Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vedvies
10. apr 2007

tak ste sa tam urcite aj stretli 😀

melory
autor
10. apr 2007

no mozno ano...na chodbe ku strave urciete a kedy rodila? ja 13.25

vedvies
10. apr 2007

malinky Matko sa narodil rano 5:25 - kamoska sa vola Katka - dlhe hnede brckave vlasy 😉

melory
autor
10. apr 2007

ale ved katka je nasa aprilovka - anielik a mne, aj tu na fore chvalila porodnicu, len ta strava sa nam nepacila. dokonca sme mali spolu bunku.

vedvies
10. apr 2007

melory IP 😀

ved ostatnu starostlivost si pochvalovala - len ten porod 😠

anielik
10. apr 2007

cAJo

tini...mne sa pacilo vsetko okrem stravy...a porod...ten boli kazdeho kto nejde s EPI 😉
ale chvala tam je urcite 🙂

vedvies
10. apr 2007

ahoj katka - nechcela som tu nikoho zavadzat 😀

vedvies
10. apr 2007

ako sa ma matko? poslucha? 😀

rainbow
11. apr 2007

ahojte, včera som bola posl.krát u svojej doktorky na poradni, už mám chodit do nemoc.dokt.Čechovi, na čo sa mám pripraviť 😕 😕 ?, ako často sa teraz budem chodiť?poradte

bubaczik
11. apr 2007

ahoj rainbow...vcera sme dopadli dobre 😀 len kontroly raz za pol roka...aj ja chodim k cechovi,je mily..a hlavne to tam ide rychlo..

rainbow
11. apr 2007

ahoj, no už som čakala kedy sa ozveš, tak som rada že je to dobre, 🙂 , ja som tiež bola včera na ekg, a že mám sklon k tachykardii 😲

rainbow
11. apr 2007

zachvilu idem zase na polikliniku, a ako sa mi nechce, doma mám bordel, už sa mi aj sníva, že sa balím ,a čo ešte nemám, samzrejme zbalené nemam nič, dnes som chcela ist upratovat šatnik v spalni, ved už sa mi nedajú zavret, ale zase neupracem, ideme do blavy,lebo tu nemajú žiadne dlažby, tak musime ist kupit tam a teda sú tam aj lepšie ceny

rainbow
11. apr 2007

a kolko ma asi rokov?

bubaczik
11. apr 2007

tak mas veselo aj ty 😀 on ma cez 50..tipujem..taky starsi sedivy panko..a kedy sa mas k nemu objednat?ja idem v piatok..

rainbow
11. apr 2007

ona mi povedala, že na bud.týžden, že bud v po, str, alebo v piat.,takže mne je to jedno, a ty o kolkej ideš v piatok?

bubaczik
11. apr 2007

ja rano okolo POL 9,lebo tak tam je najlepsie ist..bo potom moze odist na operacku..a ma mi robit sono,a aj muz musi ist do roboty..

rainbow
11. apr 2007

ok, tak aj ja ked stihnem, pojdem v piatok, tak sa možno stretneme 😀

bubaczik
11. apr 2007

no takeho korytnaka s velkym bruchom si vsimnut musis 😀

rainbow
11. apr 2007

tak ja som potom velryba obrovská 😀

rainbow
11. apr 2007

...s čiernymi vlasmi... 😀 😀

bubaczik
11. apr 2007

😀 ja som zvedava zas na jeho reakciu 😀 minule ma polutoval..ze,boze,este len 29tt? 😀 on si myslel ze ja uz na porod idem 😀

bubaczik
11. apr 2007

vcera sme boli v ba v avione,ledva som ho presla..muz bol rad,bo usetril..a pripadala som si ako sedlak v meste 😀

rainbow
11. apr 2007

no ja som chodila žene -gyn., tak som zvedavá, ako tam ja budem chaosiť 😕

bubaczik
11. apr 2007

ale neboj,sestricky su zlate,on je pohodak..mne je len smiesno s toho,ze ledva chodim,ale na tu kozu vyskocim ako srnka 😀 on ti vsetko vysvetli,uvidis,budes mat dobry pocit..a ku akej gyn chodis,ja by zenu uz viac nechcela..

rainbow
11. apr 2007

ja som chodila do galanty doktorovi-bol dobrý, ale bolo to nepraktické, chodím Ugorovej, teraz ma už poslala tomuto

rainbow
11. apr 2007

a malej dali doktori aj nejaké lieky?

bubaczik
11. apr 2007

Ugorova to ma ambulanciu tak vzadu?za piknom?

rainbow
11. apr 2007

ja neviem, ja sa v tej tt poliklinike doteraz nevyznám, vždy tam bludim ako pako, no už utekám , idem tam- na odbery, už som hladná ako vlk 😀

bubaczik
11. apr 2007

dali jej antibiotika,po ktorych ked dobere ma ist znova na echo srdca,ale dr povedal,ze to zle co mala od dr trnavskej potvrdene,tak on to tam az tak zle nevidi,ze ma vrodenu nedovieravost chlopne,ze s tym zije az 40%ludi,ktory o tom ani nevedia..

bubaczik
11. apr 2007

ake odbery 😕 mne robili v 28tt posledne 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre