• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Lučenci

12. júla 2017 
@vlastusss no to sa mi vratilo :wink: bradavky ako cernoska tento mi vravi nech si ich trocha pomucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss no mysme dnes sa lulkali a pri sexe ma dako zacalo pichat do boku a potom mi tak stvrdlo brucho a dako na jednu stranu sa mi vydulo , tak som sa aj zlakla, ale uz v pohode uz sa napravilo a kope ako divy :sweat_smile:
fu to sestonedelie to kolko budeme krvacat sest tyzdnov?> :confused:
24. okt 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi jasne..tak ja planujem aj ze budem chodit cvicit..ja som predvcerom na posedenie krovky zjedla...balicek...ojj.no ale nemali chybu..aj ted by som dala..aaaaaaaaaaach :grinning:
24. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss a tu nadstandartku to platis az ked uz si tam ci ako? musim sa popytat doktora, keby som vedela ze budem na izbe s normalnymi babami ...ako ty napr....tak by som ani nemyslela na nadstandartku, ale pocula som uz aj take ze ked tam lezis s dakou....... tak ti sem tam zmiznu par ks plienok kym si v sprche alebo na wc , tak dufam ze take tam nebudu, lebo budem zla.....
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. okt 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi jaj som sa nasmiala na tebe.na tych bradavkach.ja som mala stale pekne.a teraz mam ako ty.ako vicka od kompotu. straaaasne. inac,mozno sa stretneme,aky si pohnes.ja chcem este v roku 2010.taky pekny datum.a tiez sme chceli dievcatko,Zuzanku. lebo chlapa uz mame.a cakame zuzanku,ale s pipikom. tiez sme chceli copiky zapletat.ale nevadi.mat chalana ma vela vyhod.uz sa ho neviem dočkat.
24. okt 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi a hlavne ak ta daju na izbu s takou ake ty veelmi lubis....dik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi mozno nebudes sest tyzdnov ale trva to sest...no a po tych 6pojdes aj na kontrolu :slight_smile:
24. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss a mas uz kupene krem na ritku, lieh na pupcek, kalciovu mast na bradavky a take tie lekarenske veci?
mne dako tento mesiac tecie taka vodicka z bradaviek sem tam mi tak zvlhnu tie moje cernosky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi nemam este tieto vecicky...
coo ani mi nevrav..ja som sa minule zobudila a taaak y veelky flak som mala na lavom cecku...to uz aj mne tecie ale len z laveho..tak to nechapem :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajkalc mohli by sme sa stretnut :wink: , aj ja by som chcela este tento rok , uvidime myslis ze to stihneme? :sweat_smile:
no tak chlapcek to bude, ale tak mozme aj chlapceku zapletat vlasky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ty uz mas ako citam chlapceka hiiii a akeho velkeho 14rokov vau , to bude rozdiel :slight_smile: aspon ti pomoze co to..
24. okt 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss tak ty budes kojit lavym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
joooj ani mi nevrav ..... lebo odrodim doma :wink:
ja som si kupila v lekarni aj tie vlozky do podprdy na tieto vodicky ci co to je..... :slight_smile: z bradaviek, mne ani prsia tak nenarastli ja som mala male uz predtym a stale ich mam take prdky ,tak ako zvacsili sa mi ako pred menzesom ,ked mi napuchli trocha inac nosim podprdy tie co aj ked som nebola tehu..... len bradavky mam ako kone
24. okt 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupila este jednorazove nohavicky v baleni je 5ks za 2.50eur nema niekto s tym skusenost? zidu sa mi v nemocnici? :confused:
24. okt 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi to fakt??no ja si tie co som nosila pred tym mozem tak jedine na bradvky natiahnut... :grinning: :grinning: :grinning:
lavim budem kojit a spravim sa moze hrat .niii??xix..pockaj este ti narastu ked sa ti naleje liter mlieka :grinning:
24. okt 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss fu tak to hej to by som brala nech sa naleju .... ale nech potom aj ostanu take pekne naliate :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
24. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss no fakt nosim tie podprdy co predtym....uvidim mozno mi este narastu, len uz prosim bradavky nech nerastu :dizzy_face: lebo je to take smiesne Ado vravi ze bradavky vacsie ako prsia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ja mu to vraciam ze vajciska vacsie ako ........ :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi jaj ty..dam ti kusok z mojich..xix :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si drzka..tak bradavky mam aj ja poriadne :grinning: :grinning: asi budu vacsie ako hlava babatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss odkroj trocha s tych tvojich., ja mam zas boky ako slonica, ja ti dam daco z bokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss haha to uz ako bude vyzerat ze bradavky vacsie ako hlava babatka ja sa postim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a si predstav hlavka biela mala a bradavka CERNA VELIKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi jooj to nechcem..ja mam aj 4 brady...nechces :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ??? co trepes som ta videla a vobec nevypadas ako tehotna...za to na mne sa tych suniek najde..si vsimni na foto aj strie :pensive: :pensive:
24. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chuuda babo..ak sa mi nebude chciet prisat, tak sa nebudem cudovat..xixi :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss teba braunstein pozera stale aj odspodu? no ze sa musis vyzliect aj dole a kuka :confused: lebo mna hej stale mi tam stura, asi preto ze mam dost vytokov....take bielo zlte obcas hrudkovite.... riadny pribinacik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi :grinning: :grinning: :grinning: to on stale kontroluje..ale len ci niesi ovorena..a pak cez brusko kukne :fearful: :fearful:
24. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss ale vidno vidno.... aj na mne kila hore....
si kocka co trepes a tie strie ti zmiznu casom, uviidis aj sa kremujes? ja od zaciatku tym elastiq su dva druhy jeden krem proti prevencii strii a druhy je ked uz mas strie tak na vyblednutie.... kupujem si to v lekarni stoji to 7eur ....
24. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi vytok je vraj normalny..mame velmej prekrvene sliznice..ja som sa soplov nevedela zbavit dlhu dobu :angry:
24. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi noo kremujem sa ja ted pouzivam taky sanasan ci co to za ...sanosan..je to maly kremik stoji dake 3 aura, a je husty neni mastn a super vonia...a taku jemnu kozu mam z neho.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss jaaj okej tak nech kuka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
e ale sa utesujeme ze sme kocenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: riadne sexice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale co ako tehulky sme fesandy tak co tam po sunkach, bradavkach ako kon, striach.... nasi chlopi nas miluju take ake sme tak co....
24. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastusss pockaj ako soplov teraz som nepochopila, soplov z nosa?
24. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nordi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ved mne hovori zolo ze aj keby som 50 pribrala tak ma luubi velmej lebo priberam pre dobru vec :grinning: :grinning: a pak to aj tak pojde dole..
24. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@vlastusss no ta mala na tej fotke kde ti kyva rukou to je bohovska fotka, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok