Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

trish31
12. apr 2013

Vyjadrim sa pre ostatne nove kocky,ktore sa chystaju rodit do GA nemocnice,ja som tam teraz lezala a mala som predtym tiez davnejsie obavy,ale netreba sa bat nicoho,musim velmi velmi pochvalit pristup lekarov,osobitne MUDr.Janicek,MUDr.Babicova,MUDr.Klementova a MUDr.Havranek,pri tychto ludoch sa uz nebudem bat ani porodit...Dokonca MUDr.Havranka som si vybrala aj ako osetrujuceho lekara,a to som bola rozhodnuta chodit do poradne do BA....

Takze odporucam 😉

trish31
12. apr 2013

A este som zabudla na sestricky,neviem ako na 10.poschodi ale na 9.velmi fajn,hlavne vrchna super velmi.Asi som neprisla do kontaktu so vsetkymi lekarmi,ale ako som pisala,hlavne vyssie spominani naozaj len odporucam...

trish31
15. apr 2013

Prosim Vas,s epiduralom v GA nemaju problem?Mali ste skusenost?

krasneleto
16. apr 2013

@trish31 nemaju :D

trish31
16. apr 2013

@krasneleto ja sa uz radsej pytam,lebo hocikto hocico napise.....

krasneleto
16. apr 2013

@trish31 plati sa... je to tusim rozdelene cenovo podla toho ci je ten co to picha v sluzbe alebo mimo nej... ale v cenniku som to videla

trish31
16. apr 2013

@krasneleto ano,150 € v sluzbe,180 € mimo sluzby.Pozerala som to minuly tyzden na oddeleni.Len niektore nemocnice to neradi poskytuju(aspon co som tu citala),a predsalen GA nemocnica je mensia,tak ci s tym nemaju problem

krasneleto
16. apr 2013

@trish31 myslim si ze urcite nie a najlepsie urobis ked to odkonzultujes zo svojim doktorom... chodis k havrankovi?

trish31
16. apr 2013

@krasneleto to je jasne ze odkonzultujem,ale este mam cas,nebudem mu pilit usi s tym teraz 😉 Ano k nemu,teda ja som chodila do BA,tam som bola spokojna,lenze ja budem mat v lete najvacsie brusko a nie vzdy mam auto k dispozicii,a nechce sa mi trepat do BA v teplach,s bruchom,dokonca vlakom.Takto to mam kusok,s nim som sa dohodla.Ja si to mozno este rozmyslim,ale ked ja som strachoprtka....

buci
22. apr 2013

jaaaj dnes mám termín... no stále nič, malému sa vôbec nechce von... veď je také dobré počasie 😉 ešte si počkame do piatku... a ked nič, tak pondelok nástup do H (to už dúfam aj s kontrakciami) 🙂

babe19
22. apr 2013

@buci ahoj,akurat rano som na teba myslela a este na to,ze dufam,ze dnes porodís a nie ze zajtra 🙂 /samozrejme srandujem/ lebo idem do poradne a aj pred mesiacom som tak bola,ze som cakala na dokyho do 12tej od rana.bol pri porode 🙂 a prečo musíš cakat do piatka?

buci
22. apr 2013

tak ani ja neviem prečo až do piatka... hovoril, že krček je mäkky... tak možno on už vidí, že do piatku to aj asi bude len mi to nechce hovoriť 😉 no nechám sa prekvapiť a možno s manželom skúsime dajakú "vyvolávačku! 😎 Nechcem zbytočne dlho byť v H ešte aj pred pôrodom...

babe19
22. apr 2013

@buci hihi,to ako mne pri prvom, v utorok ma vysetril a hovoril,ze v stredu,stvrtok to budem mat za sebou. no tak som to tahal do nedele 🙂 skus to s mm,za to nič nedáš.ba bude vám obom dobre 😀 a vraj dobra vyvolavacka 🙂

trish31
22. apr 2013

@buci
@babe19 baby vy ste v Ga chodili aj na predporodnu pripravu ci nie?

babe19
22. apr 2013

@trish31 ja nie,nebola som. Ani som nevedela,ze sa da 😉

buci
22. apr 2013

@trish31 nie, nechodila som. p. Takácsová mala raz v marci dajakú prednášku o pôrode, no tam som to nestihla dajako. ale som v takom stave, že jeden pôrod som zvládla, tak som nepovažovala za dôležité tú prípravu 😉

mata1001
23. apr 2013

@trish31 ja som chodila... 🙂

trish31
23. apr 2013

@mata1001 a pomohlo ti to?

mata1001
23. apr 2013

@trish31 ano.hlavne psychicky som sa pripravila na to co ma caka 🙂 a nakoniec som rodila cisarskym,ale nelutujem ze som tam chodila..

trish31
23. apr 2013

@mata1001 a tam aj oteckovia musia chodit?Ci netreba?Lebo viem ze v BA usia aj oteckovia prist 1x teda ak chcu byt aj pri porode

mata1001
23. apr 2013

@trish31 teraz neviem ci sa spravne chapeme.ja som chodila na predporodnu pripravu na to cvicenie..na to ty myslis,ci je aj nejaka ina?

trish31
23. apr 2013

@mata1001 hej, o tom pisem🙂Mna len zaujimao,ci ti to aj pomohlo🙂

mata1001
23. apr 2013

@trish31 ok 🙂 ,moj manzel tam nebol ani raz a pomohlo mi to v tom ze (ako som uz pisala) hlavne psychicky sa pripravit.cvicili sme,kecali o vselicom a ked nam nebolo nieco jasne tak nam to cvicitelka vysvetlila a boli sme sa pozriet na oddeleni a na sale...ja to len odporucam..s babami sme pokecali,vymenili rady a hlavne sme sa odreagovali od povinnosti...

trish31
23. apr 2013

@mata1001 super..a od ktoreho mesiaca sa tam chodi?

mata1001
23. apr 2013

@trish31 to si uz nepamatam,ale tam sa musis prihlasit.kam chces chodit?do ga?

trish31
23. apr 2013

@mata1001 ja viem,ze sa musim prihlasit🙂Ano do Ga kedze tam budem rodit.....

mata1001
23. apr 2013

@trish31 ja som sa prihlasila na stranke cvicitelky a vola sa Takacsova Emoke...ma tam myslim aj telefon... 🙂

trish31
23. apr 2013

@mata1001 dakujem🙂Ved ja mam este cas s tym chvilku

babe19
23. apr 2013

ale teraz ta Emoke tusím uz nerobí ten kurz,zomrel jej manzel,takze ma teraz tazke obdobie :(

mata1001
23. apr 2013

@trish31 aj ja si myslim ze mas na to este cas a zvykne to byt aj vyvesene pri ordinaciach dole ako je dr.Baran ,a Scasny...alebo sa optyaj sestricky,ona by mala vediet,popripade skoc na desinu aj tam to zvyklo byt vylepene...

@babe19 jezisi to som nevedela.... :( a co sa mu stalo ? :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre