Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ninny
15. jún 2009

acerka, najprv tam ale musíš zavolať.. sestrička Ťa objedná...

brinzulka
15. jún 2009

tam som este nebola..to je daleko od polikliniky.. 😀 ..viete...bus stanica...cele mesto...polikl. to dsa zabrat s bruskom 😀 ..nemocka bude o chvilu na dosah ..aj ten tehu obchod

tanaja
15. jún 2009

ona je velka pohodacka, mne je velmi sympaticka 😉

mausy21
15. jún 2009

acerkanemusiš sa objednavat ja som to nerobila a pohoda...a štefanikova bola som u nej a je fakt rychla až tak že sa nestihneš ani na nič spytat zobrala tri pacientky a šli sme ako na pase takže žiadne otazky žiadne odpovede ja som nebola spokojná ale to je moj nazor

acerka
15. jún 2009

mne dal gynekolog papier s ktorým mam ist do Trnavy a povedal ze mam stale chodit aj k nemu..cize najprv trnava potom hlohovec 😝 ......tak mam sa tam teda objednat alebo mozem len tak prist 😅

tanaja
15. jún 2009

acerka, radsej si zavolaj..ona ma dost pacientiek cez den. je rychla, musis sa pytat, ja som tam chodila s tahakom.

brinzulka
15. jún 2009

acerka...ja to mam tak..gynekolog sa so mnou vidi 36tyzden..potom ma posle do nemocky a vidime sa az po sestonedeli

ninny
16. jún 2009

dobré ránko 🙂

daniela dnes je náš deň D - večer sa vidíme... ok? 🙂 😀

san77
16. jún 2009

Dobre ranko,

tak ako sa mame, co je nove?

ninny
16. jún 2009

san, u mňa nič... a u Teba? Len dnes sa nejako ešte neozvala daniela.. tak neviem neviem 😅

berus222
16. jún 2009

baby, dnes mate svoj velky den, tak drzim palce. ak by bola dnes burka,idete. 😀 hlavne nechcite prenasat ako ja skoro tyzden. 😝

ninny
16. jún 2009

berus a nakoniec si rodila spontanne alebo s vyvolavačkou? 🙂

berus222
16. jún 2009

spontanne. vyvolavacku by mi niekto musel dat, ale nikto po mne ani nestekol.

lenorka11
16. jún 2009

ahojte dievčence, strašne Vám držím palce nech všetko dobre dopadne, aby ste to už mali za sebou.

ninny
16. jún 2009

berus, fiha... tak už sa teším čo čaká mňa... to je to tam také hrozne? :(

lenorka11
16. jún 2009

ninny, kedy ideš na poradňu?

ninny
16. jún 2009

v piatok.. 😒

daniela29
16. jún 2009

ninny, san - ani daniela nič ☹ , od rána upratujem, vysávam že sa niečo pohne a nič........ zdá sa že dnes sa na vzdychárni nestretneme.... uvidím čo zajtra na poradni

berus222
16. jún 2009

baby, nemyslite na to. ja som jak debil este umyvala okna, aby som si vyvolala, davala vrele sprchy, hopsala na fit lopte, dokonca som kosila travnik u rodicov a strihala zivy plot a nic. ked to ma prist, pride to. este vam bude ten "pokoj" chybat. lebo ked uz budete mat drobca pri sebe, nikdy sa neprestanete onho bat.

ninny
16. jún 2009

daniela i Ty? I ja upratujem.. zatiaľ som vydhla kuchyňu, dala 2 krát prať, požehlila veci.. teraz obedujem :D potom si dám chvíľku pauzu a pôjdem vysávať 🙂

berus, to hej pravdu maš.. ale to čakanie je nekonečne.. a ja nechce dlho prenášať.. :(

san77
16. jún 2009

ahojte,
u mna nic, ja som uz absolvovala doobednajsiu prechadzku, taku polhodkovu, teraz som doumyvala riady po obede a chystam sa tiez vysavat a upratovat, ale nic sa nedeje...
uvidim co bude zajtra na poradni, mam nejaky tusak, ze sa nic extra nove nedozviem, a ked mi povedia, ze zas o tyzden, tak ma asi porazi... ale budem to musiet vydrzat, nejako sa to dufam zvladne...

zatial sa drzime vsetky tri, najlepsie je ta poznamka pri tebe ninny, dnes cakame chlapceka 😀

ninny
16. jún 2009

som zvedavá, kt. z nás pôjde prvá 😀

san77
16. jún 2009

no to aj ja...
a hlavne som zvedava ci nas nechaju tak, alebo nam daju vyvolavacku, alebo ako to dopadne...

kazdopadne drzim kazdej palce ...

ninny
16. jún 2009

san, i ja... by bola haluz keby sme šli spolu.. 🙂

ninny
16. jún 2009

všetky tri.. 🙂

mausy21
16. jún 2009

baby držim vam palce a ako hovorila beruss nedá sa to vyvolat robila som to iste plus umyvala podlahy po štyroch a nič....mne asi zabrala prechadzka dali sme BA 3hodiny turi a nadruhí den rano kontrakcie ale porodila som až o dva dni bohužial ale vy sa tak trapit určite nebudete...

san77
16. jún 2009

no to by fakt bola sila... aspon by sme sa vzajomne povzbudzovali...

mausy, berus, zavidim, ze uz to mate za sebou... najhorsie je fakt na konci toto cakanie... lebo to kazdym dnom chodim a premyslam, ci to zacne a kedy a ako, no a stale si kladiem otazky v hlave a hlavne sa uz tazko pohybuje, brucho tazi a fakt je, ze ten vysnivany termin prichadza a nic... ☹ a to je na porazku... ked si predstavim, ze sa este takto budem motat dva tyzdne, tak neviem co budem robit....

san77
16. jún 2009

ozaj Mausy, ako so Sofinkou, ako sa jej dari, ako papa, rastie, mas nejake nove fotos? ako to prezivas, mate uz spolocny rezim? je uz v poriadku, presla jej alergia?

ninny
16. jún 2009

mausy, berus.. a Vám v nemocke aj hovorili niečo o vyvolavačke.. že ak do určitej doby neporodíte?

san77
16. jún 2009

moja kamoska, co rodila v tt zhruba pred rokom, tej dali vyvolavacku, lebo prenasala a ona ani o tom nevedela, az na druhy den jej povedali ked prisli bolesti, ze jej dali tabletku... hlavne kto vie ako sa to tu robi... asi zalezi od lekara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre