlavne aby spĺňala hentie požiadavky

s_a
21. apr 2021

Ako ti to môže byť jedno z akého mesta? Z Košíc do Bratislavy asi moc nestíhaš, keď prídu na teba kontrakcie.

patus_2
21. apr 2021

Tak to záleží na tom odkiaľ si. Na Slovensku je to bohužiaľ dosť ťažké v tomto smere, ale nájdu sa aj tu pôrodnice, kde si to môžeš "vydupať" ak pôrod bude bez komplikácií samozrejme. Z východu sú tak orientované hlavne Krompachy a aj TV je celkom fajn, viem že na západe je asi Trenčín, všetko však závisí od pôrodu a od doktora, ktorý tam bude. Je dobré dopredu sa informovať čo ktorá pôrodnica ponúka a čo umožňuje. Poprípade aj zazmluvnit lekára, ktorý vyhovie požiadavkám.

patus_2
21. apr 2021

Alebo ak máš možnosť tak zahraničie - Rakúsko, ČR..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
21. apr 2021

Rodila som v Šaci, nadštandardný box, manžel cely čas pri mne, rodila som v klasickej polohe (neriešila som to), a mala som nadštandardnú izbu... a aby ta nešili? Skús aniball... mne zabral, nemala som žiadne poranenie.
Ale pôrodnica záleží od mesta odkiaľ si, podľa mna v každom okrese je aspoň 1 dobrá pôrodnica

lius
21. apr 2021

ja som rodila v TN a zvolila som si polohu na styroch....cvicila som s anibalom a nebola som vobec sita

lius
21. apr 2021

ak si z vychodu, pozri si recenzie na Trebisov a Krompachy, su tam velmi nakloneni prirodzenym porodom

petamich
21. apr 2021

napr. Koch v Bratislave, sukromna porodnica, maju izby pre dve pacientky, vies si ale doplatit apartman, kde moze byt partner cely cas, ulavove polohy tiez podporuju (ale zasa "dolu hlavou" ta nenechaju) a potom este kusok alternativny pristup a podporuju v maximalnej miere prirodzeny porod v Hainburgu, tiez ale sukromne centrum, takze adekvatne poplatky pri oboch

na prevenciu poporodnych zraneni aniball, masaz hradze

licc
22. apr 2021

Vsetin v Česku, kusok za hranicami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre