Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ninny
11. jún 2009

tanaja, my sme chceli ten cedro.. alebo moka.. ten sa hodi aj aj.. 🙂 ale nakoniec ma presvedčili že aj ta corallo je vhodna pre chlapca.. tak sme to zmenili.. nahlasil dnes zmenu manžel do predajne a nastastie tu farbu mali na sklade.. takže si mozeme pre neho kedykolvek prist.. manzel sa rozhodol že kočiar vyzdvihne až keď budem v nemocke..

daniela29
11. jún 2009

ninny, hej niektoré veci po dome budú dobré - aj keď tiež napr. nohavice sú taký dievčenský rozšírený strih... 🙂
Táni (keď môžem takto), ja som mala taký lacnejší kočík a hrozne veľký - preto hovorím že teraz by som ho už nechcela.... aké lehátko máte na myslí??

tanaja
11. jún 2009

jaj, takze povery! ja na to nejako neverim, my ho uz mame doma dlho....komu by sa chcelo trepat do BA kvoli kociaru. my sme praktici 😀
inak, ja velmi rada chodim nakupovat do tesca detske veci. minule, ked sme boli v TT, boli sme pozriet do toho hypertesca, to tam maju normalny shoping park!! skoro ako palace v BA

daniela29
11. jún 2009

ninny, aj my sme dali zálohu za kočík a máme ho na predajni, manžel pôjde pre neho keď budeme v nemocke........kde ste ho kupovali

san77
11. jún 2009

ja tusim reagujem trochu oneskorene, oops, som tu nebola...

ten pediater, to som teda zaskocena, neviem koho si vybavit...

baby ja mam dve zavinovacky, klasiky biele - obdlznikove vyplne a jednu taku na krst, takze dokopy tri, nemam kupenu extra taku makku ako predavaju mimo v detskych obchodoch, myslim, ze tie dve mi postacia, dufam

ninny
11. jún 2009

tanaja, v TT hej.. lebo tam ja OC Galeria, to nie je ako obyčajne Tesco :D
takže tebe sa nepaci pre chlapčeka takýto kočiar ako sme vybrali, že? 😀

ninny
11. jún 2009

daniela, v auparku v Peg-Péregu, vy?

daniela29
11. jún 2009

My v Seredi, náhodou sme natrafili keď som si tam bola kúpiť detské veci....... Ja som ho predtým videla u Vás v GA v Galaxii len ho mali iba v pomarančovom - ten som nechcela..... takže náhodne som tam bola raz s manželom (inak so mnou do obchodov moc nechodí) keď sme išli z poradne

tanaja
11. jún 2009

ninny, nie ze nepaci. len by som si ho vybrala na poslednom mieste. oblecenie si viem predstavit bordove, ale kocar veru ani nie. ja celkovo nemam velmi rada cervenu farbu, tak to preto. aj ked malemu kupujem veci, tak cervenu ani bordovu nevyberam... mam rada zemite farby.
v tej TT, neviem ako sa to vola....ale je tam hadam vsetko od elektra po oblecko, a pokope. tak ma to potesilo, ze nemusime chodit do BA. i ked, Ikeu by mohli postavit aj tu 😀

ninny
11. jún 2009

tanaja, mne sa farba veľmi páči.. červenu/bordovu mam celkovo veľmi rada.. len sa mi veľmi nehodil ku chlapcovi.. ale nakoniec ma presvedčili.. že vôbec to tak nie je, že červená je len pre dievčatka.. tak som sa rozhodla pre tuto farbu.. 🙂

tanaja
11. jún 2009

jooj, veru tesim sa, ked vyrazim na nakupi a nieco si pekne pre seba kupim!!! konecne, dufam, ze bude zaco!! 😀

san77
11. jún 2009

baby,
inak aj vam tak tvrdne brucho, mne sa maly niekedy tak vyduje chrbatikom do jednej strany, ze chodim ako jednohrba tava, len s tym, ze ten hrb mam vpredu a nie vzadu... hm 😒

tanaja
11. jún 2009

samozrejme! moj sa nezastavi, nozicky a rucicky mu behaju stale...niekedy si myslim, ze mi vypadne 😝

san77
11. jún 2009

tanaja,
tak to bude riadny aktivista - mozno futbalista 🙂 to by si prial moj manzel aby z neho bol...

som zvedava ako aktivny budu aj ked budu potom na svete, ci im to zostane 🙂

danielasr
11. jún 2009

ahojte baby, no zavidim vam, ze tak blizko pri porode a stale v pohode, ja som si zacala zistovat o porode, a chcem sa vas spytat, robili ste si masaz hradze? vraj by to malo pomoct aby ta nenastrihli,
inak my mame tiez vybraty cerveno/bordovo cierny kocik, a i ked to teraz bude baba, urcite sa hodi aj pre chlapca, ak by bol druhy 🙂 , preto sme sa pre nho s manzelom rozhodli 🙂
drzim vam palce nech vam porod dobre dopadne

ninny
11. jún 2009

san, mne teraz ku koncu tiež dosť tvrdne brucho..

daniela29
11. jún 2009

san, ninny aj mne tvrdne a keď som bola predvčerom na pohotovosť tak mi povedala doktorka že to pred koncom zvykne

ninny
11. jún 2009

daniela, ja som masáž hrádze nerobila.. dosť som aj čítala, že to nezaberá.. no a väčšina pôrodníkov dopredu nastrihuje, aby sa žena nepotrhala...

danielasr
11. jún 2009

ninny, dik za odpoved, pozerala som tvoje fotky, aj my sme kupili taku komodu, to mate z Galanty z toho Renka stylu? chcem sa spytat, co sa tam este oplati kupit, predsa uz mas asi cenove relacie viac omrkane, kupila si niekde na tu komodu nejaku podlozku? ak, hej, kde? dik

san77
11. jún 2009

tiez si nerobim masaz hradze, aj som o tom pocula, vraj to moze pomoct, ale nemusi to platit na kazdu babu... ani si to asi neplanujem robit...

takze tym tvrdnutim sa nemusim znepokojovat, beriem to, ze sa blizime do finale 🙂

danielasr
11. jún 2009

co je to to tvrdnutie brucha? prepacte,ze sa pytam taku blbost, ale chcem vediet ci to mam aj ja ci nie, mne ked sa obcas mala mrvi, tak mi na istom mieste obcas stvrdne ta cast brucha kade sa asi natahuje ci kope, a myslim,ze ako keby tam na chvilu zastala, alebo take nieco,

ninny
11. jún 2009

danielasr, nie, my sme ju kupili v All Toys v AVIONE v Bratislave.. podložku som nekúpovala.. zatiaľ... ja si tam na komodku deku a na to bavlnenu plienku, ak mi to takto nebude vyhovovať, tak si kúpim podložku, ale myslim, že to takto bude fajn... za koľko ste vy kúpili tu komodu?

ninny
11. jún 2009

daniela, to je vtedy keď ti stvrdne cele bruško na nejaký čas...

danielasr
11. jún 2009

no vidis, a to mas obchod pod nosom 🙂 my sme ju videli na vystave este v zime a taku sme presne chceli, stala 168 eur a dokonca nam ju aj doviezli do trnavy zadara 🙂

danielasr
11. jún 2009

tak to tvrdnutie asi nemam 🙂 zatial 🙂

ninny
11. jún 2009

daniela, ta naša stala o 500,-SK viac 😠 😠 hm.. ani som nevedela, že tu taku maju.. cez deň sme boli vždy v BA.. takže som ani nemala kedy obehavať obchody v Galante..

danielasr
11. jún 2009

mna by tiez nikdy nenapadlo ist kvoli niecomu takemu do galanty, ale vzali sme si na nich kontakt z vystavy, tak som vedela, ze to tam potom pojdeme kupit, a dokonca sme boli v sobotu doobeda, lebo v tyzdni by sme to nestihali 🙂

ninny
11. jún 2009

daniela, nám sa hodi perfekne k manželskej posteli.. presne to iste drevo.. 🙂

tanaja
11. jún 2009

ja som to s komodou riesila tak, ze nam aj tak chybala do spalne, tak sme kupili taku aby sa hodila. potom som si kupila len podlozku, da sa premiestnovat aj na posielke sedi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre