• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Lučenci

15. decembra 2017 
@mirka251 ahoj Mirka! zo srdca Ti blahoželám k dievčatku,ja som si si tiež veľmi priala malú princezničku..... :slight_smile:
16. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby...mam na vas jednu otazku ale je od temy no neviem kde inde by som sa opytala....neviete ci je vo VK alebo LC nejaky obchod kde maju tehotenske oblecenie?ak ano tak kde?dakujem vam... :wink:
16. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 ahoj! ja som z VK a o takom obchode neviem, jeden tu aj bol ale už je zrušený tak si veci objednávam cez net a som veľmi spokojná... :slight_smile:
16. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som si chcela objednat ale bojim sa ze netrafim spravnu velkost...a ani v LC o ziadnom nevies???a od kial teda objednavas?
16. mar 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 ja si objednávam z mimibazar.sk alebo babybazar.sk a tam čo máš tričká alebo topy sú väčšinou v univerzálnej veľkosti 38-42 a v pohode mi sedia, predtým som nosila veľ. 36 čo sa týka nohavíc a riflí tak sa mi raz stalo že mi boli veľké ale v pohode mi ich predávajúca vymenila..... :slight_smile: a dobrá stránka je aj www.mamitati,.cz odtiaľ mi akurát včera prišiel balík a objednávala som v sobotu.... :slight_smile: v LC tiež o takom obchode neviem... :frowning2:
16. mar 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež pozerala veci na mimibazar aj babybazar ale ked neviem tu velkost....hlavne nejake nohavice by som chcela...aj ja som nosila predtym 36 takze teoreticky by mi mali teraz sadnut tak 38???dakujem za tip
16. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 v lc je jeden obchod na zeleznicnej ulici,skoro oproti orange-u.maju vypisane,ze predavaju aj tehotenske oblecenie.tehotenske rifle a nohavice sa dali kupit predtym aj v zlatej ulicke,ale neviem nazov toho obchodu.a tiez v obchode nad dm-kou maju tehotenske nohavice,mozno aj ine veci.
16. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy dakujem pojdem to pozriet....ale v zlatej ulicke som bola a ziadny taky obchod som nevidela...
16. mar 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka251 no tak ti gratulujem k dievčatku , keby to bol chlapček tak si myslím že už pipik by bolo vidno ,my sme mali v 29tom tt.1236g.
16. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 ja som objednávala cez mamitati postieľku , sadu do postieľky v nedeľu a ešte sa mi neozvali , tebe sa kedy po objednávke ozvali?
16. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 ja som si tehotenské rifle kupovala v Tatiane v Priore tam majú aj teh.tričká s potlačou
16. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik ja idem na sono 28.03 ,to budem v 32tt kolko ste vážili keď si bola naposledy?myslím maličký
16. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 v tatiane vazne?a kedy to asi bolo lebo ja som sa tam s takym nicim nestretla...
16. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 ahoj! ja som objednávala presne 5.3.2011 a hneď som aj urobila úhradu cez internetbanking a , pred včerom mi poslali mail, že kedy mi doručia veci a včera mi aj prišli, doručil mi ich kuriér, objednávala som si nejaké tričká pre seba a aj takú súpravičku modrú pre drobčeka a tá je nádherná... :slight_smile:
16. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 on to nie je obchod len s tehotenskym oblecenim.vlastne z vonku ani nie je vidno,ze tam nieco take maju.ak pojdes z hlavnej,tak by to malo byt po lavej strane,asi predposledny obchod pred tym kruhovym namestickom s fontankou.skus sa tam spytat.ja som si tam kupila pekne rifle :slight_smile:
16. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 naozaj,aj v tatiane mali,aj tam som si jedny kupila.treba sa spytat predavaciek,ak by si ich nevedela najst.
16. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy dakujem snad sa teda nieco najde...
16. mar 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik ahoj ani som ta nespoznala :grinning:
16. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik chcela by som Ťa poprosiť dala by si mi t.č. na tú pani čo k nej chodíš na predpôrodné cvičenia, lebo tu vo VK som zatiaľ nenašla nikoho kto by sa tomu venoval, tak som aj išla do LC pár krát... :slight_smile:
16. mar 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka251.... super dievčatko tak gratulujem ... ja idem piatok do poradne aj na sono tak som zvedavá že môj maličký chlapček ako narástol lebo maminka mu dosť pekne narástla :slight_smile:...
16. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 no bola som v 30+1 a vážili sme 1546g a zase bol otočený tváričkou :frowning2: dozadu tak sme ho nevideli a ani mi foto nevedel urobiť
16. mar 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 no tam majú veľmi pekné vecičky aj overaliky sa mi páčia,ja som si už raz objednávala v januári kojenecké fľašky Tomme tippe to mi odpísali hneď na druhý deň a teraz už čakám tretí deň a nič , ale asi preto lebo teraz chcem platiť dobierkou nie cez interbanking , lebo je to väčšia suma a istota je istota , škoda , že sa nestretneme na sone
16. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 ja som si rifle kupovala v novembri 2010 , ale myslím majú ich stále , lebo tam stále mali tehotenské oblečenie a stáli 16 eur:slight_smile:
16. mar 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wew tak nám daj potom vedieť kolko bude drobček vážiť a ako ste dopadli
16. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik no ten váš maličký sa vám riadne skrýva!!! :astonished:
16. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 no škoda, lebo vy ste tu všetky z LC a ja z VK.... :frowning2: mne robí sono môj doktor v každej poradni a 1.4. sme u neho objednaní aj na 3D sono to sa veľmi teším.... :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja by som k tomu cviceniu: vrelo odporucam. Chodim cvicit (uz od 19-teho tyzdna) k mojmu dr. Orsagovi k porodnej asistentke pani Lipnickovej a je to super, aj ona je uzasna. Plati sa 4 €, cvici sa od piatej do siedmej, hodina je cvicenie a druhu hodinu sa rozprava na nejaku temu plus nacvik dychania v jednotlivych fazach. Ked je vela otazok, sme aj dlhsie. Naozaj som sa za ten cas dozvedela mnozstvo veci a dufam, ze tieto poznatky o chvilu budem vediet plnohodnotne vyuzit.
16. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara0666 No, tak som dnes bola, najprv som sa potesila, lebo tam bolo malo mamiciek. Ale, dr. (Braunstein - velmi prijemny dr.) musel odist k porodu, tak sme dlllho cakali na sono. Mam to ja ale stastie :slight_smile:. Inak to uz potom islo rychlo, sono, prehliadka a natocenie zaznamu. To tiez trvalo a navyse mi ho robili opakovane, tak som domov prisla o 15.00. Dufam, ze ty to budes mat bez "komplikacii" a nebudes tam tolko "tvrdnut".
16. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 tak to hej a ty kedy ideš na sono
16. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik ahoj! tak som práve volala s tou pani a dohodli sme sa na budúcu stredu o 16.00 tak sa už teším, len som veľmi nepochopila, že kde to je, tak mi to môžeš napísať prosím Ťa.... :confused: ďakujem
17. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok