Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

veronika81
28. júl 2010

Balko mal infarkt ☹ zatiaľ je PN

katrin31
29. júl 2010

@veronika81 to fakt? kedy? a ako je na tom?

kristyk
29. júl 2010

Dakujem za nazor.P.doktor je chory je na marotke.

kristyk
29. júl 2010

Myslim ze uz je na tom lepsie od septembra by mal nastupit.Tak mu drzime palce nech je skoro fit.

katrin31
29. júl 2010

@kristyk a ako dlho bol pn?

kristyk
29. júl 2010

Este stale je v septembri by mal nastupit .

petulka_1
29. júl 2010

@rebeka25 Ahoj, ja som nemala epiduralku, ani som nechodila na tie cvicenia. Porod sa uz dal zvladnut aj bez toho. Lepsie by bolo keby mali nieco na bolest pri kontrakciach 🙂

rebeka25
29. júl 2010

petulka_1 - hihi ja si vypitam asi jedno ovalenie po hlave.

angika
30. júl 2010

ahojte, prepacte ze sa Vam sem motam... byvam v ZV ale kedze som Lucencanka povodne, chodim k Balkovi. @kristyk, ja som na tom tiez tak, ze v ZV ma uz nechcu zobrat k novemu lekarovi, a v LC dokonca teraz co ho ma Hrivnak zastupovat, tak ani ten tam nie je, vraj az 16.8. a to ja uz idem na matersku... buduci tyzden musim ist na sono do nemocnice v LC, tak som zvedava... nechapem ako to moze takto byt, ze sa o nas nema vlastne kto starat... a Ty si v kolkom tyzdni?

kristyk
30. júl 2010

@angika Ahoj ja som v 25t takze v podstate este dvakrat mam ist k Balkovi alebo kde a potom uz do nemocnice.Ja chapem vsetky strany aj ze balko zato nemoze ale mali by to zariadit aspon tak aby zastupoval stale jeden lekar lebo takto je to hrozne pre nas neviem ci len ja som mala smolu na doktorou ale nebola som vobec spokojna s vysetrenim a s pristupom bolo citit ze nie som ich pacientka.Ale co uz dako to uz dobojujeme.

rebeka25
30. júl 2010

No kocky nezavidim Vam taketo zbytocne stresy teraz ked to najmenej potrebujete. Sesterka je posledny mesiac tehotna a tiez chodi k Balcovi, a tym ze ju nikto nevidel skoro dva mesiace, tak isla na tyzden do nemocky. Ale je to bieda s tymito doktorni. Je ich akutny nedostatok. V nemocke hadam uz druhy tyzden taha Varga, panecku ten chlap ked zalahne tak bude spat hadam tyzden vkuse.

rebeka25
30. júl 2010

Opravujem k Balkovi.

indulona
1. aug 2010

Ja tiež chodím k Balkovi, som v 25.týždni. Je to hrôza. Tiež si ma pohadzujú ako horúci zemiak. Tak som sa rozhodla, že prestúpim ku Križovi, aspoň zatiaľ, kým sa Balko nevráti, potom sa uvidí. Tiež to nie je žiadna výhra, keďže tam čakám aj tri hodiny, ale lepšie ako tie zastupovačky a behačky. Čo už, nejako to zvládneme.

nordi
1. aug 2010

zdravim chcem sa opytat ako je to s lezanim v nemocnici v lucenci? kolko tam treba lezat? neni sanca ist hned v den porodu domov? nenavidim nemocnice ☹ ☹ ☹ ☹

nordi
1. aug 2010

juj baby ja nechcem lezat v nemocnici

petulka_1
1. aug 2010

@nordi V nemocnici si 5 dni, na ten piaty pustaju domov. A v den porodu budes rada, ze lezis a oddychnes si. Trosku sa musis zotavit po porode a aj babo ti daju az na druhy den....

petulka_1
1. aug 2010

@nordi Ja som tiez nikdy nebola v nemocnici a myslela som, ze to tam nevydrzim, ale dalo sa.... 🙂

nordi
1. aug 2010

@petulka_1 a kde si rodila v lucenci?

nordi
1. aug 2010

@petulka_1 rodila si s epiduralkou a bola si na obyc.izbe ci v nadstandartnej ta je draha 17 eur na noc ☹ , a normalne ked tam lezis 5 dni nic neplatis?

petulka_1
1. aug 2010

@nordi V Lucenci. Bez epiduralky som rodila. Normalne sa neplati, iba za nadstandard, ale ja by som tam nechcela lezat, lebo by som sa tam sama nudila na izbe.

nordi
1. aug 2010

bolelo bez epi?

nordi
1. aug 2010

maly co robi? buvka ? 🙂 🙂 , juj aj ja chcem uz rodit 🙂 zajtra idem ku gyncovi, musim mu povedat za vytoky mam take zltkaste a obcas hrudkovite ☹ a kedy ti vedeli povedat co to bude?

nordi
1. aug 2010

malickeho mas nadherneho. kolko si pribrala pocas tehu a po porode je pravda ze si vacsinu zhodila? tak sa vravi no neviem ja vazim 65kg teraz

petulka_1
2. aug 2010

@nordi Porod sa uz dal vydrzat aj bez epi, lebo ja som mala bolesti v krizoch a podbrusku uz od 3 v noci a porodila som az o 1:25, tak mne uz bolo jedno, len aby uz bol von. Nam povedal uz v 4 mesiaci ze to bude chlapcek. A dakujem je zlatucky, len teraz je trosku horsi, lebo ja mam zapal prsnika a nejde mi z neho moc mliecka tak je aj on asi trosku nervozny a horsie spinka. Ale dufam, ze sa to rychlo upravi. No ja som pribrala 17 kilo a po porode zislo asi 8 a este nejake doma, lebo teraz mi ostalo este 6 kilo. Ale kedy zidu vtedy, zatial ma to netrapi.

ivanka85
2. aug 2010

@nordi naozaj petulka ma pravdu, v ten den porodu budes stastna ze mozes oddychovat, neboj tych 5dni ubehne rychlo🙂

chanella
2. aug 2010

Ahojte, ja mám termín v októbri a uvažujem nad LC. Dnes mi ale kamarátka povedala, že vraj k pôrodu nepúšťajú manželov/partnerov. Je to pravda??? Ďakujem

alusha
2. aug 2010

@chanella pustaju, ked rodis sama a nie su tam ine rodicky... ja som mala manzela pri druhom porode, pri prvom nevyslo 🙂

chanella
2. aug 2010

ďakujem alusha, takže na sále môže byť viac rodičiek? 😒

ivanka85
2. aug 2010

mozu tam byt dve, mne sa nastastie nestalo🙂

veronika81
2. aug 2010

dve môžu byť vedľa seba 😉 my sme boli celkovo v miestnosti 3, Križo behal od jednej k druhej a k tretej 😀 A dokopy je tam asi 6 (možno až 8) postelí, nepamätám sa presne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre