Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
20. apr 2007

mel,no ja uz finisujem..este 6tyzdnov..nejako to len ubehne..dufam..dr mi dal termin 30maja.. 😀

sveti
20. apr 2007

ahojte,

ja som tiez z TT a termin mam 28.5.2007, bubzacik,rainbow to by sme sa tam aj stretnut mohli? 🙂
ozaj pri kom sa chystate rodit?

bubaczik
21. apr 2007

sveti tak ja pri cechovi..ak sa nic nezmeni..

rainbow
21. apr 2007

ahojte, no ja budem dúfať, nech padne služba na niekoho DOBREHO

rainbow
23. apr 2007

tak idem dnes do nemoc. na vyšetrenie, snád už bude iné ako to posledné 😕

bubaczik
23. apr 2007

ahoj rainbow..a ku komu idete dnes?

rainbow
23. apr 2007

ahoj , vargovi či ako sa vola

rainbow
23. apr 2007

ved už som zvedavá aké má malý rozmery, po včerajšku a dnešnej noci ako tam vyvádza, tak dvojnásobne 😀 😀 😀

bubaczik
23. apr 2007

tak ides k primarovi..to je ina kava 😀 ako si sa k nemu dostala?

bubaczik
23. apr 2007

no aj moj mi uz rad ukazuje lakte a kolena 😀

rainbow
23. apr 2007

no ešte nedostala 😀 , ale idem s kamoškou a je to jej rodina tušim

rainbow
23. apr 2007

včera som konečne poprala všetky maličké vecičky, dnes by som chcela požehliť ak stihnem ..

rainbow
23. apr 2007

no moj nielenže v bruchu vymýšľa, ale okrem toho mám také čudné ani neviem ako to mam nazvať bolesti ? ale také slabučké, no zo spánku nebolo nič, mohla by som začať pisať knihu: psychika pre porodom 😀 😀

bubaczik
23. apr 2007

takze ty este neni si dohodnuta 😕 on je dobry,len vyzera dost odmerane,takze sa nezlakni..a o kolkej tam ides?tak potom sa ozvi,som zvedava..ja este neperiem,mam cas,a dnes alebo zajtra mi maju dojst objednane veci z nextu,tak uz si musim urobit poriadok,co mam a co mi este treba,lebo mam z toho uz hokej v hlave..a same starosti..si predstav,ze ten byt nad svokrov nam padol,lebo ten debil zacal spekulovat,ta este dnes ma casu na vyjadrenie,inak mu kaslem...takze mam stresy zbytocne..

rainbow
23. apr 2007

nie som dohodnuta, takže uvidime, o 11 sa tam mám stratnut s kamoškou, tak potom ked prídem domov sa ozvem, takže sa nebudete stahovať? no možno bude nejaký iný..

bubaczik
23. apr 2007

budeme..je jeden byt na hlinach v novostavbe,ten sme povodne chceli,len sme chceli usetrit lofky..dnes sa uz dufam definitivne rozhodne..

rainbow
23. apr 2007

ty tušim poznaš všetkých tt doktorov 😉 , on je starší či mladší? jedna kamoška mi hovorila že jej rodil obidve deti a bola spokojná

bubaczik
23. apr 2007

sak som lezala v nemocnici 😀 a ja zvedava 😀 on je taky 50nik..on je dobry,len ti vravim,ze posobi dost chladne 😀

rainbow
23. apr 2007

chladne a nedostupne 😀 😀 , hlavne nech mi spraví sono a povie mi čo chcem počuť, nech ma pri nom aj nohy oziabu 😀 😀

bubaczik
23. apr 2007

len ci bude mat cas.. 😕 neviem,keby mal clovek viac odvahy,tak by sa dalo ist aj za inym lekarom,napr.dr lahky je tiez dobry..a budes rodit aj pri vargovi?

rainbow
23. apr 2007

no snad bude mat čas, ved uvidim, ja som si nikoho nevyberala, ak bude všetko ako má byť, ak sa to teda dnes aj dozviem, tak to nechám tak, že kto bude mať službu, muž tam bude so mnou, pre prípad...

rainbow
23. apr 2007

ale každý mi odporuča štefanikovú, ale tá že už ma vela pacientiek, že už neberie

bubaczik
23. apr 2007

sak keby tam nestrasil hlavek,tak aj ja by som riskla ist rodit bez vybavovania..len ja mam take stastie na debilov..a cech sa ponukol sam,tak co uz..aspon viem,ze mi pomoze 😀

bubaczik
23. apr 2007

no mna stefanikova zašivala,ja mam radsej chlapov 😀

bubaczik
23. apr 2007

a este je tam lekarka ku ktorej by som nesla rodit ani za nic na svete..moja byvala izbova 😠

rainbow
23. apr 2007

dnes maš možnosť slob.volby lekara, ale najst takeho ktorý niečo nečaká.....je asi tažké, ja pokým som nebola tehu som žiadnych nepotrebovala, tak som to tak nevnímala, ale teraz budem rada ked všetko dobre dopadne a budem to mať za sebou...

bubaczik
23. apr 2007

sak toto..dnes kazdy caka..ale skus odmietnut lekara co ma sluzbu,mas zarucene ze ti to daju vyžrat 😠

rainbow
23. apr 2007

izbovú si spomínala 😠 , nuž bubaczik ked máš rizikové tehu, musíš mať vybavené to je jasné, ale ked je možnosť a dostupnosť takých vyšetrení, kde sa dozviem o mojom dieťati, prečo sa ich nedožadovať nie?ja len tolko, možem mať bezproblemové tehu ale človek má vždy nejaké obavy ..tak sa chcem uistiť a malo by to byť samzrejmostou, lenže doktor unavený, miliom pacientiek, takže aj minuta v ambulancii asi musi stačiť ☹ 😖 😠

bubaczik
23. apr 2007

mas pravdu,ja by som bola tiez nasrata,keby ma takto odbili..aj ked ja som rada,ze idem od neho rychlim krokom,bo mam furt strach,ze ma tam necha,ale teraz mi bude robit sono zakazdym,bo chcem vediet co za chlopa porodim..mne ide hlavne o to,aby mi pri porode pomohol s krckom,lebo to bude asi najvacsi problem..

rainbow
23. apr 2007

neboj bubaczik, ked už k nemu chodiš on si to ustráži a určite ti pomože, ja uvidím dnes a kašlem na pocity, nebudem sa plašiť, hlavne nech mi to dobre dopadne, zvládli iné tehule -musim aj ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre