Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

petruci6
6. nov 2008

to sa hovori,ze dievcatka sa na svet ponahlaju a chlapcom sa nejak nechce 😒

skusas vsetky osvedcene recepty? umyvanie okien,chodenie peso po schodoch, sex, horuca vana,.......

bubatinko
6. nov 2008

jj uz som skusilasnad vsetko byt je tak vyluxovany ze az.... aj so starsim drobcom chodime na dost dlhe prechadzky ale to je ako za trest pre mna lebo kazdy krok neskutocne boli... ☹ uz som tieto recepty akosi vzdala lebo nevladzem uz nic .... zajtra idem znovu na kontrolu som zvedava ako sa teda nakoniec dohodneme.....

petruci6
6. nov 2008

tak sa dnes hod do teplej vane, pri tom nemusis robit nic 😉

drzim palce a zajtra daj vediet

bubatinko
6. nov 2008

uz som bola teraz mi je z nej trochu nevolno.... citim sa jak velryba na súsi 😵 dnes mi mangel donesie objednanu odsavacku v BA mali v jednej lekarni v poluse akciu medelu Harmony za polovicnu cenu no nekup to xixi 😀 ...

zajtra dam vediet ... ak ma este pustia domov .... 😉 ked nie tak sa ozvem az potom

petruci6
6. nov 2008

tak drzim palce,aby ta tam uz nechali 😉 a dobra kupa,sikovny manzel 😵

bubatinko
7. nov 2008

ahojte tak to som znovu ja 😉 budeme rodit v stredu rano cisarskym rezom ... lebo aj ked citim kontrakcie nic sa nedeje a dr povedal ze tak velke dieta porodit normalne by bol strasny krvavy masaker/to ho citujem doslova/ takze v pondelok mi robia predoperacne vysetrenia a v stredu rano to rozjedeme ... a este sme sa dohodli ze po porode maleho hned ukazu manzelovi takze som rada...

petruci6
7. nov 2008

ahojky,uz som si myslela,ze si ta tam nechali
preco az v stredu? nemalo to byt uz v pondelok?

nepovedal ti vahu maleho?

bubatinko
7. nov 2008

ahojko malo ale nestihli by urobit predoperacne vysetrenia.... inak teraz maju v porodke natresk nemaju ani poriadne volne lozka... za den maju cca 8 porodov .....

maly ma cca 4300g podla dnesneho UZV

petruci6
8. nov 2008

coze? tak vela porodov? mamamia to kde budem rodit na balkone? a to som chcela nadstandart,ale na to mozem uz teraz zabudnut 😒

no uz je to riadny chlapisko,pekna vaha,to sa necudujem,ze ta nechcu trapit normalne

prvy mal aku vahu?

petruci6
10. nov 2008

bubatinko uz to mas zapar,tak drzime palce,nech vsetko dobre dopadne 😉

bubatinko
10. nov 2008

ahojky petruci no uz sa neviem dockat stredy dnes som bola na odberoch a na EKG no hroza cakat ked pred tebou tisic dochodcov.... 😀

petruci6
10. nov 2008

to ta nikto nepusti skor? ved tehulky maju prednost,aspon v BA to tak je 😝

ako dopadli predoperacne vysetrenia,vsetko Ok? kedy tam nastupujes?

bubatinko
10. nov 2008

ahoj no to vies ze ta pustia ... volali na ekg po dvoch a sestricka mi vravi ze aby som si ja lahla skor ako som sa otocila tak uz tam lezala babka 😠 sestricka len pokrutila hlavou ze co uz ....

vysledky si idem zobrat v stredu rano o 7,00 eKG mi uz dali a potom o 7,15 sa mam hlasit u Barana a hadam doobedu ma urobia...

uz sa tesim na maleho ale mam zaroven aj strach ake to bude...

petruci6
10. nov 2008

takze nevies presnu hodinu narodenia?
inak minule som nad tym tak rozmyslala,ze vela numerologov to rata horoskopy a vsetko mozne podla datumu narodenia a hodiny,ale ked ti to vyberie doktor,tak to asi nemusi sediet,ved malinky by si urcite vybral iny den,alebo hodinu,kto vie

bubatinko
10. nov 2008

nie neviem presnu hodinu.....

niekde hovorili ze horoskop je vlastne podla minuty kedy sa prvy krat nadychlo takze je to vlastne jedno ci spontanny porod abo nie... oni vedia pocitat a urcit ti len konstelaciu hviezd aby si sa ty vedela vyvarovat zlemu vplyvu a tak....

petruci6
10. nov 2008

budem na vas v stredu mysliet a drzim palce,aby vsetko dobre dopadlo 😵

tesim sa na fotky

bubatinko
11. nov 2008

babenky ja som takaaa nervozna dnes uz neviem co so sebou.... nedokazem uz mysliet normalne na nic ine.... no uz nech to je za mnou.... 😉

evitkamalicka
11. nov 2008

bubatinko drzim palce a neboj, cisarak je v pohode

bubatinko
11. nov 2008

evitka dakujem.... dufam ze aj ja budem mat to stastie ze to bude v pohode....

petruci6
11. nov 2008

jasne,ze to bude v pohode, neboj, mysli na to,ze zajtra uz konecne budes moct objat svojho anjelika a dat mu pusu 😵

petruci6
12. nov 2008

bubatinko, uz to mas urcite za sebou,myslime na vas a daj vediet ako to prebiehalo 😵

bubatinko
17. nov 2008

ahojte tak uz sme doma od vcera Filipko sa narodil o 14.00 5000g 55cm poviem vam ze prebudenie bolo pre mna hotove peklo a tych cca 20 hodin na posteli potom tiez ale uz je to lepsie aj ked stale vsetko boli

sestricky boli skvele velmi sa zaujimali nosili pravidelne babatka krmit na treti den sme ich uz mali na izbe ale bolo to strasny zaberak teda aspon pre mna lebo Filip je dost nervozny zle spinka a vela chce papat a mliecka prenho tolko nemam tak aj dokrmujeme ale snazim sa ab sa mliecko rozbehlo.....

cloveka stoji vela sil vsetko zvladnut ale dufam ze to uz bude len lepsie ... vsetkym vam tu prajem bezkomlikovane porody a zdrave deticky

siwike25
18. nov 2008

Bubatinko ahoj gratulujem ,ale to my nechceš povedat že maly od7.11 do 12.11 pribral 700g za 5 dni ?trošku prehanaš nie?nič ma dotoho ale to sa nedalo prehliadnut,hm?ako sorry ale musela som ti to sem napisat 😉 . 😉 sorry

evitkamalicka
18. nov 2008

ahoj bubatinko...gratulujem k Filipkovi 😵

petruci6
18. nov 2008

uz som cakala kedy sa ukazes
gratulujem k Filipkovi bubatinko 😵
to bol taky veliky?????? wau
akym mlieckom dokrmujes?

bubatinko
18. nov 2008

siwike na UZV je tolerancia cca 500g takze sa ukludni ano?!

petruci, evitka dakujem .... no bol prekvapenim aj pre Dr. necakal ze bude tak velky .... dokrmujem Nutrilonom HA ten dostaval aj v porodke.....

siwike25
18. nov 2008

To prvy krat počujem ale mne to je uplne jedno!!!!!!!!iba seba samu klameš!!! 😠

emkaa
18. nov 2008

Bubatinko, gratulujem! 🙂

Ja idem zajtra, uz som strasne nervozna...

emkaa
18. nov 2008

Siwike, ako moze samu seba klamat, ked jej maleho odvazili??? Urcite si nevymyslela, ze "tak ja chcem 5kilove dieta" 😎
Je to trosku smiesne a hlupe ako reagujes, prepac... Ale pekny vecer. 🙂

siwike25
18. nov 2008

sorry ale pozry si čo pisala pred tym a potom tu mudruj .Napiše že maly bude važit cca 4300g a za cca 5dni pribere 700g to je trošku prehnane,no nie?neviem prečo tu piše take veci,nech sa pochvaly s normalnou vahau a nie si tu vimišlat,ako sorry ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre