Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
17. apr 2009

ani v tescu nemaju??? je to mozne,sak tam ich mali kopec,, a tam pri detskom raji v tej akoby unimobunke tam nemaju? vies v tej ulicke..

ikatika
17. apr 2009

snu ja som perfektá 🙂 😅 😵 tak neprenášaj

a máš vybaveného doktora alebo to necháš na náhodu?

snu
17. apr 2009

ale sak do tesca im pridu urcite.. ja som nakupila ked mali velke akcie na konecky tovar 🙂 tak mam biele aj dlhym aj kratkym a ani neviem ci ich vsetky vyuzijem 🙂

ikatika
17. apr 2009

no vidíš tam som nebola.
v tescu nemali asi ste mi ich všetky vykúpili 🙂

snu
17. apr 2009

nemam vybaveneho,,kto bude ten bude.. ked nepoznam neak extra,,ved ked citam tak tusim chvalia vsetkych a aj stazuju na vsetkych 😀 tak to nechame tak 🙂

snu
17. apr 2009

asi asi 🙂 sme boli chamtive 🙂 alebo len ja 😀

snu
17. apr 2009

dnes je uz piatok co? to dominika uz aj domov pojde 🙂 a vranicatkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mi neda spat,ked neviem nist 🙂

berus222
17. apr 2009

bodycka maju aj v jednote na 1. poschodi, ale neviem ako su cenovo. ja mam tiez vsetky z tesca. my sme takto zhanali klasicke dupky, ktore by nestali 10 eur a viac.

snu, ako je to, ked mas dnes termin? do akej doby po termine ti vyvolaju porod? alebo uz nastupujes do nemocky? ako je to?ci budu cakat, kedy porodis?

ajka30
17. apr 2009

Pekne detske oblecko ( neviem ci aj biele, ale snad..) maju aj v obchode " spodne pradlo" v zadu za jednotou oproti destkemu raju.. Ja som si tam nejke veci kupila. Inac ja som v tescu zhanala overaly na zapinanie az po vrch a kupila som tento tyzden tusim poslednu velkost pre novorodenca...
Baby, uz mate podprdy na kojenie? Ja mam jednu, ale vyzeram v nej otrasne, ako stara babka, to aby som po porode asi zacal nosit mech alebo co.... Neviete o nejakych podprdach co aj maju nejaky tvar a su troska smrncovne?
Ale sa nam pokazilo pocasie ☹

snu, vraj aj zmena pocasia vie urychli porod, drzim place 🙂

berus222
17. apr 2009

ajka, ja mam taku istu. otrasnu, hrube ramienka, hrube zapinanie a moje dvojecky su v nej stratene-zatial. videla som krasne v rakusku v H&M a v C&A (alebo ako sa to pise). tie boli krasne, ale bola som este malo tehu na nakup podrpdy. mozno budu mat aj v ba v tychto obchodoch. a neboli drahe. okolo 350 SK

snu
17. apr 2009

vypadol mi net 😠

berus povedali mi ze ked neporodim mam ist na poradnu v pondelok,, takze neviem co bude dalej 🙂 snad mi povedia ze v pondelok ze sa to uz rozbehlo 🙂

ikatika
17. apr 2009

ja nosím tehotenskú podprsenku už od 4 mesiaca, cítim sa v nej dobre, kupovala som si ju vyše mestskej veži aj v mede majú takú kvalitnú, elastickú ani nevieš že ju máš, ale je drahá okolo 600 sk stojí.
inak mám 2 zbalené do pôrodnice

ikatika
17. apr 2009

snu ani ja si nikoho nevybavujem, veď to je ich povinosť sa o nás postarať.
mám veľa kamarátiek ktoré rodili v TT a jedna bola spokojná s tým, druhá zas s iným tak ako si máš vybrať?
A tie peniaze sa dajú aj inak využiť.
kamarátka ktorá rodila pred mesiacom mi povedala, že mala pocit, že keď sestričky vedeli že nemá nikoho vybaveného k pôrodu, tak sa o nu starali lepšie a dala mi jednu radu, že do tašky do pôrodnice si mám pribaliť nejaké 2 kávy a bonbonieru a dať to hneď sestričkám, že boli potom strašne milé, hladkali ju , upokojovali.
Nakoniec ju odrodila štefanovičová lebo mala službu a vraj bola super aj keď ju nemala vybavenú a dokonca keď vytlačila hlavičku bábätka vzala jej ruku aby sa dotkla. ale som sa rozpísala.....
Takže snu držím päste!

snu
17. apr 2009

som zaspala ani neviem ako 🙂 cely den sa len motam a motam,, sa mi volako tazsie chodi..

no ved uvidim a potom vam napisem ako som sa tam citila 🙂
ked som bola na rizikovom,tak tam boli sestricky hrozne zlate 🙂 az potom som im dala cokoladu,, ozaj z vdaky 🙂

ta kojencka podprsenka veru nic moc,, ani mne sa nepacim v nej 😀 je to take neforemne..a to si neviem predstavit ako to hrozne bude vyzerat,ked si dam na to tricko 😖

snu
17. apr 2009

som sa docitala,ze na vyvolanie je dobry sex.. uuhaaa no som zvedava ako draheho na to nahovorim 🙂)) sa boji viac ako ja.. ani neviem ci to mam vobec skusat,, asi budem racej tie okna umyvat 😀

berus222
17. apr 2009

snu, tu zacala taka brutalna burka a s krupami, ze keby si tu bola, uz ides aj bez sexu.

snu
17. apr 2009

beruss uz ide aj sem 🙂)) uz je po slnku a brutal tma .. tak snad pojdem 😀
urcite mi vypadne net,, tak zatim a drzte palce 🙂

mausy21
17. apr 2009

beruss no dnes hroza od 9 rana do 14 poobede, nebol tam čech zastupoval nejaky magor pomaly sme tam už odpadavali.ešte sa neotvaram idem zasa v piatok ale mala má už 3000g,takže pekna bacula asi po tatovi. inak už ta poznam chodila si s mojim susedom Bohušom.pamatam si ta.a ako sa dneš citiš?

mausy21
17. apr 2009

baburence kde ste všetky čo ste sa burky nalakali?

ajka30
17. apr 2009

ikatika, myslis taku predajnu so spodnym pradlom, kde predavaju aj pyzama? (neviem ako sa to vola..)
Konecne prestalo liat,rozmyslam ci sa pojdem prejst, dnes som ani nos z dom nevytiahla, len polihujem a napchavam sa 😠

snu
17. apr 2009

no a a je po burke,,, slnko sviiiti a chlapi zas makaju vonku..takze zas som sama zostala 😒

mausy21
17. apr 2009

snu ty čo nie je ti to už trapne konečne chod rodit bo ja mám potom pocit že ešte kolko cesty mám predsebou

snu
17. apr 2009

mozno menej ako ja 🙂 divcence su sikovne a pytaju sa skor 🙂 ja toho mojho asi dobre krmim a ak je po tatovi,tak uz len preto tam este zostane 😀

ikatika
17. apr 2009

ajka ano tú predajnu myslím, tiež neviem ako sa to volá oproti je meda a podprda je celkom pekná, má aj lesklé ramienka a nie tak široké ja sa v nej cítim dobre

ikatika
17. apr 2009

vraj v modranke je nejaký velkosklad volá sa to praktik a tam majú aj kojenecké oblečenie, perinky, deky atď.
Nepoznáte to? treba tam íst so živnostenským listom a že je to tam fakt lacné

anesim
17. apr 2009

Ja som v praktiku nakúpila veľa vecí, no bolo to pred 4,5 rokom. Body boli super s krátkym aj dlhým rukávom a bolo to trojbalenie tuším - 56,62 a 68 - z každého po 1 ks. Kúpila som tam aj krásnu deku, návliečky , paplónik a podušku do postieľky, dupačky, kabátiky na jar-leto. ak máte možnosť ísť tam, tak určite neolutujete, je to v Modranke, tuším až na konci dediny a potrebovali sme ŽL, no švagriná mala v tom čase predajňu s textilom, tak sme to kupovali na jej ŽL. A ináč mali tam aj krásne návliečky na veľké postele, uteráky, skrátka všetok takýto tovar, čo sa týkal textilu. 🙂

berus222
17. apr 2009

mausy, som to ja. a mas pravdu, o co dlhsie tu snu strasi, o to dalej sa mi zda moj termin. a 3 kg? slusna baba.

ajka30
17. apr 2009

Praktik uz nie je v Modranke, je v Trnave na Bratislavskej, vedla Begamu.Bola som tam cca pred 3ma tyzdnami, kupila som tam bavlnene plienky, zavinovacku a tusim jeden overal. Mali tam kopu navleciek, uterakov, plachiet, deky. Ked sme tam boli detskeho oblecenia tam az tak moc nebolo - 1 regal, vacsinou body s kratkymi rukavmi, kabatiky, zopar overalov. Ja som hladala dupacky ale vetdy nemali. Ale podla mna sa tam urcite oplati ist, ceny su dobre, treba mat ZL a hned pri vstupe sa zaregistrovat.

ikatika
18. apr 2009

dik ajka a anesim pojdem sa tam pozriet

snu si ešte tu? aká bola noc?

snu
18. apr 2009

dobre ranko 🙂 este strasim 🙂)) noc bola v pohode,nespala som,ale nic mi nebolo 😀 ale nebojte sa,, pojdem urcite do pondelku 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre