Pôrodnica v Považskej Bystrici verzus v Trenčíne

lenka674
19. mar 2015

Ahojte, rozhodujem sa ci ist do porodnice do trencina alebo do povazskej bystrice? ake mate skusenosti, co by ste radsej poradili? Dakujem vopred za kazde rady

nikola599
19. mar 2015

@lenka674 Ahoj na tvojom mieste by som isla do povazskej bystrice lebo som pocula o trencine same negativa a teraz tam maly neviem kedy problem stym ze male babetko tam znasilnil zamestanec a zabil ho tak ti neodporucam tam ist

marin.frist
19. mar 2015

@nikola599 to je celkom silna kava. k takemu niecomu by bolo dobre pridat aj zdroj, nie len ze JPP.

@lenka674 rodila som v Trencine pred rokom a pol. Ak nemas indikaciu na CS, ci uz kvoli KP alebo inym komplikaciam, tam su za prirodzene porody. Na druhej strane to tam trosku hrotia, ze casto aj riskuju, len aby sa vyhli CS. Zasa ale tam maju vybavenie pre nedonosene deticky, alebo deticky, ktore potrebuju po porode speci starostlivost, cize ak budes rodit v PB a nieco sa skomplikuje, tak ci tak vas povezu do TN.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre