Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

gilmorka
21. jún 2010

@palculka no mozme, ake navrhujes?

palculka
21. jún 2010

ja neviem navrhni ty 😉 najlepšie asi bude vymenit si tel. číslo, telefon budeme mat určite pri sebe 😉 alebo daj tip ty

halintoa
21. jún 2010

kočky, vymeňte si čísla, popíšte si, ako vyzeráte, alebo si pošlite fotky (prípadne ak máte fotky, tak si pridajte jedna druhú do priateľov na FB), aby ste na seba v pôrodnici nečumeli, že "Je to ona, nie je to ona? Nebudem trapošiť, radšej ju neoslovím..." Mne by sa to veľmi páčilo, keby som v pôornici stretla koníkárku 😵 . Teda keby sme sa nepobili o vaňu a VIP 😝 .

gilmorka
21. jún 2010

@halintoa 😀 no bitka by asi nebol dobry zaciatok 😀 😀

gilmorka
21. jún 2010

@palculka ten mobil bude asi najlepsie, to ma nenapadlo 😀 napisem ti do ip

halintoa
21. jún 2010

Kočky čo ste tam už rodili, alebo sa informovali, keď mi nedovolia kvôli výsledkom výterov, alebo kvôli niečomu inému vaňu, platí sa aj za pôrod na pôrodnej stoličke? Lebo tú mám ako alternatívu, na stôl sa mi moc nechce, tam mám pocit, že ma najskôr nastrihnú a že sa musí zle tlačiť... 😒
@gilmorka No, asi nie že? 😀

gilmorka
21. jún 2010

@halintoa to je dobra otazka, to zaujima aj mna. Vodu sice nechcem, ale ak tu ma niekto skusenosti s porodnou stolickou, sup sem nejake info 😉

gilmorka
21. jún 2010

Citam na stranke ze: Pôrodný sál má 3 časti. V jednej sú dve moderné, polohovateľné pôrodné postele s masážou oddelené vizuálne od seba.
To neznie zle, polohovatelne, to by mohol byt taky polosed pololah, nie?

halintoa
21. jún 2010

@gilmorka tiež si to tak vysvetľujem, že je to polosed. Ale zaujíma ma, kde je tá stolička a tiež vak (a ten ako vyzerá) o ktorom píšu na stránke, že sa na ňom dá rodiť. No, veď uvidím, keď tam pôjdem osobne, ale to musí mať mm čas.

gilmorka
21. jún 2010

@halintoa no mozno ti to preskumam skor 🙂

halintoa
21. jún 2010

@gilmorka Budem Ti veľmi vďačná 🙂 . Aj dnes by si mohla naživo 😉 . Aké meno máte vybraté? Či prezradíš až po pôrode? 🙂

gilmorka
21. jún 2010

Bude to Dominik. No veru neviem ci nebude aj dnes, od kedy ma rano vysetrovali, tak ma pri chodzi stale boli brucho, riadne ma vymackali, tak uvidim co to porobi.

palculka
21. jún 2010

gilmorka tak že by naozaj, práve som zistila že mi odišla hlienová zátka, panebože stresujem už, začalo ma boliet brucho, akoby som mala dostat hnačku..

divoska
21. jún 2010

cool porod v priamom prenose 🙂 drz sa 😉

gilmorka
21. jún 2010

@palculka palculka ale to moze byt este na dlho, len samotna hlienova zatka moze aj tyzden pred porodom odist. Odsleduj si tie bolesti, ci neprestanu. Drzim palce

palculka
21. jún 2010

ja viem , ale može aj nemusi, uvidime, idem sa prechadzat

halintoa
21. jún 2010

Jááj, kočky, držím Vám palce, ja som taká napätá, akoby som sama išla rodiť 😝 . Ale ja mám ešte čas, nech ešte bambuľka narastie.

@gilmorka meno Dominik navrhoval pre chlapca aj mm 🙂 . Ale dievčatko neviem, stále sa nevieme rozhodnúť 😀 .
@palculka ako taká hlienová zátka vyzerá? prepáč za také intímne detaily 😅

palculka
21. jún 2010

halintoa ako to vyzerá? Taký žltastý hlien, ale žiadna prímes krvy tam nebola, ani nebolo toho nejak vela, čo som čítala fóra, tak baby myslím vraveli že mali toho hojne, no uvidíme možno to ešte bude pokračovat.

halintoa
21. jún 2010

palculka: tak držím palce, aby to bolo ono, pôrod sa rozbehol a prebehol krásne podľa Tvojich predstáv a samozrejme nech ste s dieťatkom zdravučkí 😵 .

gilmorka
21. jún 2010

Baby,tak ja uz som v nemocnici,stravim tu noc a rano sa ide zrejme na to. Od rana som po vysetreni mala take krcovite podbrusko a pred hodinkou slabe spinenie,tak sme radsej isli na prijem,nech skontroluju a uz si ma tu nechali.

frola
21. jún 2010

@halintoa ja ked som sa pytala na stolicku tak mi doktor povedal ze na nej este nikdy nikto nerodil. 😒 no comment, skratka to tam nefici ale podla mna kebyze velmi chces tak ti ju spristupnia. inak tie polohovatelne postele vyzerali naozaj pohodlne. len ide o to ci vas nebudu potom nutit rodit po leziacky lebo to je naozaj strasne. odporuje to gravitacii.

frola
21. jún 2010

@gilmorka super, tesim sa gilmorka zajtra budes mat mozno uz babatko. mam z toho uplne zimomriavky. tak sa drz!!!

palculka
21. jún 2010

halintoa dakujem ti, no gilmorka, teda, drž sa, budem na teba mysliet? A dá sa tam pripojit na internet? Zisti mi prosím, ty máš asi v mobile že?

gilmorka
21. jún 2010

Dik baby 🙂 @palculka ja mam len v mobile,takze uz moc pisat nebudem,nech si neminiem vsetky data. Pripojky tu urcite nie su,ja ked som lezala v 9.tt na gynekologii,mala som notebook a modem od orange. Inu moznost,ako nieco podobne,nemas. Tak sa majte a ozvem sa snad uz ako mamicka 🙂 a palculka ponahlaj,nech sa tu stretneme.

jankapiknova
21. jún 2010

gilmorka držim palce!!!! 😵

palculka
21. jún 2010

tak sa drž, myslím na teba a budem sa snažit, keby niečo tel. mame, ahooj 😉

halintoa
21. jún 2010

@gilmorka Drž sa, myslíme tu na Teba a držíme palčeky 😵 😵 😵

@frola Ďakujem za odpoveď, som ochotná robiť im pokusného králika, keby mi nevyšla tá vaňa 😀 .

danteska
21. jún 2010

@gilmorka ano,mozes byt aj v polosede.ja som nemohla rovno lezat na chrbte,bolo mi hned zle,tak som skoro sedela.je to super takto si pomoct.
@palculka,@gilmorka drzim palce aby to bolo cim skor za vami a mali babatka uz pri sebe ☹

danteska
21. jún 2010

malo tam byt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a nie ☹ sory 😖

halintoa
22. jún 2010

Ahoj kočky, nič nové? palculka, gilmorka? Dúfam, že ste už dokinderkovali a máte maličké pri sebe 😵 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre