Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sjuzan77
7. júl 2013

@trish31 mozno je to tym, ze sa mi zda nekorektne pisat na verejnom fore mena lekarov v suvislosti so zlymi vecami, niekto moze mat s dotycnymi dobre skusenosti, ja mam velmi - velmi zle skusenosti, ale je to moj nazor a moj pripad. ak chces, mozem ti napisat do ip, ale verejne im zle meno robit nebudem.

trish31
7. júl 2013

@sjuzan77 nevidim nic zle na tom,ked niekto napise svoj nazor a svoj zazitok s tym a tym lekarom....Posielam ti IP 😉

denide
8. júl 2013

baby tak som mu teraz volala a uz neberie novych pacientov ani k porodu, a do 4.8 su na dovolenke a ja mam termin 5.8. ☹ , neviem co mam teraz robit, mam sa objednat k dr. Vaskovi na neho su tu tiez dobre ohlasy ale nie je tu o nom pisaneho tak vela tak si nie som taka ista, asi pockam tu 1 poradnu v nemocnici ako to tam bude vyzerat aky tam budu lekari a podla toho sa rozhodnem,
toto som necakala ☹

eribac
8. júl 2013

Sakra, aj ja som volala Janíčkovi, ja mám termín v septembri, no odmietli ma. Už absolútne neberie pacientky iných lekárov k pôrodu 😢

eribac
8. júl 2013

@denide už ani Vaškovi volať nemusíš, neberie ani on už, vraj toho majú hrozne veľa... 😢 pomóc, ja nebudem mať už nikoho...

babe19
8. júl 2013

ahojte,ja som rodila v juni,koncom juna 🙂 ja som mala tiez dr.Vaška ale veru uz tiez nebere nikoho,cize odmieta uz ist k porodom :( ale bola tam este jedna velmi mila doktorka,Mudr Veselicka,neviem ci ostatne maju s nou skusenosti,no mne sa zdala v pohode,len neviem ci je aj ona porodnicka. K porodom chodí este aj Mudr Babišova,Mudr Zimmermanova,sice neviem ake su na nich ohlasy.ale urcite niekto ma s nimi negativne tak i pozitivne skusenosti 🙂

trish31
8. júl 2013

@denide
@eribac moj lekar este prijima nove pacentky,bola tu jedna kocka ktora nemala zazmluvneneho a nakoniec u neho rodila 😉

eribac
8. júl 2013

@trish31 a kto je tvoj lekár?

trish31
8. júl 2013

@eribac ja chodim k MUDr.Havrankovi

eribac
8. júl 2013

Baby, ak by mala niektorá z vás záujem o obhliadku oddelenia, dajte vedieť, dohodli by sme si spoločný termín. Volala som do nemocky, keď sa pozbierame, bude to lepšie.

eribac
8. júl 2013

@trish31 ja som od neho nedávno odišla z osobných dôvodov, u ňho by som teda určite rodiť nechcela. O ňom viem, že berie... 😉

trish31
8. júl 2013

@eribac tak potom uz neviem,kto berie pacientky 🙂

denide
8. júl 2013

@eribac na kedy ste dohodli tu obhliadku aj ja by som rada sla,ak mi to vide autobusom, to je mimo tych zvycajnych navstevnych hodin?

michala11111
8. júl 2013

@denide No potom mi napíš kedy má dovolenku 🙂 a stretnúť to nie ja som až v oktobri 🙂 a neboj nie u každého je to také hrozné určite všetko dobre dopadne. A ty myslíš že by ťa ten Vaško zobral aj ked si k nemu nechodila? To mu skúsiš len tak zavolať či ťa odrodí? Inak on je odkiaľ? Ja som v živote o nom nepočula len tu čítam že je dobrý

trish31
8. júl 2013

@eribac
@denide a ta obhliadka je na co dobra?Nevystresuje Vas to zbytocne?Len sa pytam 😎

denide
8. júl 2013

troska mimo temy, ale prihlasila som sa do tej sutaze o 500eur na kocik urcite ste o tom poculi jedna sa o odber pupocnikovej krvi, a prave mi volala pani od nich ze som vyhrala ale zlavu 500 eur na odber pupocnikovej krvi takze by ma to vyslo 190eur, co si o tom myslite? verite nato? idem si o tom nieco prestudovat na forach, este ani porodnika nemam a mam si lamat hlavu nad touto vecou, akcia vraj plati do stredy potom mi zavola ako som sa rozhodla, no dakujem pekne

denide
8. júl 2013

@michala11111 sestricka mi povedela že budu mat dovolenku do 4.8 tak ja neviem ci ide na 1 alebo 2 tyzdne niekam, a neberu vraj novych pacientov ani k porodu su vraj uplne plny, co som mohla cakat asi sa budu navzajom zaskakovat s kolegami ako vsade inde,

dr. Vasko je zo sale ale vraj ani on uz nikoho neberie to tu pisala tusim eribac, tak ja neviem tiez ci to mam nechat na nahodu alebo co mam robit, a mozno ich aj tak chytim na sluzbe to sa neda vypocitat pri prvej som 1 tyzden prenasala a potom mala vyvolavacku a teraz ked budem zase prenasat, no neviem

denide
8. júl 2013

@trish31 ja by som bola po prehliadke kludnejsia vedela by som co kde je ako to tam vizera ja som na tom oddeleni nebola vobec ani na navsteve, opytas sa ked nieco nebudes vediet atd.

trish31
8. júl 2013

@denide volali asi kazdemu,kto sa zapojil do tej sutaze,este Ti zavolaju tak 10x.Ja som vyhrala pohovor na jedno miesto prave v tejto firme,ktora sa zaobera odberom pupocnikovej krvi,takze viem o tom troska viac a nakoniec som to miesto odmietla,najprv som si myslela,aka je to len dobrocinna a uzasna vec,teraz som toho nazoru,ze im ide len o cisty bznis a je to obchod s ludskym nestastim,na ktorom sa niekto krasne nabali.Ak by takyto sposob uzdravania ludi fungoval,uz davno by bolo na svete x vyliecenych ludi.

Navyse,ty si za udrzanie tejto krvi v banke musis aj platit,kazdy rok.

denide
8. júl 2013

@trish31 😢

trish31
8. júl 2013

@denide ale kazdy ma samozrejme iny nazor

denide
8. júl 2013

@babe19 dakujeme ti, neviem preco ale o doktorkach sa tu velmi nediskutuje len o doktoroch bohvie preco? zeby boli chlapi v tomto lepsi? alebo u nich rodi tak malo zien a potom sa ani nepodelia so svojimi skusenostami 😢

denide
8. júl 2013

@eribac ahoj a na epiduralku nechces ist myslim len to skolenie len tak pre istotu ci ty si to uplne vyradila z moznosti?

eribac
8. júl 2013

@denide mne volali tiež, že som vyhrala odber len za 190 €. To dajú každému. A kočík máš ako tú zľavu... Ročne platíš ešte uskladnenie a využiť to môžeš len v zahraničí, lebo tu podľa mojich info s tou krvičkou veľa vody nenamútiš. nedávno dávali v tv, že museli ísť liečiť až do ameriky...

eribac
8. júl 2013

@denide rozmýšlam nad epi, ale ešte neviem,viac sa bojím asi toho vpichu ako samotného pôrodu. Kamoška na Antolskej bola po epi 2 týždne na neurológii, takú mala na to reakciu, že dostala záchvat. Radšej asi nie.

lulux83
8. júl 2013

@eribac ahoj, ja by som sa rada tiez pridala aj s muzom.

lulux83
8. júl 2013

@eribac teda myslim na tu prehliadku oddelenia ;)

eribac
8. júl 2013

@trish31 mňa tá obhliadka upokojí, popýtam sa na všetko ako to tam funguje a hlavne už nebudem v cudzom prostredí, čo by ma vystresovalo viac, že by som nevedela kam ísť a tak...

eribac
8. júl 2013

@lulux83 ja som sa dnes nakoniec dovolala pani, ktorá robí tieto obhliadky a povedala, že budúci týždeň jej mám ešte cinknúť, pozbiera viac mamičiek a išli by sme spolu. Pokiaľ nie, tak zavolám opäť na oddelenie a dohodnem termín. Aj denide som písala, tak sa dohodneme. Však môžeme ísť aj my sólo baby. Vidím, že si už v 34 tt, ak nechceš čakať, môžeme to vybaviť aj tento týždeň. Či už týždeň to počká?

denide
8. júl 2013

@eribac ja som mala epi pri prvej a ten vpich si nepamatam ja som tam uz bola potom uplne mimo aj z plynu co som urcite prehnala s vdychovanim a dali nieco proti bolesti do stehna co som si uz spodok tela vobec necitila preto som ani tlacit podla mna nevedela, aj infuzku do ruky mi davali vraj na 2x to mi priatel hovoril ja som bola trosku mimo ale aspon som nic necitila ani vpich, toho sa aj ja bojim, nie som velmi na ihly, ale to bolo v anglicku, tam mi dali podpisat nejake A4, ze suhlasim s epi a bolo nie ako tu, ale nemala som na vyber sli mi robit urychlene cisarsky a keby nesuhlasim tak by ma asi celkovo uspali, neviem ale ja som co sa tyka potom nemala ziadny problem ani bolesti hlavy nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre