Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
17. mar 2007

ja som zas bola milo prekvapena, ze co sa mi pacilo mali aj xxl 😵

bubaczik
17. mar 2007

ja sa vzberiem na nakupy az po porode..svokrovci byvaju pri tescu,odlozim tam deti a ja chytim nakupnu horucku...mojsejova moze ist do riti 😀 len dufam,ze sa aj vratim 😀

melory
autor
17. mar 2007

ved uvidim ako to dopadne nakoniec, ja sa rada obliekam ale zas niesom vobec narocna, staci mi par handier, ved su to len handry 😉

bubaczik
17. mar 2007

tak tak..ja zas lubim vypredaje.. 😀

melory
autor
17. mar 2007

aj ja v kenvele 😀

bubaczik
17. mar 2007

no kenvelo ja moc nemusim,ale ak ma tam nieco zaujme.. 😀

melory
autor
17. mar 2007

nieco - mna zvacsa jedna vec 🙂
v blave je obchod jaesus a tam ti maju tak originalne veci, kazdy len kus a take ulety ze hned by som brala pol obchodu

bubaczik
17. mar 2007

a kde je ten obchod?

melory
autor
17. mar 2007

v poluse oproti tomy hillfiger

bubaczik
17. mar 2007

o tak ja do polusu nechodim..raz som tam bola ata masa ludi ma normalne vystrasila..neznasam ak je v obchode vela ludi...

melory
autor
17. mar 2007

ja som bola cez tyzden vtedy tam nik neni, ale vikend po vyplate, ajajajjj

bubaczik
17. mar 2007

no ale mne este stale tvrdne brucho..nejako sa mi to nepaci..a muza mam v trencine

melory
autor
17. mar 2007

vraj treba poriadne pit ked zacne tvrdnut aj pol litra na supu

bubaczik
17. mar 2007

sak toto..uz som aj povedala muzovi,ze budeme chodit pred vyplatami..sak aj ked babky dostanu penziu su ich vsade...a tlacia sa akoby sa niekam ponahlali..a ide velka noc,to bude zas sou..

melory
autor
17. mar 2007

napila si sa poriadne?

bubaczik
17. mar 2007

sak pijem..aj magnezium som si dala..idem volat muzovi nech je pripraveny..posledujem sa ete hod a ak neprejde tak smer ta hnusna budova.. 😖

melory
autor
17. mar 2007

bubaczik ako sa citis?
ja som zaspala a spala do 17:00hod 😅 😅
neuveritelne.

bubaczik
17. mar 2007

no ja sa mam bohovo..cely den sa sledujem,neni to boh vie co...stale dufam ze to prejde...uvidim,ako to bude pokracovat..len viem,ze ked tam pojdem nevylezem s tamad az po porode...tak teraz len lezim,riady su az po strop,ale muza som prave poslala do mekaca,nech sa naje 😀 nech si zvyka...

bubaczik
17. mar 2007

inak zajtra ti drzim palce,dufam,ze sa ozves..pa

melory
autor
17. mar 2007

dakujem, som rada, ze si v pohode.

bubaczik
18. mar 2007

ahoj mel..tak ako si dopadla?

melory
autor
18. mar 2007

poslali ma domov, ze nic sa nezmenilo, je to na jeden prst a kedze som mala prvy porod komplikovany, nebudu to nasilu vyvolavat, ale pockaju.

bubaczik
18. mar 2007

tak vidis...sak a stihnes ak na teba pride?dnes o 9 mi pisala kamoska,ze asi rodi,a ledva stihla dojst do porodnice..o 10:20uz mala potom..to je rychlovka...a to musela ist 40km do tt!!!!!

melory
autor
18. mar 2007

mne hovoril ze stihnem ak priked ze mi zacnu 10minutove a vyrazim

bubaczik
18. mar 2007

tak v to dufam.. 😀 mne uz je lepsie,ale ani sa nepohybujem..mama ma dojst okolo 6,tak cakame...v utorok idem na krv rano tak ak to neprejde tak sa ukazem dr...brucho mi netvrdne,len mam taky pocit,neviem ho opisat,taky divny...ja uz salena s toho..

melory
autor
18. mar 2007

mne ze uz moje aj 30x za den

bubaczik
18. mar 2007

tak to ja by aj porodila 😀

bubaczik
18. mar 2007

ja som zvedava co povie mama ked ma zbada 😀 naposledy sme boli spolu pred vianocami..a vtedy ja bola este sexica 😀 teraz jak slonica ☹

cifroska
19. mar 2007

Ahoj Mel.Si tam?Dnes som bola na poradni,no poslal ma domov.Brucho mam este vysoko.Tak idem v stredu.Uz mal pre mna nachystanu aj tabletku.Toto cakanie je najhorzsie. 😉

melory
autor
19. mar 2007

ahoj som, mna tiez poslali domov v nedelu, ze som len jeden prst otvorena a nebudu to riskovt. ale ty si uz 40tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre