• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Šahy. Máte s ňou niektorá skúsenosti?

16. mája 2010 
ahojte, v maji sa budeme stahovat ku Saham a nahodou som sa dozvedela, ze tam je porodnica. Mate s nou niektora skusenosti? Na internete je strasne malo informaci... dakujem :slight_smile:
12. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etnicka, do maja je to male zteba vonku..
ci uz na dalsie babo planujes??
12. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: jasne, uz na druhe planujeme :wink: 1 by bolo samemu smutno :wink: Doteraz sme vedeli len o Leviciach a Banskej Stiavnici, tak ma zaujimaju aj tie Sahy, budeme to mat za rohom...
12. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etnicka-moja mama je odtiaľ,mám tam celú rodinu z jej strany....sesternica pred 4 mes. rodila, tak skúsim zistiť,ale viem, že mala nejakého dobrého lekára, ale mám pocit, že dochádza do Šiah....vyzistím a dám ti vedieť.... :dizzy_face:
12. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
patricia, dakujem :slight_smile:
12. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som s mamou, že pôrodnica v Šahách ešte funguje, aj sesternica tam rodila, bolo tam super, ale stále sa hovorí, že ju majú rušiť....ale to už riešia dosť dlho.....že ďaľšia je v Levicich a v Želiezovcach...... :dizzy_face:
12. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj v Zeliezovciach? wow :slight_smile:
12. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vraj áno,ale tiež sa hovorí stále o zrušení, ale že zatiaľ stále fungujú.....takže keď tam niekde náhodou pojdeš rodiť, možno bude už len v Leviciach... :slight_smile:
12. feb 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nechapem, preco chcu stale rusit porodnice, v BA porusili vsetky okrem 3 a teraz nevedia, co s tolkymi rodickami :confounded:
12. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale že tú v Šahách chceli už rušiť,majú nejaké dosť vysoké dlhy....ale zatiaľ nerušia....a kam sa ideš sťahovať? :slight_smile:
12. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Do Sazdic :slight_smile: je to taka polosamota, len 4 domy pri ceste medzi 2 dedinami :slight_smile:
12. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Etnicka! Ja som veľmi spokojná s pôrodnicou. Aj moja dcérka tam narodila. A teraz čakáme bábätko. :slight_smile: Termín mám 09.07. Takže už nemám veľa. Keď máš nejaké otázky, kľudne napíš. Keď viem tak odpoviem.
16. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok