Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

nicky8477
7. nov 2017

@sunny1234554321 to mi je luto😢 nam s polovickou sa nedavno stala nehoda pri milovani kedy som zacala krvacat a strasne som sa zlakla ze pridem o maleho a aj partner..no katastrofa....ale k porodnoci no snazim sa zistit ake to tam je lebo co mi hovoria baby tak aj su spokojne niektore a niektore zasa nie

mirka7582
12. dec 2017

Ja som tu rodila 3x môžem zodpovedne povedať inde by som rodiť nešla . Bohužiaľ teraz ležím na gynde ja neviem sestričky sú veľmi milé psychicky ma veľmi podporili keď som to najviac potrebovala . Usmievavé . A pánovi Primárovi budem do smrti v dacna za jeho ochotu ,že bol primne až do konca môjho nešťastia .

nicky8477
12. dec 2017

@mirka7582 to ti verim. Uvidime termin mam na 26.1 ci to vydrzim 2v1 sa uvidi.

mirka7582
13. dec 2017

@nicky8477 tak rodiť už môžeš 37+1 😁😉,,3tyzdne to dáš 😊

nicky8477
13. dec 2017

@mirka7582 uz snáď aapon vianoce ma necha si uzit posledné kľudné😁

mirka7582
14. dec 2017

@nicky8477 jasne že áno ak nie budeš mať najkrajši darček pod stromček 😉😊

lub89
15. dec 2017

@nicky8477 ja som rodila 22.10.2017 🙂 tiež som sa dlho rozhodovala že kam ísť či Lc alebo Rs. Potom som si povedala že ak sa má niečo stať stane sa hocikde.. Nakoniec som sa ale rozhodla pre nemocnicu v Lc. Za mňa môžem len a len odporučiť. Rodila som pri doktorovi Krizovi parádny prístup, taktiež sestričky pri pôrode boli super milé! Ale aj sestričky na oddelení ale aj na novorodeneckom boli super 👌 😉 jedine co by som vytkla bola izba. Bola som na nadštandardnej, ale veľmi nadštandardne nevyzerala. Nuž ale to sa stratí keď je milý prístup 🙂
Čiže za mňa áno! A držím palce ✊ 🙂

andrbeata
15. dec 2017

Ja som z RS a rodils som v LC, maximálne som spokojná a neľutujem, že som nerodila v RS.
RS je síce vychválená, ale kamarátke mala dosť nepríjemnú skúsenosť po pôrode s vákuumextraktorom, tak som tam nemala ani najmenšiu chuť rodiť.

nicky8477
15. dec 2017

@lub89 ano ja asi tiez budem uz teraz chodit k dr. Krizovi nakolko moj gyn je s nim znamy tak aby ma odsledoval na posledne tyzdne a aby bolo vsetko ako ma byt v najsamlepsom poriadku. Dufam ze aj nam sa ppdari aj ta izba nakolko viem ze su tam povolene castejsie návštevy. A dufam a verim ze budem mat len dobre skúsenosti🙏.

lub89
15. dec 2017

@nicky8477
Budem na vás myslieť a držať vám palce 😊
Hlavne treba pozitívne myslieť a všetko bude dobre. Ja som celý týždeň hovorila ja budem rodiť v nedeľu už som sa natom smiala. V nedeľu ráno to vôbec nevyzeralo že porodim a nakoniec áno 😂.
Áno v nadštandardnej izbe môžu byť návštevy dlhšie 🙂 napríklad maminka bola pri mne už aj od 12.00 určite aj tá kúpeľňa a WC keď má človek sám je lepšie.
Ak chcete čokoľvek vedieť kľudne sa opýtajte 😊

radussska1
8. nov 2021

Ahojte .Chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s nemocnicou .Terás v novembri mám termín a chcela by som do Lc .Ako to prebieha a prístup ďakujem 🤗za každú info.A nájde sa tu rovesníčka čo má termín 28.11 ale možno aj skôr pôjdeme akože chcela by som 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre