Pôrodnica v Považskej Bystrici

24dzin24
30. mar 2016

Ahojte, ja sa chcem len opytat ci su tu mamicky, ktore maju dobre skusenosti s porodnicou v PB??

monicm
30. mar 2016

@24dzin24 Ja len dobré. Rodila som tam 3x, prvýkrát pred viac ako 9-timi a posledný pred 1,5 rokom. Prístup lekárov super, sestričky tiež. Nemôžeš samozrejme čakať luxus, nie je to hotel ani súkromná nemocnica, je to štátna, takže vybavenie mierne zastaralé, ale účel plní. U mňa sa ráta hlavne prístup lekárov a sestričiek a ten bol naozaj super. Občas sa objaví "čierna" ovca, ale netreba si ňou dať pokaziť chvíle. Ak chceš viac skúseností, skús tu: https://www.modrykonik.sk/porodnica-povazska-by... alebo sa daj do skupiny považská bystrica (musíš mať v profile mesto považská bystrica) a spýtaj sa tam. Prípadne v tom linku máš pár odkazov na nejaké diskusie a skupiny.

24dzin24
autor
30. mar 2016

Preto sa pytam , lebo pocuvam zle ohlasy a ja patrim tiez k tym zlym... rodila som pred 2 mesiacmi, tazky porod, nasledky to nechalo pre moje babenko a este mi povedala sestricka , ze to je moja chyba, ze som myslela len na seba a ze som sa malo snazila... ziadny ludsky pristup... pre mna obrovske sklamanie ☹

monicm
30. mar 2016

@24dzin24 Osobne si myslím, že toto je veľmi ťažké hodnotiť. Čo mne príde ako v pohode, inej môže prísť ako zlé. Mne tiež jedna sestrička pri prvom pôrode pripadala ako najväčšia xantypa na svete, s odstupom času som zistila, že možno nebola najmilšia na svete, ale mala vo všetkom svätú pravdu. Dúfam, že neboli všetci takí zlí a nepríjemní.

24dzin24
autor
30. mar 2016

@monicm tazko hodnotit, ale urcite by som sa k druhej osobe v takej situacii nespravala..

jatva
31. mar 2016

Rodila som pred takmer 5timi rokmi a vtedy som si myslela, ze ok. Ale po druhom porode inde som tie negativa zacala viac vnimat. Uz sa mohlo vela zmenit, ale najvasie minus vidim v tom, ze bez pytania sa urobili nastrih, vyvolavali porod ked nemuseli, sama chemia, dieta mi zacali krmit z flase, neinformovali ma dostatocne o mojom zdravotnom stave, atd...

jaaa2010
1. apr 2016

Ja som tam rodila pred 6 tyzdnami .Vela komplikacii ale na personal sa nemozem stazovat. Sestricky celkom v pohode a lekari sice mladucky ale super.Ja som mala osetrujucu lekarku dr.Bobanovu chuda uzila si so mnou ale klobuk dolu. Zvladla to super. Stravila som tam skoro 3 tyzdne poznam tam uz aj upratovacky 😀

anuliatko1
23. aug 2016

Ja som v PB rodila 2x prve v roku 2009 a druhe pred 10 mesiacmi.Tym ze mi odysla plodova voda a bolesti neboli tak mi vyvolavali porod,,, davali do mna tolko toho ze nakoniec som tam zostala cez noc a bez hodiny po 24 hodinach sa nam konecne narodilo babato,,,doktory ma vysetrovali na striedacku prijimal ma doktor Korbas potom bola pri mne doktorka Molnarova a nakoniec Janco sestricky super,,,mala som 3 z toho dve co boli pri konecnom porode som mala aj pri prvom,,, SPOKOJNOST nadovsetko ja by som vobec nemenila keby mam ist aj 20x rodit tak len do PB

zuzi0911
26. aug 2016

Ja som tam rodila pred 7 a 5,5rokmi a úplne super,,uzasni a milí lekári aj sestry,,,a to nehovorim koľko krát som skončila pred dvoma rokmi na pohotovosti na pôrodnici a či som prišla o pol noci poobede vždy úplne super,,,(mimo tehu),,ja môžem len chváliť,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre