• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Banskej Bystrici. Čo všetko si mám zobrať?

1. novembra 2015 
v bb porodnica na jednotku-por.asistentky tiez,,,,gyn-por oddelenie tiez jednotka a sestonedelie cistá 5
23. máj 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slazo a ako to tam teda je? mozes napisat viac? co ti vadilo a na co sa ma clovek pripravit a ako to tam bezi?
23. máj 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko je tam ok iba to sestonedelie nepríjemne sestricky,,pokial sa clovek neopyta ma smolu a ak sa aj nieco opyta treba viac krát lebo u mnohých uz ucinkuje skleroza prvého stupna,,ako prvorodicka to tam ma zaujímave a ja som patrila k nim,,,vsetko vedia vsade boli vsetko vedeli,,, :angry: :unamused: :cry:
23. máj 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slazo ok, dik
23. máj 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu nejaká babenka ktorá má termin 29.07.2013??? ja som z ulanky mam dmo-cku a idem rodit cisarom a mam s toho obavy a vsetko co tu pisete o tej nemocnici no neviem na zaciatku jula sa mam hlasit u doktora molitorisa
16. jún 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamka1989 ahoj, ja mam termin o tyzden skor :slight_smile: Nicoho sa neboj... treba mysliet optimisticky :slight_smile: Este som tam teda nerodila, ale uvidime... Kazdopadne Molitoris je odbornik s dlhorocnou praxou... :slight_smile:
18. jún 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamka1989 ja som rodila pred 3 tt a s gynekologmi som bola spokojna, konkretne s p. Jencom ten ma rodil a p. Molitorisom, ten dizoroval ked ma museli cistit.
18. jún 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamka1989
pisala som ti IP
21. jún 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozyvam Vas na premietanie filmu "Sloboda pre Porod", ktore budem uvadzat a naslednu besedu s porodnou asistentkou p. Furmanovou v Banskej Bystrici. P. Furmanovu osobne poznam a besedu s nou velmi velmi odporucam vsetkym, ktori sa zaujimaju o prirodzeny porod. Ci uz prvorodickam, alebo viacrodickam. Titulky pre film sme prekladali my - Zenske Kruhy
http://www.zenskekruhy.sk/akcie/pozyvame-vas/item/263-intenzivna-prednaska-pre-buducich-rodicov
10. okt 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež rodila v BB a bola som so všetkým spokojná. Aj keď to tam nie je najnovšie, ale je tam všetko čisté a to je dôležité, nie, či je tam nový obklad a pod. Sestričky sú tam tiež fajn, samozrejme, keď sa ich niekto opýta nejakú volovinu, tak sa potom nečudujte a tiež sú len ľudia a nemusia mať svoj deň, ale to pochopí to len ten, kto robí s ľuďmi.
21. okt 2013 o 14:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zajednanie si doktora stoji priblizne 230 eur, pan doktor vodecky uz asi ale nerodi :slight_smile:
4. nov 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte rodil tu niekto v 34-36tt?Pítam sa preto,lebo ma vystrašil gyn.že si musím dávaťpozor aby som neporodila skôr ako v 37tt ke´dže mám zmäkknutý krček na 4 a otvorená na prst :frowning2:Tak sa vás pítam ako to tma prebieha vtomto prípade?
11. mar 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.. chcela by som sa opýtať že čo všetko mi treba do porodnice pre mna a pre dietaťko. dakujem
1. nov 2015 o 20:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok