• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. júla 2017 
@svetielkoand ze 7 kg.....zaaaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..ja az 21 :frowning2:
7. jan 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand no uz by som mahla :grinning: ale bohuzial este nie :wink:
7. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalia21 ona je len sekundarny lekar... daju sa aj taky zazmluvnit? Lebo si nie som ista...
7. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska259 ahoj..tak ani ty stále nič ... ani ja :frowning2: stále čakám a čakám...
7. jan 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkacik presne aj ja som to tak mala - cize sestricky rodili za nas, co vobec nemali, boli to nase porody a urcite by sme to zvladli aj same, mne to pripadalo ako velmi hrube zasahovanie do MOJHO porodu, cakala som, ze v TT sa rodi prirodzene, ale nie je to tak
tiez som mala pocit, ze tlacim hala bala, ale to len preto ze sestricky stale pomne kricali a ja som sa vobec nemohla sustredit na kontrakcie
8. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalia21 aj mne bola Havlikova velmi sympaticka a Deckov presny opak
8. jan 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell ahoj a ty si malakoho pri porode?
My sme chceli tiez Matejka, keby to bol chlapcek :slight_smile:
8. jan 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi takeho mladeho vyzeral ako student a bol pri nom ako dozor Dr. Bartoviak (tusim sa tak vola) - ten ma potom aj zasival, lebo som bola poriadne potrhana vnutri
8. jan 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell ale radsej by som rodila u havlikovej. Inak lekari tam prisli az vtedy, ked uz som tlacila, predtym ma mali v parade sestricky a to bol u mna teda brutal
8. jan 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell JA som mala Havlikovu ale tiez bol pri nej nejaky student... a na poradni medici, to mi prislo hrozne....
8. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell Nemala si nahodou taku starsiu sestricku? ta bola proti epiduralu a anesteziolog nam dal na seba radsej cislo, lebo vravel, ze ona je proti tomu... aj mi tak hovorila.
8. jan 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi bola taka starsia, tucnejsia, a ked ma vysetrovala, tak som myslela, ze zomriem od bolesti, a kazdy ukon, ktory mi robila, strasne bolel - vobec nemala cit (klystir, pocuvanie oziev.....)
8. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell tak to ja som mala starsiu ale chudsiu... aj si sla s epiduralom? ja som si to zaplatila a nakoniec som aj tak sla na sekciu... kedysi vraj pri sekcii potom ten poplatok vracali, ale teraz uz nie... tak skoda 100 euro :angry:
8. jan 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi ja som nemala epidural, ani som nechcela, ja som chcela prirodzeny porod, ale to som nemala ist rodit do tt. druhy krat uz taku chybu neurobim
8. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi ona tam nerobí stale? :confused: ja ked som bola na rizikovom-na izbe bola somnou jedna babena v 36tt-a ona mala zajednanu túto doktorku-niak sa dohodli....tak teraz neviem...ale ved skúsim a uvidím-snad to pôjde-ale ešte mam čas :wink:
8. jan 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalia21 nooo ani sa nenazdas a budes rodit :slight_smile: ja som si tiez myslela, ze je to este daleko a uz ma krpana zajtra 5 mesiacov.

@tinkerbell ale podla mna je to skoro vsade rovnake... aspon co som citala, bohuzial... zrejme jedine ked rodis s dulou
8. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi :slight_smile: veru ten čas niekedy letí ako blázon :slight_smile:
8. jan 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak mozte chodte rodit do PN..nebudete banovat:slight_smile:
8. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell presne takto to bolo aj u mna.a preto bol drobec ozivovany...tlacila som a tlacila a drobec nie a nie von.ale to preto ze som tlacila ked som nemala kontrakcie a Martinko bol v porodnych cestach dlho bez kyslika.
8. jan 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkacik no vidis, dufam, ze teraz je vsetko ok, ja uz tam nepojdem rodit, pojdem niekam, kde maju certifikat Baby Friendly Hospital

@erni preco PN, aku mas skusenost?
8. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vybornu, je to na moj vkus akurat velke oddelenie s milym personalom a keby som mala este raz rodit tak len tam...a okrem toho keby nebolo Dr. karabu tak by to s nasou malou mohlo dopadnut vselijako..
8. jan 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko2010 ahoj-čítala som že si chcela k pôrodu doktorku Havlikovu.AJ si ju mala pri pôrode??pretože aj ja ju chcem-chcem si ju zazmluvniť....ty si si ju nezazmluvnila?ako si sa k nej dostala? dakujem :wink:
8. jan 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erni prikladaju dieta po porode v PN k prsniku? dokrmuju deticky UM z flase? Chcem len vediet, ako podporuju rozvoj laktacie.kamaratka sa tam chysta rodit.
9. jan 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodila v tt porodnici v pondelok 3.1. a nemozem povedat nic zle..bola som spokojna..s lekarmi,i sestrickami... a to som nemala nikoho zazmluvneneho.Jedine,co je naozaj strasne je strava :slight_smile: a ak mate na izbe spolubyvajucu,ktorej babatko place v kuse,a vy uz od unavy ani nevidite :slight_smile:
9. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anthea6 ahojte! Baby, aké izby sú v trnavskej pôrodnici? Viem, že je tam za príplatok izba, kde je mamina s bábom sama, ale myslím tie ostatné. Štvorky, dvojky? A je to tam teraz plné? Mám pocit, že je teraz nejaký tehotenský boom.
9. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina25 napodobne :frowning2: co ti hovoria doktory??? kedy asi??
9. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska259 no nič mi nehovorí ,mám čakať na kontrakcie alebo odchod plodovej vody... do 15.1. sa nič nedeje ,ked neporodím ,potom ma pošle na poradne do nemocnice a potom sa uvidí,prenášať môžem 14dní :frowning2:
9. jan 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:viete mi poradiť-tie čo ste už rodili v Trnave? ako je to s nadštandardnou izbou-myslím s cenami-za prvy a posledny den sa platí cca 16,60eur a za tie dalšie 33eur??alebo sa platí od začiatku dokonca 33 eur?čo ak by som mala niake komplikacie a bola tam trebars aj 9 dni-to by som platila za 9 dni tu istu sumu denne?A z navštevami na túto izbu je to po starom-že manžel môže prísť za mnou až na izbu a babätko je pri mne??
A ešte:ako je to zo zazmluvnovaním doktorov?ja už mam vybratú-ale ako sa k nej dostanem?mám tam isť osobne-najsť ju tam a spýtať sa jej?alebo sa to robí telefonicky?a kolko pred termínom by som si mala zazmluvniť lekara-ked si chcem zazmluvniť?potom sa platí ta suma nemocnici a niečo z tej sumy ide tomu lekarovi,či ako?Dakujem :wink:
9. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jar2011 zakladne info maju tu
http://www.fntt.sk/kliniky_gynporod_klinika.php
detaily ti asi napisu maminy, ktore ju nedavno navstivili :wink:
9. jan 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissik dakujem-idem to pozrieť :wink:
9. jan 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok