Pôrodnica v Rožňave

simonka2012
14. okt 2012

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Rožňave ??? A aký doktor je ten naj ??

simonkulos
26. okt 2012

ja som tu este nerodila,rozhodovala som sa kedze som odtialto, ale kamaratky vravia, ze pokial tu nemas niekoho koho poznas tak je to velmi zla uroven, vsetky mali sekciu- boli spokojne ale mali zaplatenych porodnikov a v porodnici zname setricky atd..., ja rodim koncom januara a rozhodla som sa aj ked je to dalej predsa len pre kosice- sacu- co mi ludia z okolia plne schvalili.-)))

simonkulos
26. okt 2012

a naj doktor je primar Praslicka- co sa tyka porodu

biancarv
1. nov 2012

@simonka2012 mňa Praslička skoro zabil, hajzel jeden, teraz budem bohužial rodiť tiež v RV, lebo nemáme auto a ani pôrodníka si neviem zazmluvniť, lebo na to nemáme zbytočné cash, takže určite ak máš možnosť , tak choď rodiť do Šace, v prípade že si nútená rodiť v Rv, tak si zazmluvni pôrodníka, stojí to od 150 eur a vyššie, odporúčam Sereša. V Rv je to strašny zapadákov a hrozná úroveň, som si pripadala ako dobytok a to śom mala akože nadšťandardnú izbu, proste strašné to tam je, a som zvedavá čo má čaká teraz a hlavne ktorý pôrodník ma bude čakať, je to na prd

simonkulos
27. nov 2012

vdaka za dalsie info, o RV, z hladiska cestovania a financii je saca ta drahsia moznost a tak som zvazovala aj RV este raz, ale po tvojej skusenosti som sa uz rzhodla, drzim ti palce, aby si natrafila na dobreho lekara pri porode a zelam vela zdravicka

mimina00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmia2411
21. feb 2014

vôbec nemam na prvy porod v Rv nemocnici pekne spomienky...na cakacku ku mne dali zavsivavenu romku,ktora im tam revala,ze ona chce ist cisarskym a mala tlak asi 250,tak si predstavte co tam s nou robili...predomnou rychlo prezliekali plachty ,lebo mala blchy...sestricky vtedy max neochotne,hlavne pri prvorodickach, ...tak ako vravi mimina00 je mi na grc a uz sa tam dufam nevratim ,teraz cakam druhe,ale tam urcite nepojdem...

liliput13
23. mar 2014

Ja som si v RV pôrodnici odležala 5 týždňov kvôli hroziacemu predčasnému pôrodu, ale nesťažujem sa. Sestričky boli milé, aj keď samozrejme že aj ony sú len ľudia a niekedy majú frmol a plné oddelenie a do toho ešte pôrody. Čo sa týka lekárov, ja som striktne proti finančným úplatkom (už z presvedčenia) a napriek tomu že som nikomu nič nezaplatila správali sa normálne a na pána primára Prasličku ja osobne nemôžem povedať zlé slovo. Ochotný, ústretový a ľudský človek a lekár odborník. Myslím, že robí aj nejakého oblastného odborného konzultanta (či niečo také) čo by asi nemohol keby nebol dobrý v tom čo robí... Ja osobne mu dôverujem a aj rodiť plánujem v RV. Ja mám na výber, ale vybrala som si Rožňavskú pôrodnicu a aj veľa žien z môjho okolia má dobré skúsenosti s touto pôrodnicou. Dokonca keď som tam ležala, bola tam aj pani, ktorá prišla rodiť z Banskej Bystrice len kvôli primárovi, lebo mu dôverovala a chcela rodiť u neho. No a rómky...s tým nespravíme nič...to je proste realita tejto lokality východu a s tým personál nemôže nič robiť, nemôžu ju poslať preč...
Čo sa týka iných oddelení v RV nemocnici tak neviem, ale pôrodníckemu oddeleniu dôverujem a dúfam že ma ani počas a pri pôrode nesklame o pár týždňov budem môcť napísať aj pozitívne dojmy z pôrodu u nich ;)

mimina00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre