Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

denide
28. jún 2013

baby kedy su tie obhliadky v nemocnici? raz to sem jedna z vas pisala ale nepamatam si presne a nechce sa mi teraz citat 30stran dozadu, dakujem
😀

eribac
30. jún 2013

Aj ja by som sa rada išla pozrieť.

denide
30. jún 2013

uz sem asi nechodi tolko bab ako predtym, ja idem naporadnu az vo stvrtok ale nieco sa mi mari ze obhliadky su kazdy prvy pondelok v mesiaci ale nie som si ista ☹

michala11111
3. júl 2013

Ahojte, nemá náhodou niekto skúsenosť s pôrodom s epidurálkou v Galante?

siss_sz
4. júl 2013

@denide
@eribac ved si zavolajte na 10inu, tam vam daju vrchnu sestru a s nou sa dohodnete... my sme boli kamoskou, ale nespominali nam vtedy, ze iba pondelok..ale to bolo tak pred 2,5 rokmi 😀

eribac
5. júl 2013

@denide ja tam v pondelok zavolám, dám ti vedieť. Však ale ty si to už o chvíľu zazrieš tam aj na ostro.... 😀

jaja018
5. júl 2013

@trish31 ty budeš rodiť v galante?

trish31
5. júl 2013

@jaja018 ano,preco?

jaja018
5. júl 2013

Aj ja kedy máš termín? Sme spolu v novembrovkach 🙂

jaja018
5. júl 2013

@trish31 Aj ja kedy máš termín? Sme spolu v novembrovkach 🙂

trish31
5. júl 2013

@jaja018 sorry,nemam prehlad 😀 Ja mam termin 3.novembra a ty?Aj mas vybrateho lekara?

katrenka111
5. júl 2013

@anailuj to ktora mudra? ja by som v Galante už nikdy nerodila!!! radšej Nitra alebo Blava

jaja018
5. júl 2013

@trish31 ja mám termín az 28. ale keďže očakávam preekpapsiu ako aj v prvom tehu tak budem asi v nemocke skôr. Takže možno sa tam stretneme 🙂 Lekára nemam vybraného a je mi úplne jedno kto tam bude. Ty máš vybraného lekára?

trish31
5. júl 2013

@jaja018 ja mam lekara Havranka a chcem,aby ma aj rodil 🙂

denide
5. júl 2013

@katrenka111 ahoj preco by si uz v galante nerodila?

denide
5. júl 2013

baby od stredy budem chodit uz na tie kontroly do Ga nemocnice na 10 poschodie, neviete co sa na tejto kontrole presne robi? pocuvaju sa ozvy a robi sa aj spodne vysetrenie? to bude robit lekar co ma zmenu alebo je to stale ten isty? neviem naco sa mam pripravit ja budem taka nervozna, rozmyslam ze si lekara nezazmluvnim a budem sa modlit aby som nenatrafila na primara co myslite?

buci
5. júl 2013

@denide ja som v GA bola síce len raz na prehliadke ale napisem co robili 😉 najprv Ti sestra spraví poradnu (moč, ozvy- CTG, tlak) potom čakaš na lekára, ktorý má akurat službu tam. on Ťa vyšetrí (zdola) a spraví aj UZV. Tak toto bolo. Ďalej neviem, lebo ja som mala svojho porodnika zo Šale, takže som nemusela do GA chodit furt 😎 . Držím palce aby si nevychytila primára (mám s ním zlé skúsenosti a aj z počutia - som len negatíva počula)

denide
5. júl 2013

@buci dakujem za odpoved si ma vobec nepotesila, ja mam tiez lekara v sali dr. Laluha lenze on nie je porodnik, a ty kde budes rodit v GA? tvoj lekar je aj porodnik ci sa niekoho zajednas?

buci
5. júl 2013

Ja som uz po porode (april) a môj porodnik bol Dr. Vaško (zajednaný) a rodila som v GA. S nemocnicou a pôrodnicou som bola spokojná - aj s personálom.

buci
5. júl 2013

@denide Ja som uz po porode (april) a môj porodnik bol Dr. Vaško (zajednaný) a rodila som v GA. S nemocnicou a pôrodnicou som bola spokojná - aj s personálom.

denide
5. júl 2013

@buci ako ti je dobre, aj ja by som to uz chcela mat za sebou, rodila si bez epi prirodzene? niektore baby tu pisala aj rozpis ako maju lekari sluzby v nemocnici ale predpokladam ze budu mat troska inak kvoli dovolenkam, primara si ale pamatam, ze on ma zmenu v pondelok tak hadam vystihnem nejaky iny den 🙂

buci
5. júl 2013

@denide rodila som prirodzene 🙂 bez epi. Tak rozpis nepoznam, ale ked som bola na tom jednom vyšetrení, to bola streda a službu mal Dr. Janíček (mladý šikovný super lekár, a keby som nemala inak pôrodníka, tak u neho kludne porodim) Ked som v apríli zistovala služby primara, tak myslim ze mi hovorili, ze ma sluzbu utorky. Tak ale neviem s istotou ☹

denide
5. júl 2013

@buci ked som ešte rozmýšlala nad zajednanim tiež som si vyberala medzi Vaškom, Janičkom nanho sú vädčšinou dobré hodnotenia alebo ešte Havránkom, neviem možno naposlednu chvílu si ho aj ja zajednám teraz myslim na janíčka, ked budem vystresovaná ku koncu uvidím, uvidím ako bude na tych kontrolach v nemocke

buci
5. júl 2013

@denide keby som ešte raz rodila, tak si určite zajednám (nechcem ťa ovplyvňovať). Ten lekar je tam potom len pre Teba - aspon so mnou to tak bolo. Prišiel Dr. Vaško a naozaj ma podporoval, vysvetľoval, pomáhal. Bol tam len pre mňa. Mala som veľký pocit istoty a bezpečia. No neviem ako to je s ostatnými lekármi - ako sa k tomu stavajú.

trish31
5. júl 2013

@denide v pondelok ma pohotovost HAvranek

trish31
5. júl 2013

@katrenka111 preco by si tam nerodila uz?

denide
5. júl 2013

baby neviete kto ma sluzbu v stredu? 😀

trish31
5. júl 2013

@denide a ty vies kedy porodis? 😀 To mas jedno aj tak sa striedaju,su dovolenky,ved ked si nechces zazmluvnit nikoho tak to je asi jedno nie?

denide
6. júl 2013

@trish31 tu stredu budem chodit na tie kontroly do nemocky tak som chcela vediet ci tam nebude nahodou primar,

trish31
6. júl 2013

@denide pokiaľ sa dobre pamätám,ich je tam viac vzdy na tých kontrolách,aspoň mne ked robili sona ked som ležala,Tak v stredu ma najprv kontrolovali lebo som Mala ist domov v stredu a traja lekári Boli vnútri...Uvidis,ked uz na neho narazis,moja rada znie,nedaj sa rozčúlit a zneistit jeho debilnymi rečami,chovaj sa Tak k nemu jak aj on k tebe,ked bude nepríjemny kludne sa Ho spýtaj ako sa s Tebou bavi.Ja som sa spýtala,aj som sa Ho spýtala Preco musí byt za každú cenu nepríjemny,a potom bol uz Ok.Ja som Mala taký pocit z neho ze on musí dať pocítiť,ze je primár a pletie si to s polobohom.Len by mal mať na každého rovnaký meter.Čo nemá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre