Pôrodnica Trstená

helka90
4. apr 2022

Ahojte žienky. Prosím vás ako ste boli spokojné v pôrodnici Trstená ? Poprosím aby sa vyjadrili tie čo rodili najneskôr pred rokom.... ďakujem

lenocka8894
4. apr 2022

@helka90 ahoj 🙂 ja som tam sice este nerodila ale budem teraz v aprili tam rodit tak sa pripajam ❤

radiah
4. apr 2022

@helka90 ja som rodila v novembri 2021 💙 a od-po-ru-cam!!!! Interhotel!

helka90
autor
4. apr 2022

@radiah ako je to s porodnymi boxami teraz ? Ja som rodila v októbri 2020 a rodila som n starych a na druhy den sa stahovalo na nove izby aj boxy ...a aky bol personál?

ivka21
4. apr 2022

@helka90 ja som rodila v novych priestoroch pred 10timi mesiacmi 2 rodičky na izbe samostatná kúpeľňa wc. A aj pôrodné saly sú nove a po jednom. Personál tiež super. Dieťatko kľudne zoberú na noc ak mamicka nevládze.

nikawe
23. apr 2022

Ahojte baby, rodila som v novembri 2020 v novom už a zamna vsetko super, neviem co konkretne myslíte 🙂🙂🙂 a teraz termín v júly, tak sa uz aj neviem dockat znovu tam... haha.😋🥰

helka90
autor
24. apr 2022

@nikawe ja som rodila v októbri 2020, este na starej porodnici a jeden den som bola na starom šestonedelí... Po dvoch dnoch nás sťahovali a teda dva dni som bola na novom šestonedelí... Skôr mi ide o to že som počula že sa velmi pomenil personál... Skor ma toto zaujma ;)

dominikamak68
26. júl 2022

@nikawe ahoj mas to uz za sebou?

nikawe
27. júl 2022

@dominikamak68 ano, ano uz sme doma týždeň 😉

dominikamak68
27. júl 2022

@nikawe o super gratulujem.... 🙂 mohla by si mi povedat nejake blizsie info, ako to tam teraz funguje prosim ta..... 🙂 ci si bola spokojna....

ivanaa346
19. feb 2023

@dominikamak68 Aj ja by som sa potešila viac info ;)

dominikamak68
20. feb 2023

@ivanaa346 ahoj rodila som v septembri, bol to moj 3 porod..... vsetky 3 som rodila tam, teraz som bola uz v novej peknej prerobenej porodnici..... bola som spokojna zakazdym ale tentoraz bol znat riadny rozdiel v sukromy ci uz na porodnej sale, pred a po porode na izbach.... za mna odporucam

katinka4
11. sep 2023

Ako je to s podaním PEDA počas pôrodu? Treba vopred vyšetrenie/ vypísať dotazník na oddelení ARO v Trstenej ? Ešte stále robia nástrih aj keď si to rodička nepraje ? Rodila som pred 7 a 5 rokmi vtedy tam bol vraj iný personál ako dnes . Chcem vediet čo sa zlepšilo z tých pre mňa podstatných veci . Ďakujem

ivka21
12. sep 2023

@katinka4 áno Peda picháju treba poučenie podpísať. Nenastrihavaju rutinne.