Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

susanita555
22. júl 2010

povodom som presovcanka ,ale manzel je kosican tak som tak pol na pol teraz 😉

katkapa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina1311
31. júl 2010

katkapa, tiež som čítala príspevky a myslím si že si to vystihla...

sue250
1. aug 2010

katkapa - aj ja som, ucitelka a vobec sa nezaoberam kto co tu pise, niekedy ked rychlo pises urobis preklepy takze neodsudzujem ani jednu z bab ako to napisala a ci to zle napisala. Pozri si vsetky fora a chaty a uvidis ako sa tam robia preklepy a chyby a tento chat nie je o tom ze tu budes niekoho opravovat ale baby sem pisu svoje nazory a vyjadrenia a predovsetkym hodnotenia. A co som precitala vsetkych 5 stranok nikto nic zle nenapisal na nemocnicu len same chvaly.

koxinka
23. aug 2010

@susanita555 ahojko chcem sa opytat ci nieco nieje nove ohladom nem v Le ze ako su na tom s prerabkou.
Lebo asi budeme rodit skor nez mame termin a neviem ci budem moct ist tam.
Bojim sa toho ze skoncim v Po nem a ma drbne.
Ak by si vedela nieco nove a mala cas mi opdisat tak budem ti povdacna 😉

lif150
28. aug 2010

Dobrý deň, chcela som sa spýtať, či niekto vie v akom stave je pôrodnica v LE?Aké tam budú zmeny? Mám termín v novembri a chcela by som vedieť,ako to tam vyzerá s tou rekonštrukciou?

sue250
29. aug 2010

lif napis susanite ona ti povie 😉

jojka1
31. aug 2010

Ja som písala vrchnej sestre, či by sa dalo prísť na obhliadku a odpísala mi, že predpokladaný termín ukončenia prerábky je september, ale nepísala, či začiatok alebo koniec. Je dobré sa s ňou dohodnúť mailom alebo telefonicky. Volá sa p.Lazorová.

lora2
31. aug 2010

ahojte žienky, nemate niektorá skúsenosť s dr.Adaskom? A či je možne mať zdr.kartu na gyn. ambulancii v Levoči ?

jojka1
11. sep 2010

ahojte dievcata, tak ak niekomu pomoze infoska- prerabka oddelenia by mala byt dokoncena v priebehu buduceho tyzdna. Ja som tam bola na okuk, teda hlavne sa popytat, ako to tam funguje, asi sa este zastavim, ked to bude hotove pozriet priestory.
Je tu niektora z vas, ktora rodila niekedy nedavno v tejto porodnici a moze napisat referencie? Pristup personalu, ci je mozne mat dietatko stale pri sebe (rooming) ale bez nadstandardnej izby? Dakujem....

lum11
12. sep 2010

ahojte, pokiaľ viem, tak 16.9. 2010 od 14.00 h je popoludnie otvorených dverí už na zrekonštruovanom oddelení. Ja sa chystám tam rodiť, tak uvidíme.

dana333
13. sep 2010

@jojka1 ja som tam rodila v decembri, ešte za starej pôrodnice, rooming tam nebol, čo mi aj veľmi vyhovovalo, aj preto som tam šla rodiť, pretože si za ten čas čo si v pôrodnici super oddýchneš a zregeneruješ po pôrode ak sa ti starajú o bábätko, veď potom doma si ho každá užije až až 😉 😉 Neviem ako to bude teraz či budú mať, alebo nie rooming, ale ešte keď som tam ležala tak sa hovorilo, že ani po novom by nemal byť, že takto to rodičkám vyhovuje

tina1311
14. sep 2010

ahojte...ja som tam rodila tesne pred prerabkou...uz sa mi zda ze su aj pestahovani v novom...no a odporucam ist rodit do le skvely pristup doktorov aj sestriciek a teraz po prerobeni mozu mat mamicky deticky aj na izbach ale tam je to dobre ze nosia deti len na kojenie mamicka si oddychne ked budem nahodou este rodit tak v levoci...

fabiaan
17. sep 2010

@susanita555 ja sa chystam do Levoce v decembri ako prvorodicka mam dost obavy,dufam,ze to zvladnem moj prah bolesti je na urovni 0 ☹ no hadam budem rodit sekciou,ktorú mi aj tak asi odporuci este iny lekar.Tak by ma zaujimalo ci mi nevies poradit ako je to ak si dam spinal moze byt partner pri porode a kolko sa za do priplaca?

susanita555
18. sep 2010

spinal sa pri porode nedava dava sa epidural je to sposob ako odstranit bolest ,ale hybnost zostava, no pri spinale necitis hybnost noh
plati sa okolo 100eur
a partner samozrejme moze byt pri porode
posledny septembrovy tyzden sa oficialne otvori oddelenie
3 izby maju rooming ,3izby nemaju ,ale je to podla potreby a zelania mamicky
izby su 1 a 2 postelove so samostatnou sprchou
bola som tam v pondelok a akoze superrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lutujem ,ze som nepockala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamina0809
20. sep 2010

Ahojte mamičky, vrelo odporúčam Levoču. Je novo zrekonštruovaná, nové izby so samostatným sociálnym zariadením, prebaľovacím pultom pre bábätko , nová pôrodná sála , miestnosť pre prvú dobu pôrodu. Pracuje tu veľmi milý personál a taktiež na vysokej odbornej úrovni, či už sú to sestry aj lekári a lekárka. Otvárať sa bude asi za dva týždne. Mamičky , ktoré by chceli rodiť u nás si môžu prísť oddelenie pozrieť a poinformovať sa o ďalších možnostiach, či už je to otecko pri pôrode, alebo niekto blízky, alebo pôrod s epidurálnou anestéziou. Je možnosť mať bábätko pri sebe aj bez nadštandardnej izby.Veľa šťastia pri výbere, ale hlavne pri pôrode. . Mama sestrička.

vierka2112
5. okt 2010

@lv1 ahojkytak to je super blahozelam k dietatku,co je to dievcatko alebo chlapcek?Tak pravdupovediac ti zavidim a to velmi,ze uz to mas za sebou.Ja mam termin 22.novembra a zvazujem Levocu,i ked som zo SNV.Tak mala by som par otazok ,ako napriklad ci je povoleny otecko pri porode a ci podavaju epiduralku a vobec ako to tam funguje?dik viera

sindy107
6. okt 2010

@jojka1 ahoj chcem sa ta spitat mam termin porodu v marci som zo snv ale zvazujem porod v levoci..u nas som rodila a nejako mam strach ist tu..niukde nie su take bojove podmienky..viem ze vsade pred porodom zena chodi az do poslednej chvile u nas ta daju na stol a musis lezat...ak ti odide voda uz ani nahodou nechodis hoci niesi otvorena..prosim ta ako to chodi v levoci?

emia
6. okt 2010

ahojte, ja bývam síce v le ale oba pôrody som mala v snv, tak vam neviem povedať ako to tu chodí, no chystám sa to tu preskúmať., tiež by som rada vedela aký je tu personál a tak.....ževraj je tu aj nový primar, no neviem, lebo pred rokom či dvoma tu nemali len zopar doktorov tak by som rada vedela či okrem nových priestorov aj pribudli nejaky dobrý lekári. tiež sa rozhodujem kde rodiť, na snv nemam žiadne sťažnosti bola som tam spokojná, aj sestričky tam boli milé aj lekáry boli dobrí. ak tu niekto bude rodiť skôr než ja tak nech potom napíše info, môže aj do IP budem rada.

antoniab
10. okt 2010

ahoj
ja som rodila v levoci v januari velka spokojnost a ked to bude nove myslim ze to bude este viac super 🙂
a nejake nove foto najdete aj tu kuk 😉
http://www.levnemoc.sk/obsah/galerie/09-2010 mo...

sindy107
11. okt 2010

@antoniab ahoj ja sa tiez rozhodujem nad levocou lebo u nas je to na prd...v levoci som pocula ze chodis az do porodu..u nas ta nepustia zo stola dole a v tych bolestiach musis lezat ako tava..tak neviem ale same dobre ohlasi su na levocu..

antoniab
11. okt 2010

@sindy107 presne neviem ako to je v le lebo ja som rodila cisarskym a predtym som tam aj lezala tak co viem mamini mohli chodit nie po celej porodnici ale na porodnej sale okolo stola v podstate stale potom uz snimi bola porodna asistentka lebo viem kolko krat sa rozculovali nad romkami ktore ze idu na zachod a potom isli na izbu a mali to na haku a sestricka ich hladala 🙄

sindy107
11. okt 2010

@antoniab no super..u nas ta daju na stol a nestaraju sa..pridu az pred porodom..a ked ich volas este sa rozculuju ze co otravujes..no tak asi naozaj pojdem do levoce..

emia
11. okt 2010

ja by ssom tiež rada rodila v Levoči, ale mala som komplikované pôrody a tak som mala šťastie že v SNV boli dobrí lekári, neviem ako by to dopadlo tuna, lebo ževraj tu na každom oddelení chybajú doktori, že nema kto pomôcť ked treba. ☹

30lenka
11. okt 2010

Ahojte maminky. konecne som nasla temu o Levočsku porodnicu ja tam ide rodit o 2 tyzdne len sa chcem opytat ktora mate tam uz skusenost je to tam drahe potrebujem tam vsetko oblecko aj pre drobceka?? alebo sa to celkom da.a ako tam je nepoznam to tam len pocula som chvaly a aj jednak moj lekar je prave primar Dr.Smolko tak uz len koli tomu.Dakujem za rady 😉

30lenka
11. okt 2010

nemocnica je vraj uz po rekonstrukcii hovorila som o tom s Dr.Smolkom 😀 ze je to tam na naj urovni 😀 tak uvidime

fabiaan
12. okt 2010

@30lenka drzim prsty my sa chystame do Levoce az v decembri,ale uz pomaly nastupuje u mna strach ako prvorodicka mam asi zo vsetkeho 😖 budem rada ak potom napises nejake info moj lekar je tiez Dr. Smolko 🙂

30lenka
12. okt 2010

@fabiaan samozrejme napisem a nebojkaj sa pohlad na ten uzlicek malicky a nevies ze si rodila 😉

sindy107
12. okt 2010

cavte baby..chcem sa spitat ked som so spisskej a chcem ist rodit do levoce treba vopred hlasit??alebo len dojdem a hotovo..neviem teraz ako to je..

emia
12. okt 2010

viem že posledný mesiac pred pôrodom sa treba hlasiť a chodiť do poradne do tej nemocnice v ktorej plánuješ rodiť. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre