Pôrodnica v Trstenej. Aké máte s ňou skúsenosti?

reja
14. feb 2007

Ahojte kocky,
su tu nejake Oravky, ktore maju skusenosti s porodnicou v Trstenej?

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko Ja celkom v pohode, len uz aby bol oktober a ty?

kubkomatko
18. aug 2011

@zubrienka77 a v ktorom týždni si? Ja som dnes bola v poradni, a čo som sa nedozvedela, že sa mi malá drobinka opäť otočila a je opäť dole nožičkami, takže tiež neviem či si to ešte rozmyslí a otočí sa naspäť, inak tiež hrozí cisar.

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 ako som už písala zubrienke, malá sa nám točí jedna radosť, už opäť je dole nôžkami, ale ináč sme v poriadku...

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko ja idem na buduci tyzden na ultrazvuk, tak som zvedava na vahu a tiez ako je ulozene

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 a ku ktorej dr. chodíš?

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko ku Zuffovej

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 ona je v Trstenej? ja chodím do Tvrdošína do Gyncentra...

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko ano ona je v Trstenej a hrozne dlho sa tam caka. V gyncentre to mas lepsie ze? tam sa objednava presne na hodinu vsak? Ja ak nejdem ku dr. rano o pol siestej, tak tam potom sedim aj 5 hodin

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 áno, objednávajú, dosť rýchlo to tam ide, aj napriek tomu, že prebrali pacientky od inej dr. Dnes som tam čakala asi najdlhšie 1,5 hod., najhoršie je to keď idem na krv. Inokedy je to v pohode...

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko a co ti dnes hovoril dr., ze ked mas male dole nozickami, pojdes cisarsky alebo sa este moze otocit?

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 ešte sa môže otočiť, ak nie, bude cisársky...

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko tak ak bude cisarsky pojdes skor, ja mam termin 9. oktobra a cakam tretie dietatko

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 ja len dúfam, že si to drobinka ešte rozmyslí s tou polohou. a aké "zloženie" máš už doma? Teraz nechceš vedieť pohlavie?

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 a o koľko skôr? Som prvorodička, tak len zbieram infošky...

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko uz mame dve dievcatka a zatial neviem co cakame, moja dr. to nevidi, alebo nechce povedat a na velkom ultrazvuku v nemocnici som bola iba 1x v 20. tyzdni a idem na buduci tyzden na 2. tak sa opytam

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 ozaj tie kontroly v nemocnici sú povinné, či to závisí od dr.?

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko ak je to planovany cisarsky, tak ho robia po 38. tyzdni.

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko tie kontroly zavisia od tvojho dr. a myslim, ze u tvojho dr. maju dobry ultrazvuk, tak nie je potrebne robit ich v nemocnici

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 to aby som si začala chystať veci do tašky 🙂
Idem na kontrolu za 2 týždne, tak sa uvidí... Na tie kontroly v nem.som sa dr.nepýtala, ale určite by mi o tom už povedala, tak si tiež myslím že to dotiahnem do konca u svojej dr.

natty07
18. aug 2011

@kubkomatko no ja som si dnes zacala balit tasku, aby som uz aspon nieco mala pripravene, lebo pre malicke este nemam nic, iba zajtra idem prat plienky

kubkomatko
18. aug 2011

@natty07 poprané a požehlené už mám, len zbaliť sa mi treba... 😉 Idem si ľahnúť, pokecáme inokedy, držkajte sa zatiaľ aj s malým zázrakom v brušku 🙂

zubrienka77
19. aug 2011

no citim sa okej :D a mozno ano stale neviem ci sa maly otocil a dnes som bola na poradni a som uz v 35 tt :D

natty07
19. aug 2011

@zubrienka77 a ku ktorej dr. chodis?

zubrienka77
19. aug 2011

pani doktorka plevova 🙂

natty07
19. aug 2011

@zubrienka77 a ona robi aj ultrazvuk? do nemocnice nechodis na ultrazvuk?

zubrienka77
19. aug 2011

ona robi aj ultrazvuk 🙂 ale na prietoky chodim do trstenej teda bola som iba raz 🙂

natty07
24. aug 2011

@zubrienka77 ahoj, tak ako si uzivate to teplo? hrozne ze?

zubrienka77
24. aug 2011

@natty07 no strasne teplo :D ale co uz musime to neako vydrzat :D

natty07
25. aug 2011

@zubrienka77 ja som bola vcera u dr., troska po postrasila, lebo ze mam male strasne nizko, ze musim lezat a ak sa to nezlepsi pri dalsej kontrole, ze ma posle do nemocnice lezat. Dnes idem na velky ultrazvuk do nemocnice, tak som zvedava

zubrienka77
25. aug 2011

@natty07 no ja zase cakam do piatka kedy sa konecne dozviem aku polohu ma moj maly chlapisko 🙂 a tiez som musela lezat ale preto lebo som bola moc sikovna a robila som ako keby som ani tehotna nebola 😀 tak ma dr. vykricala 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre