Pôrodnica v Nových Zámkoch

lulu_lu
17. sep 2013

Ahojte babuľky, viem, že tu taká téma je, ale je to hlavne z rokov predtým a ja by som chcela horúce info :D
Chcela by som vedieť akí sú doktori a sestry, aký majú prístup k rodičkám.
Či môže byť partner pri pôrode.
A chcem vedieť, či tam podporujú prvý kontakt dieťatka s matkou.
Vopred Vám ďakujem 🙂

Odporúčate túto nemocnicu?

kraskanz1
17. sep 2013

@lulu_lu Ahoj no momentalen su tam vacsinou malady lekrati ktory si tam robia atestacie ale je tam aj par starych ktory nad nimi drzia ruku ..v tychto dnoch sa renovuju porodne saly a malovalo sa 600 nedelie. Partner moze byt pri porode ked si uz otvrena cca na 5 prstvo zatial caka doma alebo vonku a moze byt len pri spontannom porode pri cisarskom nie a pokial je babo v poriadku hned tiho prikladaju na prsnik pokial nie tak ho beru hned na vysetrenie ...dufam ze som trosku pomohla🙂 Inac ja som chodila na predporodnu pripravu a v nej bola aj prehliadka porodnice a 600nedelia takze vrelo ti odporucam...🙂

lulu_lu
autor
17. sep 2013

@kraskanz1 takze tebe sa paci? a co pristup k pacientkam? Nie su hnusni lekari ci sestry? Moooc dakujem 🙂

kraskanz1
17. sep 2013

@lulu_lu Co ja viem ci sa mi paci aj som tam lezala v 16tt koli krvacaniu a vsetci lekari boli mili a ochotny odpovedali mi na otazky atd sestricky tiez fajn nemala som s nimi ziadny problem ale co bude na salach a 600nedeli este neviem uvidime tam som este nelezala... 😉

lenuska1709
20. sep 2013

a kedy byvaju tie prehliadky porodnice??? a este by ma zaujimalo, ako dlho nechavaju babatko na maminke po porode, dakujem za odpoved 🙂

marian86
20. sep 2013

ja som tam rodila pred 2 rokmi, max. spokojnost aj doktori aj sestrički su velmi mile, pomožu ak niečo treba, nauči ta ako presne dojčit maleho, ako naučit maleho aby s prsnika papal a chytil prsnik. Moja porodna lekarka aj na 3 den prišla zamnou a tiež aj ona ma vyšetrovala, či šitie je v poriadku 🙂 asi na prsnika hned maleho nedaju, najprv ho zabalia a trošku poutieraju... 🙂 v porodnici može byt aj partner, za 10 eur. Aj to jedlo je celkom fajn, da sa jest 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre