Pôrodnica Spišská Nová Ves - skúsenosti

mirkava
10. mar 2019

Ahojte ak mate niekto skusenost s touto porodnicou napiste mi prosim. Zvazujeme druhe dieta a ak by som nala znova rodit v PP tak fakt neviem...

saskia_98
11. mar 2019

@mirkava ja som tam rodila .. Mala som na výber Krompachy a Snv, rozhodla som sa pre SNV, kedže Krompachy na čele s primárkou mňa veľmi sklamali. Prístup v snv úžasny. Nato že som bola prvorodička s postojom že ja rodiť nechcem, personal to zvladol so mnou super. Cely pôrod mi pomahali, navigovali čo a ako, no aj tak som ho nezvladla a odpadla a to už rychlo strihali a vyberali maleho. Potom pomoc na izbe po pôrode. Čo sa tyka maleho tiež super, kam ho brali na vyšetrenia mi povedali, stale sa chodili pytať či niečo nepotrebujeme a laktačna poradkyňa je pre mňa užasna Žena s veľkým Ž. Absolutne som nemala mlieko, maleho mam od narodenia prakticky na nutrilone no aj tak tá žienka sa mi snažila vysvetliť ako prikladať aby ťahal, ako skusiť odsavať aby sa mliečko rozťahalo a hlavne veľka psychicka podpora że nevadi keď nemam mlieko, nie som prva ani posledna. Úprimne po tych piatich dňoch čo som tam bola sa mi ani domov nechcelo ísť tak sa mi tam páčilo a pritom ja nemocnice fakt neznašam. Za mňa, keby som mohla mať ďalšie dieťa, idem zas tam.

ninek73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
autor
11. mar 2019

@ninek73 ahoj, rodila som pred 5 rokmi. Sestricky boli dost protivne wz ked prisiel manzel tak sa trosku skludnili. Doktor ma zle zasil. Takmer som vykrvacala. Museli mi stehy roztrihnut, vycistit a zasit a to vsetko v narkoze. Nasledkom toho boli dvoj tyzdnove neskutocne bolesti a pokles mocoveho mechura a organov panvoveho dna. Z celeho porodu som mala dlho nocnu moru. Mozno som mala len smolu, ale bolo to cele zle...

saskia_98
11. mar 2019

@mirkava mna v snv zasivali na 11 stehov ale vsetko v poriadku a zasili to fakt super. ☺

dreamer4
14. jan 2020

Ahoj. Ja som rodila v SNV a som velmi spokojna. Prvy porod Krompachy a hroza...ten pristup lekarov a niektorych sestier ako v sociku. V SNV mili, ochotni....

lukavica123456789
30. okt 2020

Ahojte, ja som rodila v Snv na konci oktobra v korona casoch. Nastastie manzel mohok byt pri porode. Ruska su povinne na chodbach, zakaz prechadzania sa po chodbe a ziadne navstevy. Rusko som mala aj pri porode, ale pod ustami nastastie, inac by som to nerozdychala. Chcela som epidural, ale akosi na mna zabudli a pri 5cm ze vraj je uz neskoro, takze som to musela zvladnut aj bez epiduralky. Personal je neskutocne ochotni, ustretovi, mladi. Som nadmieru spokojna od prac sanitarok, sestier az po primarku. Sestry sa chodili pytat niekolkokrat za den na mna, sestry z novorodeneckeho na synceka. Niekolkokrat denne ma bola pozriet aj laktacna poradkyna. Pri dalsom dietati volim urcite porodnicu v snv.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre